Cavte, idem skladat bike od nuly, najlepsie asi zacat od ramu, chcem hlinik, neodpruzeny, nizky profil - taky na hard downhill aby som si gule nenabil :D :D, browsujem po nete a neviem sa rozhodnut, na cene nezalezi, moze byt aj drahy ak tomu zodpoveda kvalita, a uchyty stacia len na kotucky - budem velmi rad ak mi tu niekto da tip na nejaky kvalitny ram od nejakej renomovanej firmy
21.05.2008 - 23:55:14
00
chcem hlinik, neodpruzeny, nizky profil - taky na hard downhill a

Skus si uvedomit co vlastne chces :roll: pretoze mam dojem, ze "neodpruzeny na hard downhil " este nevyrobili :wink: a ked tak mal velmi kratku zivotnost a ten co ho pouzival zrejme tiez. Inac na tomto fore je väcsina bikerov co jazdia XC a najdu sa tu aj nejaky ziletkari. Skus svoju poziadavku prezentovat na www.bikemagazin.sk to je stranka ktora sa venuje DH aj v hard verzii :lol:
22.05.2008 - 00:40:14
00
ok, asi som to troskuprehnals pojmami, mozno by sa lepsie hodilo na enduro ci co, proste aby som s tym vyslapal do kopca,m aj sa spustil dole, jednoducho chcem neodpruzeny ram, hlinikovy, co najkvalitnejsi, pomaly si robim nejaky zoznam, ale najprv by som chcel pocut nejake rady a tipy nech viem po com sa je lepsie poobzerat a co zavrhnut
22.05.2008 - 00:55:38
00
mozno by sa lepsie hodilo na enduro ci co....... jednoducho chcem neodpruzeny ram, hlinikovy,

Este raz ta musim opravit :evil: ujasni si co chces jazdit. Enduro s neodpruzenym ramom ??????? :shock: Hlinikovy neodpruzeny ram zozenies tak mozno v Lidli :wink: skus pouzit vyhladavanie a hlavne citaj.
22.05.2008 - 01:08:46
00
akoze, hlinikovy duralovy - asi chapes co tym myslim, jasne ze hladam, len som chcel radu, a teda mi povedz co sa jazdi s neodpruzenymi ramami, nemam na mysli vidlu, len ram, ako sa vola taka disciplina? nejazdim sportovo, len tak pre zabavu, inac miesto toho opravovania terminov si mi uz mohol napisat nejaku znacku, nic v zlom
22.05.2008 - 01:27:13
00
tak aspon skus povedat pre zaciatok kolko mas rozpocet a ake trate budes jazdit a akym stylom,..pomoze ked napises jak si skuseny
22.05.2008 - 01:35:05
00
rozpocet, snad sa zmestim do 20 000 za ram popripade cosi cez (lebo carbon nechcem), trate - cokolvek co sa da zist hore a dole kopcom z neodpruzenym ramom a odpruzenou vidlou, nejazdim sutazne, takze neviem ohodnotit svoj skill, proste take horske jazdenie po lesoch a spustanie sa zo vsetkeho co som mal sancu prezit (aj ked mam za sebou niekolko osklivych padov) skor sa z novym bikom hodlam aj cosi naucit, ten stary teraz nemam, doteraz som jazdil na author traction, ale predpokladam ze ho dost zatazim a pozeniem na pokraj moznosti, preto by som chcel nieco kvalitne a nie nejaky hobby bike :D
22.05.2008 - 02:50:07
00
tvar ramu si predstavujem asi takto nejak - http://bazar.cyklovb.cz/images/P1010565.JPG mozno trosicku nizsi este, ale to uz zavisi asi od toho v akom prevedeni bude - proste cosi blizke tomuto, ale aku znacku a technicke parametre to dufam ze mi poradite vy skusenejsi, nechcem sa do toho vrhnut po hlave ale urobit si cosi ako prieskum trhu, ked si nejaky kupim, aby som potom niekde nezistil ze som si nemal kupovat ten a ten preto a preto (lebo puka, je shitny, zle skusenosti s nim, atd atd)
22.05.2008 - 02:57:13
00
Introvert je kapku mimo toho co si napisal doteraz. Prve co ma napadlo je http://www.bikesunltd.sk/?page=catalog& ... =chameleon , viem ze ho ma aj niekto tu z fora a aj popisom vyzera byt dost univerzalny.
Drotar nechapem preco sa furt divis pouzitiu HT v DH, sak aj Slovensky pohar v DH mal(pravdepodobne este stale ma) kategriu HT.
22.05.2008 - 06:32:56
00
dufam ze mi poradite vy skusenejsi, nechcem sa do toho vrhnut po hlave

Tak to si prave urobil :( ramov v cene cca 20 000., Sk bude na trhu dost ( skus google) ale neviem kto ti poradil aby si si takýmto sposobom vyskladal bike. Ak si spočítaš nadobúdaciu cenu tak ta bude v iných číslach. Koľko máš rozpočet na celý bike? Pretože ak nevieš ešte ani aký rám a čo vlastne chceš jazdiť ( prešiel si od hard DH po jazdenie po lesoch) neviem si dost dobre predstavit akym sposobom budes hladat ostatne komponenty.
TO zigo :wink: precitaj si tie prispevky poriadne. Chlapec nieje nejako zorientovany. DH na HTčku asi jazdia borci čo vedia prečo HTčko.
http://www.slovkolex.sk/index.php?modul=tovar&id=1499 aby nepovedal tak jeden typ dam :lol:
22.05.2008 - 06:52:52
00
RAM NA DH HT-cko do 20000 co je ti / na slovenskom pohari dh je najviac hardtailistov takze drotar sa v tom asi moc nevyzna skus pozret devilwork alebo darkside vidlu nejaku dobru macochu
22.05.2008 - 07:03:49
00
drotik asi si chcel postnut skor toto:
http://www.slovkolex.sk/index.php?modul ... 504#images
22.05.2008 - 07:04:40
00
ako može človek čo vlastne ani nevie čo chce skladať bike uplne od hola? :P
22.05.2008 - 07:09:13
00
ok Darkblade ako si to tvoje jazdenie predstavujes?
22.05.2008 - 07:11:01
00
kup si poskladany bude to pre teba rozumnejsie
22.05.2008 - 07:25:57
00
keyboard_arrow_up