Pod vplyvom posledných čísiel mám tiež ten dojem, čoskoro sa myslím trochu preriedi aj fráza „zaujímavé, ale neviem o nikom čo to mal“ :-( Jediný problém mám s tým, že borci čo drístajú o „vymyslenej“ chorobe a dosť pravdepodobne budú čoskoro mlieť o „vypustenej“ (veď ako inak by sme sa dostali k tej dlho predlho plánovanej depopulizácii) medzi týmito dvoma tvrdeniami neodhalia ani len najmenší rozpor ...
08.10.2020 - 10:34:10
11
perez napísal:
Este keby si dal priklad oblastiam ktorym nerozumiem a davam mudra. Ty pokora, malokto tu ma take ego ako ty. "Sám som srdcom športovec ako málokto tuna", lol.


Ok . Navrhujem , zahoďme ješitné spory a tom kto má dlhší a hrubší dick a pomerme sa . Držme a tahajme v tejto ťažkej dobe spolu ako ľudia a športovci ... síce ja už len taký kriploidný , ale snáď ešte pretočím pedále .
08.10.2020 - 10:38:31
08
Ramon1 napísal:
Áno keď je už niekto na UPV je kriticky chorý . Žiaľ je to tak 50/50 ☠️ .

To je tvoja predkoronova alebo koronova statistika / empiria ?
08.10.2020 - 10:45:12
00
Písal som ako dopadli pacienti s prasacou chrípkou u nás na UPV pred rokmi . Určitá analógia priebehu ochorenia tu je . Áno aj priamo empíria aj štúdium z iných krajín . Ak by sme mali ECMO na každom oddelení OAIM , přeživších by bolo viac ...
08.10.2020 - 10:49:04
00
gebula napísal:
Pod vplyvom posledných čísiel mám tiež ten dojem, čoskoro sa myslím trochu preriedi aj fráza „zaujímavé, ale neviem o nikom čo to mal“

Ad: tá hláška Ja pre zmenu nepoznám žiadneho voliča Sme Rodina. A to mali vo voľbách 237 531 hlasov. Ale zopár koroňákov hej. Konšpirátori si nájdu odpoveď vždy - aj na smrteľnej posteli a plúcnej ventilácií, než aby si priznali, že sú mimo.
08.10.2020 - 10:50:47
01
perez napísal:
Za poslednych 24h si ma spomenul 2x Ramon1. Predtym pri tvojich mesiasskych odomknutych clankoch minimalne dalsich 2x. Pytal som sa ta aky mas problem, co som ti spravil. Odpoved ziadna. Posledne razy ma uz zbabelo nelinkujes, len spominas moj spotvoreny nick.
Takto: nezelam si to. Ak ti to pripada smiesne tym, ze za to das pokrytecky, infantilny smajlik, tak nie, nie je to smiesne.
Este raz - aky mas problem? Ak si zbabely to napisat, tvoja vec. Ale neber si prosim uz moj nick do huby a ja nebudem reagovat na tvoje prispevky. Dakujem.


Že ti vôbec stojí za to reagovať na jeho duchaplné bojazlivé infantilné narážky ktorým sa smeje iba on. Mňa tiež zbabelo spomínal nepriamo(malý bastardi), ale každý si vytvorí obraz sám :) Dôkaz že s diplomom automaticky nedostaneš aj intelekt.


Naposledy upravil Malepsy dňa 08.10.2020 - 11:05:16, celkovo upravené 1 krát.

08.10.2020 - 11:04:06
04
Pali65 napísal:
Rozmýšľam, či ten rozmach epidémie na Orave nesúvisí aj s tým, že tam odjakživa kvitla podpora dezolátov ako Slota, Kotleba, Záborská a oni si jednoducho idú svoje, nejaké rúška, ktoré im nútia "liberálni fašisti" nebudú nosiť; a čo už by to bolo za svadbu, kde by nechlastala a nevyspevovala v družnom objatí polovica dediny?

