Ktora firma nema elektriku? Robis v historickom kovacstve alebo co? ???

Elektriku ma aj novinovy stanok pre pana boha ??

No ak sa musel odrazat ako keby startuje na pretekoch tak v poriadku nebola.... odrazit sa staci zlahka a zatlacit packu plynu a hned ide :)

Nenakupujeme len preto ze je akcia... do obchodu chodime na vacsie nakupy a kupujeme to co do domacnosti treba nie to co je v akcii( len preto ze to je v akcii)

Asi to je len moje stastie ale v PK som byval asi 200metrov vzdusnou ciarou od tesca a lidla....

Teraz byvam uz vyse pol roka v trnave v arborii a zase mam na skok tesco aj lidl takze ak nieco treba dokupit tak sa zastavim cestou z roboty autom alebo vybehnem na peso / na kolobezke s ruksakom po par veci :)

Ciaomi kolobezky som kupil dva tyzdne dozadu pre mna aj pre priatelku.... uz pocas prvej jazdy po trnave som nemal problem ist po cyklochodniku len s jednou rukou....

Ked sa zcis bicyklovat tiez sa ti zda jazda jednou rukou ako nemozna a bicykel ti pripada nestabilny...casom najdes rovnovahu a prides na to ze jazdit s jednou rukou sa v pohode da...

To iste plati aj pri kolobezke :) a da sa tak ist aj po malych nerovnostiach.....



PS: nikto ta predsa nenuti kolobezku pouzivat... pre mna za mna jazdi aj na lietajucom koberci.... ale nevymyslaj si debilne uvahy o tom ako sa to neda len preto ze TY to nevies / nedokazes....
28.07.2020 - 15:11:29
01
Ale ved poznas lisku, nehlada sposoby ako nieco urobit ale dovody preco sa nieco neda. Na kazde riesenie najde problem. Skoda sa nim zaoberat. Zatrpknuty pesimista.
28.07.2020 - 15:16:47
02
Ramon1 napísal:
“Monk” je brutálne rýchly ... ani som nestihol opraviť a už nemôžem . Vďaka ITíčkari tohto fórumu .

... my ostatní

Aspoň vidíme, kto si ako dáva pozor na autokorekt 🤭 alebo ako je na tom s gramatikou 😂😂

Ale, už ste si niekedy plnili tieto bombole? Dnes rozmýšľam, čo nechce stáť, čo sa stále kymáca... Kuknem na spodok a jasné... Zvyknem naliať doplna ale cez leto asi treba ubrať trochu 🤭😂✴️

Prílohy:

15959421624811772622170216098461.jpg
15959421624811772622170216098461.jpg 914.23 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2020 - 15:22:57
00
vam sa neda upravovat vlastne prispevky? zaujimave? sledujte moj prispevok vyssie.
https://www.mtbiker.sk/forum/post1623668.html#p1623668
28.07.2020 - 15:30:31
00
Myslis, ze ich niekto sleduje???
28.07.2020 - 15:41:12
00
to som dal iba ukazku, aby ste si ho pozreli, ze uprava prispevkov nebola zrusena a netreba sa stazovat neopravnene na vedenie fora.

Ktora firma nema elektriku? Robis v historickom kovacstve alebo co?
Elektriku ma aj novinovy stanok

su firmy, kde by som piskal cez vratnicu a na satni nieje zasuvka. a na dielni sa neda, ked nemate svoje pracovisko vsetky zasuvky visia zo stropu a je vidno co je v nich zapojene a sluzia k inym ucelom.


Naposledy upravil Hosť dňa 28.07.2020 - 15:49:14, celkovo upravené 1 krát.

28.07.2020 - 15:44:33
00
ujo vuk, štandardne sa editovať dá len posledný príspevok v téme. neštandardne sa samozrejme dá editovať hocičo a keby veľmi ramon chcel tak to tiež dokáže, imho. To ale neznamená, že sa netreba sťažovať, keďže editácia sa tu používa(la) masívne ... faktom však je, že práve špekulantmi
28.07.2020 - 15:48:23
00
RANDAL napísal:
Alebo cely pretek v bufke na krku?Lebo cez prilbu sa dole asi dat neda.A prilba musi ostat pocas celych pretekov na hlave.

Ja odkedy ma bodla osa do krku a skoncil som na pohotovosti, a tiez mi robi na krk problem prievan (50x angina) nosim bufku stale. Aj do okuliarov aj nosa cez bufku mi narazil hmyz. Dobre ze nevletelo do ust.
Taktiez na inom maratone bolo prasno a jadzca predomnou som takmer nevidel pred hmlou rozvirenej suchej hliny a vdychoval to.
Pripadne ak nestacim s dychom si ju stiahnem na krk, alebo podla potreby znovu natiahnem a odsava pot, nemam mokry krk co je neprijemne ako by mi stekalo pramienkami po krku horuci sirup.
Ked som raz v horku siel na jeden spolocny pojazd, krk som mal opaleny ze to stipalo a nemohol som lezat na chrbte.
Bufku mam repsilon, zimnu, jesennu a letnu force. Opalovaci krem to by som bol zas lepkavy. https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/ciapky-a-satky/nakrcniky-satky/force-multifunkcna-satka-na-leto-uni-velkost-fluo-siva.html
Na nose moze vadit, ale krku mi urcite nikdy nevadila.
Tento maraton mi este zdravie nedovoli ist.
Nech vam to vyjde aj pocasie aj organizacne.
Ma byt az 28st slnecno.

