Chcel by som totiz nieco nakupit cez ebay, a ani za svet nevim ako. Pliiiiz, poradte ak viete. a cim skor tym lepsie.
posledný komentár: 9. 12. 2016 o 16:43
posledný komentár: 27. 8. 2012 o 10:15
posledný komentár: 9. 12. 2016 o 16:43
posledný komentár: 27. 8. 2012 o 10:15
spomína sa to tu v nepravidelných intervaloch dosť často, preto sa niektorým užívateľom budeš zdať "prispatý"
Kontaktoval som ich niekoľko krát, vždy slubia že to vyriešia do 48-72h no nič sa nedeje.
Moja rada na záver, nepoužívajte paypal, je to vydieračská spoločnosť, pozrite si tisíce negatívnych recenzii na trustpilote.
A ak už ho používať chcete a platíte v inej mene VŽDY zvolte možnosť prepočítať kurz VLASTNOU bankou, nie cez paypal, ušetríte tak skoro 5% sumy (paypal ma neskutočne vysoké kurzy).
Vďaka za prečítanie, snáď to niekomu pomôže a nedostane sa do takej situácie v akej som ja.
A ano, konverzne kurzy/poplatky su pri paypale nevyhodne, tak isto ako pri bankach. Chapem ze to nastve, ale uz aspon nabuduce vies a vsetko co treba spravit je par kliknuti v nastaveniach a mas pokoj "navzdy", nieje dovod nadavat.
Paypal obcas "zblbne", ale vzdy sa to dajako vykomunikuje s niekym z podpory. Klop, klop...
https://www.roman-reviews.com/how-disable-paypal-currency-conversion-save-money-fees/
https://www.paypal.com/sk/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full
A kde si to cital? Ja tam nikde nevidim informaciu co znamena "neaktivita".
https://pc.zoznam.sk/novinka/paypal-zavadza-nove-poplatky