Ja by som o neakom vedela.. :lol: :lol: :lol:


podpichuješ Ivka???? :lol: :lol: :lol:

a vlastne som si spomenula,,,, .... len prvý a posledný raz som sa tak ,,pripila,, ako vtedy, asi pred piatimi rokmi,, sme boli damska jazda na diskotéke... mala som už dosť dobrú naladu, ked som stretla ocovho kolegu, (veľmi sa mi páčil), pozval ma na další drink... no to už bolo asi veľa namňa. sedeli sme na barových stoličkách...no ja som z nej zrazu spadla na zem.... myslela som, že sa od hanby prepadnem, ako ma zo zeme zbierala kamoška.... no hrúza.... všetci namna pozerali ako sedim na zemi,,,sesterka dostala záchvat smiechu.......
No a aby toho nebolo malo,,, pred troma rokmi, som pred tym istym chlapom spadla zas,,, ale na bicykli, tentokrat som roztrhala oblečko čo som mala na sebe a doteraz mam pekny fľak na stehne :( strašné spomienky, tri dni som spala iba na ľavom boku
Od vtedy, ked ho zbadam že je poblízku, bud sa mu vyhnem, alebo ropleštím oči a pozeram pred seba najlepšie ako sa da,,, aby som si neublížila... :roll: :wink: ... hm.. takže tak.
27.05.2008 - 10:57:03
00
[quote=""][/quote]
To ťa ani nepoľutoval a nepofúkal :?: :twisted:
27.05.2008 - 11:17:59
00
moja polovička ma pofúkala....
27.05.2008 - 12:01:19
00

Ide zajko do obchodu a pyta si pani predavacky mrkvicku. Ona vravi: "nemame toto je drogeria"
Pride druhy krat a zajko si znova pyta mrkvicku. "nemame toto je drogeria. AK si prides este raz sem pytat mrkvu zavesim ta na klinec !"
Zajkovi to neda a pyta treti krat mrkvicku. A tak ho predavacka zavesila na klinec. Vedla neho visi obraz z Meciarom a zajko sa ho pyta: Aj ty si bol pytat mrkvicku ? "

Ten koniec viem inac : Mate klinec ? Nie tu je drogeria. Tak mi dajte mrkvičku.
27.05.2008 - 12:16:49
00
moja polovička ma pofúkala....

Tak Ti to moze byt jedno,ci sa pred nim rozplestis.. :lol: Keby si sa aj jemu nahodou pacila,aspon Ta neprinesie do pokusenia.. :wink:
A vyhnes sa mozno inemu trapasu... 8)

Ja rada podpichujem... 8) :lol:
27.05.2008 - 13:27:09
00
Tak ten tomu despotickemu hnupovi,co som pisala vo vysnivanej zenskej sa stalo,ze neakej mladej kocke na ceste zdochlo auto..a kedze je ako sup na zeny,hlavne s malou ritkou :lol: tak mu to bodlo,ze urobi zo seba strazneho anjela,zastavil jej a pomohol jej s nim...
Slecna sa mu chcela odvdacit a tak jej on navrhol,ze sa mozu stretnut na kave.. :wink:
Tak sa stretli..ale zostal v soku,ked mu prisiel podakovat spolu s nou aj jej frajer... :lol:
Rychlo ju vlial do seba,povedal jej,naco prisiel,ze si to predstavoval inak,ona zostala kukat ako sprosta a zostala pre neho pi.... :lol:
Hovorim,HNUP... :lol:
20.06.2008 - 15:14:01
00
raz este na strednej sme pisali pisomku z matiky. triedna sedela za katedrou, a pozerala sa von oknom. chalani v triede si zacali radit a cim dalej hlasnejsie,az to vyzeralo ze nepiseme pisomku, ale ako keby bola prestavka. bol tak taky krik. triednej to uz nedalo a otocila sa a asi na 2 sekundy bolo hrobove ticho. a ako vsetci stichli tak jeden spoluziak v tom momente trosku hlasnejsie zakrical na druheho *porad mi ty kkt* a to ste mali jeho vyraz v tvari ked aj triednej vyhrkli slzy od smiechu...
06.07.2008 - 16:39:36
00
:lol:

