rozmyslam o kupe mtb od fi. vector a to konkretne patrol gtx.
moje peniazteky stacia akurat na tento. som bicyklikovy laik a preto potrebujem poradit. ja som sa uz vlastne rozhodol, ale potrebujem to zduplovat niekym viac ojazdeným ako je moja malickost. mam 95 kg a 184 cm. stoji 10 500,-sk.
ak ma niekto z vas skusenosti s tymto modelom, tak nech sa paci piste!
podakoval som?
podakujem!
03.03.2006 - 11:14:07
00
nejako specialne som ten bike nehladal, ale uz tu je spominana znacka vector, tak to skus pohladat. ale neviem co ine by som (sme) ti mali radit. podla mna su skoro vsetky biky v tejto cenovej kategorii to iste...
zalezi kolko bikujes a ci v tom chces nejako vaznejsie pokracovat. ak nie, tak si mozes kludne kupit aj vector.
03.03.2006 - 16:57:07
00
no neviem preco ale dako som ten model nemasiel na ich stranke. zrejme je to minulorocny model. Ale na tvojom mieste sa snazim najst nieco s poriadnym ramom co nieco vydrzi, lebo ja mam 96kil a daky ten ram sa mi uz podarilo prasknut
04.03.2006 - 19:31:43
00
no podla mna na to akymi komponentami osadza vector svoje biky a zivotnost tych ramov aka je tak cena 10 500,- je moc moc moc vysoka...
pokus sa zohnat adco radcej pod rukou, resp jazdene ale kvalitne...

tos moj nazor.. hawk dohovoril som 8)
05.03.2006 - 20:31:07
00
no, aj osobne nemám skúsenosti s patrolom, ale kamarát, s ktorým jazdim mal donedavna VECTOR PATROL (nejaky starsi model asi 2001) a nebol s nim ziadny problem .... ten bike by mal bez problemov vydrzat aj 100kg ...
ked si zaciatocnik tak na rame skoro nezalezi... a VECTOR podla mna nieje druhotriedna znacka.....
27.04.2006 - 20:40:35
00
Flashbang-toto si asi napísal len tak,aby si mal príspevok-mať 95 kg tak silne rozmýšľam nad tým čo si kúpim.A Vector,čo to je?To pravoverný biker ani nepozná.To si pozváraš doma v garáži po raňajkách.Jazdiť sa dá na hocičom,ale rozdiel je v tom ako!Tak Lamuertte prosím Ťa uvažuj.
28.04.2006 - 22:52:19
00
Flashbang-toto si asi napísal len tak,aby si mal príspevok-mať 95 kg tak silne rozmýšľam nad tým čo si kúpim.A Vector,čo to je?To pravoverný biker ani nepozná.To si pozváraš doma v garáži po raňajkách.Jazdiť sa dá na hocičom,ale rozdiel je v tom ako!Tak Lamuertte prosím Ťa uvažuj.


to bol moj nazor, je na kazdom bikerovi, ako si vyberie........... ja na jeho mieste by som za rovnaku cenu kupil radsej KELLY´S VIPER SF, ale ked sa mu viac paci PATROL, tak nemam nic proti ... podla mna je to tiez dobry bike pre zaciatocnika...
29.04.2006 - 10:23:12
00
No dobre,ja som tým chcel len povedať že je jedno či si začiatočník ale na ráme záleží vždy najviac,ten musí byť pri výbere prvoradý a preto sa netreba unáhliť aby si potom nebanoval
29.04.2006 - 13:46:34
00
Ďakujem za vaše prispevky. akosi sa to rozbehlo. Nakoniec som si toho vectora kúpil. Zatiaľ pohoda. Vidla je sr santour 75 lock out, prehadzovač alivio, kotúče su shimano,no neviem aké, ale ešte som sa nezabil. Rám je z chrom-molybdenu. Niektorý z vás asi budú frflať, že načo som to kupoval, ale zatiaľ som spokojný. Niečo k rámu. Spoločnosť KTM vyrába rámy na svoje špeciály aj s tohoto materiálu. Napr. KTM SuperDuke, alebo Adventure, ktorý sa mimochodom považuje za najlepšie enduro na svete a myslim, že aj niekoľko krát tento stroj vyhral Paríž-Dakar, ale to bude asi aj o motore. Niečo na tom ráme asi bude. Jazdím väčšinou les, cesta je nutné príjazdové zlo a vidla pruží, zdvojené ráfiky držia a krútia sa na plášťoch Kenda, brzdy brzdia celkom gut a rám som zatiaľ nezlomil.
Najazdené cca 150 km a zatiaľ dobre.
Všetkých vás pozdravujem a nedolámte sa, nech jazdíte na čomkoľvek.
02.05.2006 - 11:33:49
00
ja som niekedy mal tiez ram z chrom-molybdenu a este vzdy zije na starom biku a zevraj je chrom-molybden trvacnejsi ako dural lenze dural je zas o dost lachsi
02.05.2006 - 16:14:46
00
podla mna Vector je uplne v pohode, kamos ma 108kg a ram nepraskol ani za nic. A radsej budem podporovat slovenske vyrobky ako zahranicne. Treba podporovat slovensku ekonomiku. :wink:
04.05.2006 - 11:05:59
00
no vieš slovensku ekonomiku,
tí čo sa bikingu venuju zistili že podporovať niečo čo je na pi*u nebude tá správna cesta.
Nie nadarmo je napr MERIDA 2. naj predavanejším bikom. Tie cashe čo idu do testov a celkovo je to POJEM ako možno Vertec nepoznaju ani v polsku. Ja sam som mal Vertec a teras s neho mam len brzdové páčky a radenie :D :D.
vraziť peniaze do biku pre mna znamená že niečo od toho očakávam, ale pri vertecu sa vozíš ako nič. to je bike na 100 km na mesiac
21.01.2009 - 18:37:38
00
vertec bol... uz nebude

inak.. celkom aktualna tema ... si mal pockat este nejake tie 2 mesiace a mala by 3 roky.. :roll:
21.01.2009 - 18:40:23
00
:lol: :roll:
21.01.2009 - 18:42:25
00
To EA:zy: kazdy mame svoj nazor, netreba si ho nechat pre seba. Pisat ho do 2 rocnej temy to je dost... Odporucam najprv citat forum a potom prispievat. Davaj si pozor na gramatiku, ked hladas partaka, nehladaj paratka. Alebo ked niekto zhana bike do 15k neposli mu link s karbonovym ramom za 14 999 SK 497,88 eur, konverzny kurz: 1€=30.126SKK. A tak dalej, ked toto nebudes robit, resp. budes tak budes oblubeny resp. nebudes.
21.01.2009 - 18:54:36
00
keyboard_arrow_up