DHL asi este existuje, lebo ked si dam z B24 expresne dorucenie, tak na druhy den mi to prinesie DHL. Ale inak ano, bezne to DHL (r2-bike, b24, bike-components) na SVK predava SPS/InTime, ale bez tel. cisla (nejaky zakon v DE im to zakazuje). A najlepsie na tom vsetkom je, ze kurieri (aspon tu v PK) su tak vytazeni, ze to zvycajne nestihnu do 16:30 dorucit ku mne do prace a skonci to v depe s hlaskou "prijemca neznamy". Ale uz mam v mobile ulozene cisla troch SPS kurierov v PK a vzdy ked sa do 15:00 neukazu, tak volam a nahanam ich po PK.
29.05.2020 - 09:37:07
01
luky64 a aj vsetci ostatni. Tuto su kontakty: http://m.sps-sro.sk/sk/Kontakty/Pobocky-a-servisne-strediska.html

InTime su v podstate SPS aj UPS. Momentalne prebrali dorucovanie za DHL (nemylit s DHL Express to je uplne ina firma) a aj PPL z Ciech. Takze ak vam ide balik napr. z Nemecka obycajne cez DHL tak pride cez SPS. To iste plati aj pre PPL z CR.
29.05.2020 - 09:44:26
01
Sesulak
tie kontakty som si vyhľadal aj ja...no včera som volal najprv na SPS, lebo tracking z DHL ma presmeroval na SPS, ale tam mi povedali že aby som volal in time, lebo to doručujú ich kuriéri...použili systém horúci zemiak...keď som sa od včera nedovolal do in time ani na 10-ty krát a ani na emaily nereagovali, hoci tá ich hláska hovorila, že primárne sa zaoberajú emailovou komunikáciou, tak som dnes ráno volal SPS, ostrejším prízvukom som dal najavo svoju nespokojnosť s tým že je to ich sesterská firma a nech to láskavo nejako riešia...napokon tú zásielku panička z SPS rozhýbala...
z týchto dôvodov to na svk riešim cez zásielkovne, alebo tie ich boxy...z kuriérov sa mi vyhadzuje koprivka na koži...ale zo zahraničia si nevyberieš...
pred chvílou som zázračne dostal email aj od in time že zásielka sa doručuje a kontakt na kuriéra...
by ma zaujímalu na akú <> vymysleli tých kuriérov ked musím absolvovať takéto ceremónie... :@
29.05.2020 - 09:59:35
01
Ešte minulý rok nosila tie balíky normálne DHL. Číslo tam nemci nedávali...Povinnosťou kuriéra je priniesť to ku vchodu a tam zazvoniť a počkať na prevzatie. Ak to takto nevedia, tak nech sa na to vykašlú a nechajú to na slovenskú poštu. Pani poštárka má žltý bicyklík a také menšie balíky vozí 40km po dedine hore dolu, tie ktoré si ľudia neprevezmú, tak napíše lístoček a nech sa páči ľudia si môžu vystáť korona krízový rad na miestnej pošte. Kuriérske spoločnosti fungovali normálne, ale v poslednej dobe to akosi ide dolu vodou. Ale tu u nás zatiaľ doručujú celkom schopne. Minule som tŕpol a čakal na fajnovejšiu zákazku..z francúzska. Špičkové ložiská (klasika aj keramika..strašne veľa značiek skladom..všetky dôležité typy 6806,6805,6804..atď..)..šlo to týždeň..tracking nejasný, ale po týždni to krásne došlo :)
29.05.2020 - 10:24:10
00
S Intime mam rovnake skusenosti. Zasielka z nemecka na sekretariat do prace, prisla mi len info, ze kurier bol ale ze adresat nezastihnuty. Reku si robis prdel, tak hajde volat, intime som volal hodimu a pol v kuse telefonat za telefonatom, nic nedovolal som sa. striedal som to s SPS kde som sa tiez nevedel riadne dlho dovolat, nakoniec mi to nejaky operator zdvihol, tak ze nech mi okamzite da cislo na kuriera, ze uz nikam inam volat nebude, trvalo to chvilku a mal som cislo na kuriera, zavolal mu a chytil si ho na zlatych pieskoch, lebo ze on uz ide do depa.