    29.07.2020 - 12:23:40
    00
    Minuly rok slapem na ziletke 36-38km/h po rovine pri bezvetri, po ceste za mestom ma obehol na trekingu panko, asi 45 rocny, silnejsej netrenovanej postavy, bez prilby, v rifloch a mikine. Vobec cely cas nepedaloval, hoci mal nohy na pedaloch a za chvilu sa mi stratil v dohlade. Vyzeralo to ako doma prerobene. Ani spetne zrkadla, odrety tenky ram, nieco nazvarane.
    Pretekat som sa s nim nesiel, uz som mal zasebou 40km na mtb.
    02.08.2020 - 21:00:55
    01
    Hosť napísal:
    Minuly rok slapem na ziletke 36-38km/h po rovine pri bezvetri,...Pretekat som sa s nim nesiel, uz som mal zasebou 40km na mtb.


    tak na akom biku si to siel? :lol:
    inak 38km/h po rovine pri bezvetri, ak to bolo pri tvojich 50 kg + zdravotnych a este neviem akych problemoch, tak to klobuk dole
    mohol by si vyskusat nejaky maraton, vlastne nie, tam su aj zjazdy, skor teda casovku do vrchu :)
    02.08.2020 - 22:04:57
    04
    On hlada vo vsetkok negativa takze urcite ziadne preteky nepojde
    02.08.2020 - 22:31:45
    00
    Uz som pisal, ze Vuk je umela inteligencia... s drobnym Alzheimerom... treba doprogramovat...
    02.08.2020 - 22:52:41
    03
    Maraton som si uz dal Pruzinsky aj Lednicky. Do Sulova som siel na mtb, vratil sa domov, vzal ziletku a siel na Marikovu. Ci to pokladate za 2 vyjazdy, ked som sa doma zdrzal 2minuty?
    U stravy by to bolo klamstvo,ze som na mtb mal taku priemerku, lebo stopara v mapach som nevypinal a mobil nevedel rozoznat na com idem.
    Uz som raz obiehal aj rybara na mopede, jemu to viac neslo a bol nalozeny nakladom. Siel som nad 40km/h a tiez rovina. Pozeral po mne prekvapene.

    Bimjeam sedel pri vedlajsom stole.
    Gulas bol chutny. Len osa mi lietala neustale okolo tvare.

    Prílohy:

    20190831_115858.jpg
    20190831_115858.jpg 1.39 MiB thumb_up1thumb_down

    02.08.2020 - 23:30:16
    02
    ennio napísal:
    tak na akom biku si to siel? :lol:
    inak 38km/h po rovine pri bezvetri, ak to bolo pri tvojich 50 kg + zdravotnych a este neviem akych problemoch, tak to klobuk dole
    mohol by si vyskusat nejaky maraton, vlastne nie, tam su aj zjazdy, skor teda casovku do vrchu :)

    On má MTB žiletku.
    03.08.2020 - 06:24:35
    00
    Niektori su tak lenivi, ze uz im nestaci ani normalne sedenie v aute, nadavaju cyklistom ze zavadzaju na ceste a pokladaju ich za blaznov, ked je uz chladnejsie pocasie.
    15 rokov jazdila na liberte do prace 660m, kupila auto, praca sedava, podla fotiek zadok stucnel skoro 2x, liberta 15 rokov v pivnici.
    15 rokov sama bez nakladu v peknom pocasi autom. 12-20€ mesacne na benzin. Stazuje ze nema kde parkovat, poplatky udrzba, benzin, minimalny plat, na vylety ak sa neda autom az uplne na koniec odmieta, ze kto by sa tam trepal. Po 2 rozky do obchodu 370m autom, ked vstava zo stolicky udychcana fuci od unavy, predtym behala ako srnka. O 10 rokov starsia jej kamaratka chodi nadalej peso.
    Ona radsej privstane, aby mohla v zime rozmrazit auto a oskrabat lad, za ten cas by uz bola v praci cez pesiu zonu.
    Isla z prace peso na postu a ked vysla z posty, myslela ze jej ukradli auto. Je nan silno naviazana.
    Ale nohy by si nedokazala vylozit. Brucho jej spneumatikovalo. Ked nasada do auta, padne do sedacky ako vrece zemiakov a ulavi sa jej ako ked 100 rocny starcek sadne do caluneneho kresla. Pritom do kostola babky na libertach jazdia rychlo ze maju problemy s brzdenim.
    Preco nejazdis na bicykli, ved je to len 660m a po cesticke pre cyklistov a takto este musis hladat kde zaparkovat? A naco ked mam auto.
    Atrofia svalstva.
    16.08.2020 - 11:16:13
    01
    keyboard_arrow_up