Mne si pripomenul,ze na hodine ekonomie,sme mali ucitelku a prezyvali sme ju smoulinka..pisali sme pisomku a mala som tahak,ktory som si stale presuvala pre mna vzdy na bezpecnejsie miesto...a nakoniec som si ho hodila pod pisomku...vsetko islo hladko az kym spoluziacka za mnou sa neopytala ucitelky,aka bola druha otazka..
Ona uz hlucha,prisla az ku mne,ja som sedela v prvej lavici,este sa jej opytala,co sa pytala a kedze sama uz zabudla,co tu druhu otazku dala,chytila mi pisomku a chcela jej to povedat.Lenze ja pod nou ten tahak,nechcela som ten papier pustit..
Ona ho tahala k sebe,ja zas k sebe,uz som na nom pomaly lezala,az jej to bolo divne,tak mi ho vytrhla z ruky a bol pruser..Ale to si mal vidiet,ten jej vitazoslavny usmev :!: Az mi zle doslo,chytila som patku a spoluziacke som sa podakovala..
06.07.2008 - 20:40:36
00
Na podobnu pakaren si spominam ked si kamos na pisomke pozical zosit od druheho kamosa a sudruh inzinier ked to uvidel,ze z neho odpisuje tak ho nekompromisne rozdrápal...Prepisovat potom cudzi zosit z celeho roku to bola radost.. :lol:
06.07.2008 - 21:07:09
00
Pridám jeden súviasiaci s bikmi..
Kúpil som nové SPD pedále /dovtedy som mal klasické/, nahodil na kľuky,nastavil najnižšiu vysúvaciu vôlu, opretý o stenu som poriadne natrénoval vyklopnutie z pedálu..a vyrazím..prešiel som asi 10m k prechodu pre chodcov,kde bolo aj dosť ľudí..avšak išlo auto..tak zastavím..ľavá noha drží,pravá noha drží a už len sledujem,ako sa mi všetci na prechode nakláňajú na jednu stranu..no pád ako hrom,ani riaditok som sa nepustil :oops: A tí ľudkovia okolo ma za ten výkon odmenili srdečným smiechom...
08.07.2008 - 10:03:43
00
ked som si kupil ziletku tak som bol z toho taky nateseny ze som sa aj zabudol vtedy opytat v obchode ako funguje dualne radenie. bolo to uz davno, ked som bol zvyknuty iba na klasicke packove prehadzovacky dole na kostre. mam SORU a bal osm sa zatlacit na tu packu naboku. tak osm sa vracal asi 5 km do predajne na najlahsom prevode ze ako sa s tym vlastne prehadyuje??? a uz som videl ako predavacke nadvihuje plecia. vtedy osm ale ozaj nevedel ako sa to radi a bal som sa ze tu packu odtrhnem ked zatlacim...
08.07.2008 - 19:33:50
00
:lol: ja som sedela v prvej lavici


v prvej lavici sedavaju vzdy biflosi, fuuuuuj !!! :lol:

Inak mohla si sa rýchlo vynájsť a povedať učitelke že jej tú otázku prečítaš ty. Také ľahké...
08.07.2008 - 19:59:25
00
Písal som si s kamarátkou cez ICQ.Tu je rozhovor
m4rtInk4:cauko,napis daco
BobiQ:pic....
Bobiq: :)
m4rtInk4:Jeeej kujeeem,ukazujem ockovy ako funguje ICQ
Bobiq: Vážne???
m4rtInk4:Uhmmm idem...


Alebo ešte na tomto som sa veľmi pobavil
a:ja som zrelá žena,ty si zrelý muž,čo s tým urobíme?
b:neviem
b:dáme CS?

Proste maniak :D:D:D
12.07.2008 - 22:38:51
00

v prvej lavici sedavaju vzdy biflosi, fuuuuuj !!! :lol:

Inak mohla si sa rýchlo vynájsť a povedať učitelke že jej tú otázku prečítaš ty. Také ľahké...


V prvej lavici sa najlepsie opisuje..preto mi hrozila dokonca z matiky jednotka.. :P inak neviem,neviem.. :oops:

Neboj,velice nahlas som jej zacala tu otazku citat,no smoulinke to nestacilo... :( zeby ciťák.. :?: :roll: :lol:
13.07.2008 - 19:34:26
00
GaryFisher (21:38:42 13/08/2008)
no ja som vcera pre istotu zabudol prisrobovat brzdy k pivotom

marecej (21:38:48 13/08/2008)
frajer

GaryFisher (21:38:58 13/08/2008)
cize som pred domom zabrzdil a brzdy mi vyleteli do vypletu

marecej (21:39:06 13/08/2008)
juchachaaa
13.08.2008 - 21:40:45
00
keyboard_arrow_up