29.05.2020 - 10:28:06
00
S InTime riešim jednu reklamáciu, prišiel mi poškodený produkt aj s deravou krabicou, majú už tri týždne moju reklamáciu aj fotky, stále sa vyhovárajú na DHL v krajine odkiaľ som objednával.
Ak to nebudú mať záujem riešiť, môžem to postúpiť na SOI ako sťažnosť na službu a nevykonanie reklamácie?
29.05.2020 - 10:47:52
00
veď o toto ide... aký význam majú niektoré kuriérske firmy, česť výnimkam...namiesto toho aby mal klient pohodlie, iba robia problémy...mňa by len zaujímalo v dnešnej dobe umelej inteligencie, prečo tí nemci keď už majú také GDPR, prečo nemôžu to tel.číslo zadať do systému inak, aby to vedeli kuriéri doručiť, a pritom by nemuselo byť zverejnené na zásielke...??? a ako to doručujú trebárs u nich v nemecku...??? tiež takto kktsky??? :fubar:
29.05.2020 - 10:50:29
02
Ja napriklad nechapem preco tam nemoze byt kolonka so suhlasom so zverejnenim cisla a vybavene. Osobne mi je to jedno kto ma moje cislo.

Raz sa mi aj stalo ze mi otocili balik ktory sem cestoval pomaly 3 tyzdne kvoli zle vyplnenej adrese. :D
Ani som nestihol zavolat zareagovat. Ked som volal tak mi bolo oznamene ze mam smolu. No comment
03.06.2020 - 09:15:01
01
INTIME - tragedi. Zasielka z nemeckeho DHL ---> sloveske SPS ---> INTIME. Rano volam do SPS, ti ma prepojili na INTIME, doplnil som telefonne cislo a pytam sa kedy to dorucia. A operatorka ze zajtra. A teraz mi prisla SMS, ze neuspesne dorucenie (pricom uz mali cislo, adresa bola firemna na recepciu). Nik mi nevolal ani na recepcii nik nebol.
17.06.2020 - 14:12:22
00
Mne tiez dnes INTIME panacik, o tri vchody vedla stal, oprety o svoje civilne auto a cakal kym si ho najdem :D znacenie vchodov mame asi 30cm velke cisla nad kazdym vchodom
17.06.2020 - 14:35:24
00
aka sluzba, taky zamestnanci
17.06.2020 - 14:46:25
03
Ja to uz riesim so zasielkami z B24 tak, ze napisem telefonne cislo za moje meno. Zatial bol kurier dost inteligentny, ze to odtial vycital, aj ked to ma stazene, lebo normalne ma cisla vytlacene v zozname zasielok a nemusi pozerat na balik ako v mojom pripade.
17.06.2020 - 14:54:00
00
A nebolo by jednoduchšie miesto mena rovno napísat len t.č.?
17.06.2020 - 17:47:37
00
Uf, tak sa mi podarilo stratiť heslo, tak len narýchlo z nového profilu. Potrebujem nechať zajtra poslať za mnou do Nemecka bike. Minule to dopadlo katastrofálne, potom som posielal s https://www.ups.com/sk/sk/ za 150EUR, všetko super, ale teraz pozerám, že s GLS cez https://www.balikdozahranicia.sk/balik-do-nemecka by to vyšlo na 28EUR (a 8EUR poistenie). Niekto skúsenosť s týmto kuriérom?
25.06.2020 - 11:20:55
00
https://e.dennikn.sk/1951177/balikov-bolo-tolko-ako-na-vianoce-pomohli-nam-taxikari-rozprava-sef-kurierskej-firmy-dpd-o-koronakrize/
02.07.2020 - 12:20:59
00
keyboard_arrow_up