Kráľovský MTB maratón

15.08.2020
MTB maratón
Granč - Petrovce (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky
Niekoľko fotiek z Kráľovského MTB maratónu, štart a šlapanie na hradný kopec.
https://www.zonerama.com/Dano/Album/6477781
17.08.2020 - 02:03:25
20
super pretek !
17.08.2020 - 11:59:12
01
výsledky
17.08.2020 - 14:43:51
00
Caute. Kamarat tratil garmin na cca 40 -42 km pred Olcnavou. Ak by sa našiel. Odmena . Keby niečo SS Dik
17.08.2020 - 16:31:33
00
slavomirk napísal:
Caute. Kamarat tratil garmin na cca 40 -42 km pred Olcnavou. Ak by sa našiel. Odmena . Keby niečo SS Dik


Ahoj,

mame ho. Ked ho budem mat u seba, dam vediet cez SS.
17.08.2020 - 16:55:27
07
Pripajam sa k shifty12 asi naj maraton co jazdim ziadne rozite zjazdy ziadna vysoka trava vsetko super znacene ale silne mu konkuruje Kosicky touto cestou chcem pochvalit aj Tomiho.H ;)
18.08.2020 - 13:37:09
01
pegas napísal:
Ahoj,

mame ho. Ked ho budem mat u seba, dam vediet cez SS.

Super ze su este takyto ludia. 👍 Boli tam aj okulire ale nebol cas zatavovat snad ich niekto zo zadu zdvihol a vratil.
18.08.2020 - 15:31:30
00
marosh1 napísal:
Super ze su este takyto ludia. ? Boli tam aj okulire ale nebol cas zatavovat snad ich niekto zo zadu zdvihol a vratil.


Toto neviem, mozno iny pretekar. Nam sa ozval pan z Olcnavy, ze ma Garmin, okuliare nespominal.
18.08.2020 - 15:34:51
00
Maraton super. Chytil som asi vsetky lejaky ? Takticky som to nezvladol ked som zabudol jedlo a isiel som bez jedla. Obisiel som vsetky bufety lebo som sa citil dobre. Az v poslednom bufete som zobral jeden banan uz v hladaku a to ma stalo vela. Myslel som ze tam bude nejaky stanok kde by sa dali kupit tycinky a gel skoda nebol.
18.08.2020 - 15:50:50
00
pegas napísal:
Toto neviem, mozno iny pretekar. Nam sa ozval pan z Olcnavy, ze ma Garmin, okuliare nespominal.

? myslel som to tak ze na trati som videl padnute okuliare a snad aj tie niekto zdvihol a vratil.
18.08.2020 - 16:24:45
00
pripajam sa k hodnoteniu dlhej trate - famozna trat , perfektne postavena , teren fakt hodny majstraku !! znacenie na jednicku , prvych 40km totalny brutal so stojkami ktore ma poriadne vyzmykali (myslim ze uz tam som mal nejakych 1700-1800 nastupanych ) ale zaroven aj naplnali skutocnym pocitom horskeho maratonu... skoda toho dazda ( vsetky doterajsie rocniky som absolvoval v horucavach) pretoze som padal ako hruska, uz som bol z toho nestastny, minimalne 10 x som sa zdvihal zo zeme ale aj tak mozem pvedat ze zazitok skvely, otlcene telo aj bike ,ale do ciela som si este sam pre seba zaspurtoval ... jazdil som uz v tazsich podmienkach (kvoli pocasiu) ale toto bola obtiaznost sportova ... na tento Kralovsky budem spominat este dlho , dobra praca organizatori, palec hore ... a ak som na prezentacii zartoval ako kazdy rok ze mame zase horucavu a ze som este nezazil dazdivy Kralovsky tak sa ospravedlnujem tym co padali tak ako ja ... :-) ... mimochodom, az tohto roku som si uvedomil ze tereny ktore sa zdaju byt lahke mozu byt na tomto maratone za mokra velmi zradne ...
19.08.2020 - 14:24:39
04
murko444 napísal:
Pripajam sa k shifty12 asi naj maraton co jazdim ziadne rozite zjazdy ziadna vysoka trava vsetko super znacene ale silne mu konkuruje Kosicky touto cestou chcem pochvalit aj Tomiho.H ;)

Za mna je Královský TOP momentálne ( kedže Košický už nemožem jazdiť :D ), hlavne tento ročník ako aj ostaní píšu si budeme dlho pamatať . Ale ja si myslím že tieto dve akcie su uplne odlišné charakterom. Královský tiež prefektne využíva dané podmienky, možnosti terénu a lokalitu. A to je super . :) V košiciach sme vsadili na zábavné a hravé single lebo ich je u nás vela, no nemáme prejazd okolo hradu alebo také krásne výhlady a dlhé stupania .
20.08.2020 - 13:27:38
06
suhlasim ze Kralovsky a Kosicky sa neda porovnavat, mozno este pred rokmi dozadu by sa dalo... dnes je vsak Kosicky maraton ceresnickou na "maratonskych tortach" , je to hravy a jazdivy teren kde si biker s dobrou kondickou na trati nielen zajazdi ale aj zahvizda a uvolni endorfiny na nadhernych singloch ktore vznikali pod rukami nadsencov v poslednych rokoch...vo vseobecnosti je potrebne povedat ze tu na vychode je uz niekolko dobrych trati a ze Vychodniar si uz pomaly vystaci s maratonmi v jeho okoli... (samozrejme ak neratam tento koronovy rok )
20.08.2020 - 14:21:36
04
tak ano, tohto koronoveho roku bude topka Kosicky (dufam, ze bude..), a podla mna na Sk po vyradeni Sulovskeho je bezkonkurencne najlepsia trat na Kosickom. Dufam, ze Sulov zase zaradia, lebo taku roznorodost trate skoda nejazdit. A snad buduci rok sa pojde aj Snina (Ilovnicky hreben), a Jaklovsky bicygel..
Inac som prekvapeny hodnotenim trate na Kralovskom, ked som pozeral do mapky, videl som, ze mnozstvo singlov z minulych rocnikov sa nejazdilo,.. tak mozno som zle pozeral ??
21.08.2020 - 21:17:08
00
Ahojte, fanatici. Na štart som si netrúfal, lebo: mám iba "krosák", navyše iba s pomerne hladkými 1,75" plášťami a už mám dávno po 60-ke. Ale bratranec (o niečo mladší ma podpichol, on chodí pravidelne). Takže ten hec mi nedal pokoj. Včera som si teda skúsil "28". S najľahším prevodom (34/26) som síce čo-to musel vyšliapať a s hladkými plášťami na dvoch miestach pešovať aj krkolomné zjazdy. Značenie na niektorých miestach už chýbalo, tak som 2x poblúdil a pridal si ďalšie 2km, zdržali ma aj obnovené elektrické ploty, ale nakoniec som to zdolal https://www.relive.cc/view/vMq5GjoX4QO. Pozrel som si videá. Pri niektorých mi naskakovala husia kože. Obdivujem vás.
30.08.2020 - 00:12:43
11
keyboard_arrow_up