Ale možno sa len snažia hrdinsky ukázať aspoň jeden menší región, kde skolabuje zdravotná starostlivosť, kde budú triediť pacientov tak, že na chodbu odstavia beznádejné prípady, ktoré len nechajú tíško zomrieť. Absolventi VŠŽ síce povedia, že tie prípady sú falšované, resp. prauda je, že tí ľudia umierajú aj tak na niečo iné, ale zvyšok krajiny hádam konečne precitne...

S tou Oravou to nie je tak celkom pravda. https://domov.sme.sk/c/22329819/volebna-mapa-ako-volili-okresy-parlamentne-volby-2020.html
Myslím, že sa nejako nevymykajú slovenskému priemeru a urážať ich nikomu neprospeje. Na nezodpovedné správanie a šírenie korony ti stačí pár tupcov a nepomôžeš si. 99% môže byť pokojne sčítaných ako Slávo Hlasný.
08.10.2020 - 11:04:45
00
Malepsy napísal:
Že ti vôbec stojí za to reagovať na jeho duchaplné bojazlivé infantilné narážky ktorým sa smeje iba on. Mňa tiež zbabelo spomínal nepriamo(malý bastardi), ale každý si vytvorí obraz sám :) Dôkaz že s diplomom automaticky nedostaneš aj intelekt.


Joooj pridal si veľké múdro . Bravo , ja a “zbabelo “ ?! No nič , uži v zdraví všetko a prečítaj čo písal pista . V tom sa ja už s tebou vybíjať nebudem .
08.10.2020 - 12:01:55
00
Volodja však sa pozri, OĽANO v oravskej verzii je Záborská a spol., SMER ani netreba veľmi komentovať s Ficom, čo burcuje proti opatreniam, ĽSNS tam je pomerne silné a historicky tam bývala pomerne silná bašta Janka Slotu. Problém je, že na zlyhanie opatrení proti nákaze ti stačí aj pomerne malé percento nespratných občanov a ja tuším, že sú to presne tí, o ktorých som hovoril. Narazil som v Kubíne na zdravotnú sestru (sic!), pre ktorú je Kulturblog väčšia autorita, ako to, čo sa učila v škole. :(
08.10.2020 - 12:19:03
01
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/tenistka-ted-nevyjde-schody-lide-s-mirnym-covidem-maji-probl/r~9dc4064404b711ebaabd0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne


stanlee, kvazi pochybovaci niesu trollovia, ale zdielaju spravy, ktore precitali kvoli ich senzacnosti, aby si ich ludia vsimli. Hanblivost, ze sa mylili, im nedovoli moc skoro zacat pisat opak. Az ked je neskoro.
08.10.2020 - 12:41:58
00
Nerozumiem na základe čoho je štatistický počet “vyliečených” ľudí keďže už hygienici po pozitivite nevyžadujú žiadne kontrolné vyšetrenie a už vôbec nie 2 negativity po sebe :?:
08.10.2020 - 13:34:09
02
Vyzera to tak, ze na vyliecenie staci, ak sa do nejakeho casu (10 dni, 14 dni?) od pozitivneho testu neukazes v statistike hospitalizovanych/JIS/UPV.
08.10.2020 - 13:55:21
00
Počkať počkať...takze po karanténe sa nejde na testy? To mame chápať tak že ak človek prežije karantenu tak je akože automaticky vyliečený a ide naspäť medzi ľudí?
08.10.2020 - 14:05:45
00
Tak to predsa funguje....
08.10.2020 - 14:13:00
00
Je to tak. Aj u manželky v práci, ktorí prišli do kontaktu sa nakazenou išli do karantény a netestujú všetkých. Rovno sa vyjadrili, že testov majú málo. Na testovanie ide len ten, kto má príznaky. Ostatní si to doma odsedia a idú potom do práce...

Samozrejme iná vec je izolácia - tá je pre potvrdených...
08.10.2020 - 14:18:45
00
keyboard_arrow_up