...kde pisem,ze to je nevyhodne...???
28.05.2008 - 19:47:10
00
prave som objednal toto http://www.kolokram.sk/product_info.php?cPath=22_82&products_id=1661 2x a toto http://www.kolokram.sk/product_info.php?cPath=23_104&products_id=1631
28.05.2008 - 19:55:00
00
...kde pisem,ze to je nevyhodne...???


... kde pisem, ze pises, ze je to nevyhodne... ???
nic take som netvrdil, pytal som sa, preco by som to mal objednavat z kolokramu, preco by to malo byt pre mna vyhodne, nie? A zaroven som aj chcel aby z tej otazky bolo citit - preco vlastne kolokram existuje, ked existuje rychlejsia, lacnejsia a hlavne istejsia (ze ti tovar zozenu) cesta?
28.05.2008 - 20:05:23
00

Ja ich mam a prave som prisiel na jednu nevyhodu ked je plast na slnku a je vzduch v dusi pod velkym tlakom a chcem odpustit plast aby som ho vymenil tak s ventilu vytecie taka zelena hmota musel som dat koleso vychladit :lol: no vyskusam este vecer ako to pojde
28.05.2008 - 20:11:51
00
Ja ich mam a prave som prisiel na jednu nevyhodu ked je plast na slnku a je vzduch v dusi pod velkym tlakom a chcem odpustit plast aby som ho vymenil tak s ventilu vytecie taka zelena hmota musel som dat koleso vychladit :lol: no vyskusam este vecer ako to pojde
to by nemal byt problem lebo bike mam v garazi kde je asi tak 15stupnov cize pred jazdou sfuknem al. dofuknem dusu :?
28.05.2008 - 20:14:40
00
Odkial to on posiela? z Ugandy? v pondelok mi napísali, že zboží bylo odesláno a dnes je štvrtok a moja schránka stále stále beznádejne prázdna. :(


ja som objednal 13.05
odoslal 26.05

dnes je 03.06 a furt nic.

Na majly neodpoveda (chcel som prepravne cislo, alebo datum odoslania).
Ak nepride do konca tyzdna, uz to nepreberiem.
04.06.2008 - 16:43:30
00
Vykasli sa na kolkokram pri tak silnej korune je hriech nakupovat u nas. Kukni bike-discount.de
04.06.2008 - 16:48:48
00
ja stale nechapem ako je mozne ked nieco objednam z UK postove je rovnake ako z kolkokramu a mam to do 3dni doma... priklad objednam v pondelok v stredu to mam v schranke alebo na poste ulozene....
Proste ceska a slov. posta stoja za...
04.06.2008 - 16:55:07
00
no nie je to o poste.
04.06.2008 - 21:08:54
00
Vykasli sa na kolkokram pri tak silnej korune je hriech nakupovat u nas. Kukni bike-discount.de


musim len suhlasit, dobre ceny a tovar mas po doruceni penazi na ich ucet do dvoch dni doma, uz budem brat len od nich :wink:
04.06.2008 - 21:34:31
00

ja som objednal 13.05
odoslal 26.05

dnes je 03.06 a furt nic.

Na majly neodpoveda (chcel som prepravne cislo, alebo datum odoslania).
Ak nepride do konca tyzdna, uz to nepreberiem.


Samozrejme ze nic neprislo (dnes je 10 juna)

ZIJE TEN CLOVEK ESTE ?????????????

Ja to nechapem, kde to chce ten biznis dotiahnut. Nielen kazi meno ceskemu Kolokramu, ale este si privlastnil aj domenu kupkolo.sk.
S takymto pristupom ku zakaznikom (na nejake majly absolutne nereaguje, objednavka je vybavena ale nechodi - pritom ho absolutne netrapi ze je to uz treti tyzden, co je zasielka na ceste) je to absolutna drzost.

Uz aby bolo euro a najlepsie normalny styk s US - to nasim pseudoobchodnikom (vacsinou len paraziti na niekom schopnejsom) padnu sanky.
10.06.2008 - 19:58:33
00
On si neprivlastnil ziadne meno len to co si ty objednas ide zo slovenska do ciech tam tu objednavku vybavia poslu to naspat na svk a a z potom to ide k tebe.Toto je len pobocka nic ine on nema ziadny tovar. 8)
10.06.2008 - 21:53:20
00
[quote=""][/quote]

:lol: :lol: :lol: dobryyyy si ... takych ako ty poznam bohuzial aj ja :roll:

taktiez posielam mesacne cca 100 balikov Slovenskou postou a este ani jeden mesiac za tri roky nebol zeby sa "nestratili" minimalne aspon dva-tri baliky ( dalsich cca 15 bludi po postach celeho SR cca 7-10 dni )...kvoli takym ako ty a ich reakciam zacinam uvazovat ze to budem po veceroch rozvazat a hadzat to ludom cez komin ako Dedo Mraz :wink:

neviem, ale cim dalej su ludia nervoznejsi a podrazdenejsi...uz asi dva roky tuzim po tom aby vsetci ti co kritizuju si nieco taketo vyskusali na vlastnej kozi aspon na mesiac...polovica z nich by isla radsej kopat kanale za 7000,- mesacne :twisted: ...viem ze posledny odstavec bol OT tak mi tu zase nepiste niektori rypali kraviny ala "ked sa ti nepaci, tak to nerob"

prsut...co znamena normalny styk s US? bez cla, alebo tak nejak? tak toho sa tak lahko nedozijeme

este doplnenie k trikimu...skoro ziaden internetovy obchod nema haldy tovaru skladom, ide iba o to ktory to skor zozenie :wink:
10.06.2008 - 22:07:59
00
Inak je pravda co sa tyka tejto svk pobocky kl.kram je to naozaj velmi slabucke.Z ciech mi pravidelne prisiel balik za cca styri dni takze je to naozaj dost slabe.
10.06.2008 - 22:15:28
00
Aby som upresnil a doplnil matta: naša firma posiela denne 10-20 dobierok, za ten čas čo som vo firme ( 10 rokov ) sa stratili všeho všudy 2 balíky.
Takže by som skôr povedal že to je v prvom rade v ľudoch, komunikácii a ....
Druhá vec je ako na tej pošte s balíkmi narábaju, niekedy mi idú oči vypadnúť :shock: ked príde ako tomu na pošte hovoria " výprava " a vyhadzujú balíky na jednotlivých poštách a zase nakladajú podané balíky.

Ak sa stratí balík treba reklamovať podľa podacieho čísla, v prípade kolokrámu sk je to však o tej komunikácii kedže od nich sa dopátrať niečoho....
A ešte pre upresnenie, na balíku by mala byť kompletná adresa aj s číslom pošty a správnym smerovým číslom, čo teda nie vždy je. Potom to blúdi kade tade v riti.


Naposledy upravil tadeas dňa 10.06.2008 - 22:24:12, celkovo upravené 1 krát.

10.06.2008 - 22:20:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up