A ako veľmi si plakal?
07.08.2020 - 12:06:29
02
Nabudúce skús keď niekto vysvetlí prečo chodia kamióny niekam za to nepovedať nič, alebo poďakovať slušne...nepísať primitívne komentáre o majstroch sveta ..OK ? 👍 ak si tam niekedy v živote bol, tak vieš že tam sa do kopca ide rýchlosťou okolo 5-11km/h...takže je to celkovo jedno -pád v takej rýchlosti je skôr ak si opitý, alebo máš zápal stredného ucha. Šlo tam o to, že takéto kolosy tam jazdia a treba sa im uhnúť a zdieľať s nimi lesnú cestu. Okrem toho hore po červenej na CHPS novou cestou z Plešela je v hore tiež nejaká nová ťažba.
Katko je barantala č.2 na tomto portáli :) pôvodne som myslel, že to je celkom inteligentný človek, ale zdanie klame. Na moderátora fóra dosť divné správanie má.
07.08.2020 - 12:08:13
00
čo je to barantala :D inak veru, už ma to tu nebaví celkom...mohol by sa niekto iný prihlásiť... :)
07.08.2020 - 12:18:07
02
To je taký exot čo do každého len vyrýpava. A to som ťa kedysi bral ako takého technického žilinského guru, keď som ešte začínal. Takého čo vždy ochotne a pohodovo poradí, dá odporúčania, nasmeruje. Ale ty tak robiť si srandičky a rýpať do ľudí :) Našťastie ja už to naháňanie času moc neriešim, tak sa na tom pousmejem a idem ďalej. Tu som chcel len zdôrazniť, že cestou na CHPS sa teraz takéto stroje pohybujú.
07.08.2020 - 12:24:31
00
Ty si niekomu niekedy povedal ďakujem za tie cesty po ktorých sa vozíš? Sú postavené na tvoje bicyklovanie? Tiež mi vadí ťažba a veci okolo, ale myslíš že byť boli nebyť toho? Sorry, ale ***** vám úplne z vášho naháňania sa za rekordami. Prečo si nejdeš niečo dokazovať na preteky? Minule som sa ťa pýtal, kto si a či máš nejaké tituly. Čo si kedy dokázal? Neodpovedal si mi. Ja som obyčajná sračka, čo sa občas prevezie, trochu spustí z kopca a za odmenu si dá pivo. Ak si nejaký majster SR a podobne, tak sa ti rád ospravedlním. Ak nie, tak drž ***** a trochu sa uvedom...
07.08.2020 - 12:31:14
03
však ale vieš aká by tu bola nuda, keby som mal stále len niekomu radiť? však aj ja sa chcem zabaviť občas...a vhodný príspevok k tomu často nahráva... :)
07.08.2020 - 12:31:39
02
:D

branomelis napísal:
Ja som zas ako som sa mu vyhýbal stratil kvôli nemu 15 sekúnd.

branomelis napísal:
Našťastie ja už to naháňanie času moc neriešim, tak sa na tom pousmejem a idem ďalej.
07.08.2020 - 12:32:52
02
Jeej a další s patentom na rozumček. A další inteligentný moderátor dokonca. Ty si ježiško právnik, keď používaš takéto krásne výstrižky ? 👍👍. Keby si bol trochu tiež viac profesionálny by si vedel že strata 15 sekúnd je myslená na ilustráciu ako veľké sú tie kamióny a ze sa im treba uhnúť priamo do priekopy. Udivujete ma mládenci. Uvedomujete si že vaše vystupovanie upravuje aj naše rozhodovanie o nákupoch na MTBiker ?
07.08.2020 - 12:37:40
00
však vravím, už by nás mohol niekto vystriedať...ale ešte to potiahnem chvíľu, potom už budem dostávať výsluhový dôchodok z MTBikera :P a to sa oplatí :)
07.08.2020 - 12:43:58
04
branomelis Myslis, ze si niekto pred nakupom na MTBikeri precita par stran fora a potom sa rozhodne, ci nakupi?
07.08.2020 - 12:45:04
04
Sme tu ľudia čo to dlhodobo sledujeme a primárne na Slovensku nakupujeme len MTBiker. Sledujeme články, videá inšpirácie. Uznávame ľudí čo to tvoria. Akurát toto fórum odzrkadľuje reálnych bikerov. V hore ťa nik nepozdraví, každý ide bez úcty k hore, ľuďom. Vyjsť hore a potom sa pustiť čo to dá cez les. Ja to riešim trochu ináč. A dnes tie slová o sekundách bolo to najmenej podstatné v príspevku.
Preto niekedy premýšľam to tu zavrieť komplet. Vrátane nákupov.
07.08.2020 - 12:51:18
00
len nič nezatváraj...my s MTBiker shopom nemáme nič spoločné, toto je fórum a napíše sa tu kadečo...a občas aj rýpacie príspevky...a to myslím, že ja mám ešte solídny prejav a nemyslím, že by práve kvôli mne si tu niekto zrušil konto... :) a to ich tu teda ubudlo, že to ani nestačím sledovať väčšinou :)
07.08.2020 - 12:59:26
02
Suhlas s volodaj om. Uz tie KOMy a segmenty idu niektorim pekne na mozgovnu. Jazdi a uzivaj, nesleduj nejaku "krabicku"... Ked chces sutazit, chod na preteky. Strasne kam sme sa to od niekdajsich klunk-brothers dostali.
07.08.2020 - 13:00:38
05
Takato paradna diskusia s moznostou trollingu a ja sa nezapojim? To by bola chyba. Kazdopadne, skusme na inu temu: neviete ako daleko je Michael K. s legalizaciou trailov v ZA, co to vlastne bude, ako to bude fungovat atd? Lebo z jeho IG a FB komunikacie viem hovno.
07.08.2020 - 13:10:15
00
https://www.facebook.com/groups/583177052286986/
07.08.2020 - 13:19:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up