Caute vsetci mam taky problem,rad by som si dal prelakovat bicykel,len neviem co a kde take nieco robia.Je uz starsi a rozmaslal som aj o vlastnom presprejovani nejakym autolakom.Viem ze to nebude nejake al.ziadna kvalita.Ale tak no neviem si rady.Nevie mi niekdo poradit????

Dakujem
Peto
11.07.2004 - 19:55:21
00
...
mal som podobny problem a poradil mi kamos. S riesenim som spokojny.
Treba najst firmu, kde prieskuju a treba si nechat opieskovat ram. V Kosiciach to stoji ca 300 sk. Ram je zbaveny starej farby a ostane cisty kov.
Potom treba odniest ram do nejakej firmy, kde lakuju vypalovanym lakom - ca 200-400 SK, podla farby.
Ja som takto obnovil ram - vyzera uplne ako novy. Hlavne lak je kvalitny, nepraska a neopadava. Je trvacny. Je ho mozne olepit este nejakymi - doporucujem kvalitnymi nalepkami - daju sa zohnat v obchodoch. Alebo nechat urobit design v designerskom studiu.
Pred opieskovanim a lakovanim doporucujem dat na kazdy zavit nejaku staru srubku, do stredu namontovat stary stred, alebo misky... aby sa neznicili zavity. Pieskovanie ich pravdepodobne znici a tak ram mozes potom akurat vyhodit.
M.
12.07.2004 - 15:24:14
00
Moj kamoš ma takisto starši bike s poškodeným lakom. Jednoducho si kúpil autolak (odporučujem nejaký kvalitnejší), a teraz vyzerá skoro ako nový...
20.07.2004 - 12:21:26
00
Nazdar vsetci! Tento problem vyriesite nasledovne: dat si opieskovat ram mozete v Galvanomete na Magnetovej v BA dat si ho nafarbit a nalakovat mozete ciez tam. Spravi Vam to taky ujo co je uplne na konci v dielni a vyzera ako Asterix. Spravi ti to vsetko za liter alebo za flasu! Inac ta farba je uz aj s lakom a nanasa sa elektrostaticky. Na farbenie ti staci dat pruzky tvrdeho papiera do krku, stredu a do vsetkych otvorov.... Zatial...
27.07.2004 - 14:19:39
00
no, ja mám v pivnici jen starší suntour, cestný, a tiež by som si ho chcel prestriekať, ale nie len jednou farobou, ale viacerými, proste spraviť nejaký vzor(napr. ohnivý, alebo aka podobná haluz)... no, a tam už neviem, že ako nato...
26.08.2004 - 12:32:05
00
Ak mozem poradit najlepsie ked najdete dielnu kde striekaju motorky, tak ako som to spravil ja, vacsina tychto ludi maju umelecke a graficke citenie a spravia vam aj dake tie tienovania a podobne s nimi sa da co to vymysliet...
caf
10.09.2004 - 19:49:30
00
keyboard_arrow_up