Lubik napísal:
Lukinovi sa nechce. Večer ide do roboty.
Ja rozmýšľam či ísť.
Pozdraviť kamarátov. Navštíviť nejaké pohostinstvá po ceste :D
...ak hej, tak krátku - na horskom biku.

Lubo idem aj ja krátku na cesťáku, ale to je jedno. Aj tak budeš rýchlejší. :lol:
06.07.2019 - 21:56:02
00
Ťažko, mám nafúkané len na 1,6-7 (do lesa) to pôjdem pomaličky a budem hučať ?
...alebo vymením druhé kolesá a ...
...alebo sa na to vy..... a pôjdem niekam do hôr ? asfalt ma nebaví
06.07.2019 - 22:29:11
00
Lost idem asi aj ja dlhú, aj keď nemám moc natrénované tento rok skoro nič
06.07.2019 - 22:38:29
00
Foto čo nás fotili z motorky a aj v cieli sa dajú niekde nájsť?
09.07.2019 - 21:11:09
00
nejaké fotky nájdeš na ich FB stránke
09.07.2019 - 23:43:19
00
Ide sa aj tento rok

Prílohy:

image6181.jpg
image6181.jpg 182.74 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2020 - 16:35:01
00
Dá sa prihlásiť aj na mieste pred štartom?
18.09.2020 - 17:32:48
00
Len pred štartom, to nie je pretek ale aj sa preteká. Ako kto chce.
18.09.2020 - 18:29:55
00
Pridam pocity z roku 2022.
Po rokoch moje konecne prve CTK...doteraz som si vzdy nasiel dovod preco nie, ale tento rok ma uz kamosova manzelka ukecala, ze musim ist s nou. Prisiel este jeden kamos a tak sme sli ako komicka trojica...ona co zacala jazdit cestak asi 2 roky dozadu, ja, ktory spominam na svoje mladi a formu na zdedenom biku po otcovi a kamos na 20 rocnom trekingovom lowende, ktory moc nebrzdi a Shimano Sis neprehadzovalo dobre ani ked bol novy.
Pocity?
Som debil, ze som siel az teraz, a nie uz v minulosti.
Sli sme samozrejme kratku, pretoze mam najazdene 100km na ceste tohto roku, jedina zena v nasom mikrokolektive sa o Zlatniky ani nepokusila a rovno si to cele vytlacila a bicykel tretieho clena vzbudzoval silne pochybosti po technickej stranke.

Za svoj najvacsi emocialny zazitok nepovazujem to, ze som trasu zvladol lepsie ako som cakal (rit az tak nebolela, zapastia len na zaciatku), ale odbocka na Duchonke, kde sa nasa zenska tretina uz necitila dobre a cheatla si to dole Prasicami a my sme odbocili ako sa ma na Zavadu, kde nas obiehali uz jazdci z dhlej a vedy som dostal genialny napad skusit sa za niekoho zavesit.
Zrovna nas obehli dvaja "debili" z DTC...debili v tomto pripade nie je nadavka, ale fakt, ze jazdia ako blazni a ja im to zavidim. Mozno aj ja raz pojdem s nimi....ked schudnem 20kg co mam navyse a bude sa vladat aspon udrzat v baliku.
Tychto 2 z DTC som nepoznal, boli to mladsi chalani a dupali statocnou frekvenciu, ale na moje pocudovanie som to za nimi zvladal a co je este divnejsie za nami sa drzal aj moj kamos na pochybnej trekingovej starozitnosti. Rychlost sme mali medzi 35-40, kedze sa teren vlnil a ja som si to uzival ako za mlada.
Hosi sa sice obzerali, ci ich neprestriedam, ale na to som naozaj fyzicky nemal...mozno o rok.
Chalanom z DTC dakujem za paradne potiahnutie a hoci som cestak uz takmer nevytahoval prebudila sa asi stara laska a tento rok chcem aspon 1000 na nom najazdit, aj ked MTB bude mat ais prednost.

Kapustnica v cieli super, teplota cca 34, ale prezil(i) sme to bez upalu.

Okrem piva v Zlatnikoch ma este zaujali aj niektore zenske elementy, ale kedze sme mali so sebou svoj moc sme odbehovat nemohli...navyse kamos jeden prenasledoval v kopci, ale ona mala elektrobajk a tak mu usla.
Kto nebol moze lutovat.
04.07.2022 - 12:22:02
10
Vcera sa konal neviemkolky rocnik a hoci sa mi opticky zdala ucast kusocek mensia ako minuly rok pocasie opat vyslo. Trosku fukalo, ale nastastie "spravnym" smerom, pod zlatnickym kopcom stalo kopec ludi v krcme a vsetci pili pivo, statocnejsi si dokonca pred tiahlym stupanim aj zapalili.
Ja som zbabelo pil kofolu, kedze som sa v piatok rozbil na oslave (uz nepijem a nefajcim) a pod kopcom dokonca opustil fesandu s krasnym copikom, co sla so mnou asi 10km a tahala neuveritelne lahke prevody....asi klasicky spining produkt z posilovne.
Bohuzial som opat podcenil pripravu a v kopci by mi isto usla, takze som sa akoze radsej isiel obcerstvit do krcmy.
Podla Stravy som si vsade spravit PRka, takze som siel rychlejsie ako minuly rok, ale hore zlatnickym kopcom ma dali 2 horske bicykle, na ktore som isto mal, ale asi som sa bal infarktu, takze som siel kludnejsie tempo.
Esteze som po ceste stretal rozne skupinky a na niektorych meranych usekoch sme v zavere podla Stravy mali priemer nad 40km/h...pamatam si, ze sme ozaj tahali 42-45km/h, pretoze uz fukal spravny vietor.
Povzbudenim pre mna bolo, ze som nemal najstarsi cestak (moj ma 20 rokov), videl som borca s niecim, co nemalo ani motyliky, len matice a mal to odhadom 50 rokov, ale chalan tahal hore tym kopcom na tych tazkych prevodoch ako blazen (aj ked som ho prebehol, klobuk dole).
Pivo v cieli bolo sice podchladene, ale slnko ho rychlo zohrialo, kapustnica horuca, ale aj tak sa mi triasli ruky v cieli, takze som pockal kym sa dotrasiem a kapustnica kusok vychladne.
Nabuduce snad uz nieco natrenujem a skusim 110km, ale to tu budem asi pisat kazdy rok.
03.07.2023 - 09:35:14
02
keyboard_arrow_up