Aky batoh pouzivate, ked nosite na bike svoje fotaky? Myslim zrkadlovky s mensim objektivom.
11.05.2013 - 22:00:28
00
ja pouzivam taku malu kapsicku pre ultrazoom fotaky (ledva tam vopcham fotak) a davam si ju okolo pasu
12.05.2013 - 09:51:17
00
ja som ci na lyze ci na bajk pouzival toploader 75 AW http://www.lowepro.cz/produkt/Toploader-Pro-75-AW-368
su k tomu take popruhy, ze to mas na hrudi pred sebou, aparat tak chranis pri pade svojim telom. vosiel mi do toho Nikon D700 s nasadenym70-200/2,8, ma to sprcku proti nepriazni pocasia, popripade sa da dokupit kompatibilne puzdro na dalsi, dalsie obj. no najcastejsie som nosil v batohu na chrbte, zabalil som do nahradneho trika ci bundy a zostalo mi tam miesto aj na vak s vodou a dalsie obj. teraz nosim h...o, lebo v zime pri dunaji, ked som so psami na chvilku vybehol, mi naka vyj...a kua rozbila okno na aute a z kufra mi vytahali komplet telo aj so 4 obj.
dobas tazka, tak po troche davam dokopy fin na nove...su to len peniaze, no dusicke mojej chybaju tie cvaky
12.05.2013 - 10:03:39
00
Pozri http://www.lowepro.cz/Batohy/-/Otevirani-fotokomory-z-boku-39
Používam najmä pri turistike: SlingShot 202 AW. (je stavaný na väčšiu výbavu)
Na bike som si upravil obyčajný malý chrbtový batoh a to tak, že som ho riadne nahrubo vypolstroval penovou gumou z karimatky. Pochybujem, že by niektorý sériový batoh bol odolnejší pri pde z biku. (samozrejme tým nemyslím kufríkové púzdra)
12.05.2013 - 10:17:21
00
spomenul som si mam ho tu niekde smareny v bordel izbe, batoh Crumpler, je na chrbat, je dobre vypolstrovany,priehradky sa daju upravovat podla velkosti objektivov, pojme telo+70-200 a dalsie 4 -5 obj + blesk + nejake osobne veci na vyjazd, ja som v tom nosil 70-200/2,8, 24-70/2,8, 105/2,8, 80/1,8 a da sa nan pricvaknut aj stativ. Mozno ze za pivo darujem, alebo dlhodobo poziciam na odskusanie. jo da sa tam vlozit aj laptop, ale to som neuzival
12.05.2013 - 10:33:37
00
ono je to v podstate asi jedno, ci dam fotak do nejakeho pistoloveho puzdra a nasledne do vaku (hocijakeho) medzi nahradne oblecko. Chraneny bude asi rovnako, nie?
12.05.2013 - 12:20:12
00
davat fotak v pistolovom puzdre do vaku, to mas vahu o pistolove puzdro navyse, to miesto neho vezmi radsej o jeden objektiv navyse. Ten toploader som nosil s hrudnym popruhom vpredu na hrudi
12.05.2013 - 12:34:32
00
davat fotak v pistolovom puzdre do vaku, to mas vahu o pistolove puzdro navyse, to miesto neho vezmi radsej o jeden objektiv navyse. Ten toploader som nosil s hrudnym popruhom vpredu na hrudi

som ti poslala sukromnu spravu ;)
12.05.2013 - 12:48:42
00
vytiahnem toto spiace vlakno, riesim ze ako vozit strednotriednu DSLR s univerzalnym sklom tak aby som nemusel pri kazdom foteni na AM vyjazdoch rozbalit cely bagel ... jedine tvrde kriterium je priestor na 2l camelbak a dostatocny objem na komplet prezliekacie handry v zime, tzn objem aspon 20l. Nenaplnitelny ideal by mal aj chrbtovy chranic ...Nasiel som zatial Lowepro BP 300 ktory sa mi zda maly a drahy, dalsia alternativa by mohla byt bagel so spodnym otvaranim a DSLR mat uplne naspodu v dalsej vystuzenej brasni ... urcite nechcem menit alebo kupovat foto vybavu kvoli tomuto, cize nejaka vymena za bezzrkadlo neprichadza do uvahy... iste nebudem vozit stativ, takisto neriesim bezpecnost obsahu v bagli, ked si usteliem, chcem zostat cely ja, fotak si kupim dalsi ...
15.09.2020 - 19:20:13
00
ivast ja mám manfrotto hiker 20l aj 30l. 20l na bike 30l na turistiku. max. spokojnosť
15.09.2020 - 21:10:09
10
Ja mam sice len bezzrkadlovku takze to napracem i do mensieho batohu spolu s par objektivmi. Fotak mam v malej lacnej brasni a tu v batohu, objektivy len tak ako prijde (stare manualne lacaky do 70 eur). Ked viem ze idem fotit castejsie, hlavne zjazdy, tak mam tu brasnu navrchu a je rozopnuta. Zastavim, otvorim batoh a hned navrchu je ta brasna ktora je odzipsovana, takze len odklopim veko ak treba a mam pristup k fotaku. Nejak prirodzene sa mi vzdy podari naplnit batoh tak ze ta brasna je navrchu tak ze veko drzi tym ze je zapnuty batoh. A velkost fotaku/ brasne a batohu sedi tak ze ma to ani netlaci ani sa to tam nijak nehybe. Vybranie a vlozenie fotaku mi zaberie oproti ostatnym ukonom minimum casu, len par sekund. Padam furt a ani jednemu fotaku co som nosil sa zatial nic nestalo, chcem ale prejst na af skla tak s tym uz mam trosku problem ked je to niekolkonasobne drahsie.
15.09.2020 - 23:16:40
00
Petrohrad osobne by.som bral podľa výbavy. Ako bývalý profil fotograf som rokmi používal obaly od lowepro, na fakt malú výbavu by som zobral asi pistolovy obal a.dal ho do ruksaku.ak ti nejde o rýchly prístup k foťáku.
26.01.2021 - 18:44:14
00
Ja mám PHOTOP 22, osobne ho viac využívam na pešie ako cyklovýlety. Je pomerne veľký a ťažký ale napracem tam celú svoju fotovýbavu (mirrorless s troma objektívmi, skladaciu odraznú dosku, fotodrobnosti, statív) a vojde tam aj vodný rezervoár, oblečenie...

https://www.evocsports.com/Photo/
29.01.2021 - 11:13:28
00
Pani medzitym som si tak nejak ujasnil ze taky bagel ako by som ozaj chcel by som si musel usit sam a kupil som Amplifi E-Track 23 Backpack s tym ze fotak budem balit do pistoloveho puzdra a nosit vo vnutri ...
29.01.2021 - 11:18:13
00
ivast napísal:
Pani medzitym som si tak nejak ujasnil ze taky bagel ako by som ozaj chcel by som si musel usit sam a kupil som Amplifi E-Track 23 Backpack s tym ze fotak budem balit do pistoloveho puzdra a nosit vo vnutri ...

tiez toto teraz riesim a nasiel som takuto featurku, je to pecka celkom: https://www.cottoncarrier.com/collections/camera-harness/products/g3-camera-harness-1
10.03.2021 - 20:01:35
02
keyboard_arrow_up