ahojte prosim vas mohli by ste prejavit svoj nazor na gary fischer marlin mam zaujem o jeho kupu a bol by som rad keby ste povedali svoj nazor alebo mi poradili bike do 20000 sk a popripade sa vyjadrili o vydle manitu six za odpoved dqakujem
19.05.2003 - 21:25:50
00
do 20 000 sa da kupit vselico
chod do nejakej predajne a vypytaj si katalogy
21.05.2003 - 14:33:07
00
dottore------to co je za odpoved, to si nechaj..
to brano: ja mam tiez zaujem o Marlin, ale je tu jeden problem, bojim sa ci ma pri jeho geometrii nebude boliet po 2 hodinach jazdy chrbat. Idem ho pozriet do zanzo bike. Inac na vyber je vela bikov, ale len pre tych co sa do toho neviznaju. Este aby som nezabudol zatial co som bol v kazdom obchode, nikto mi nevedel poradit...Zostava ti jedine internet.
24.05.2003 - 09:49:33
00
2xo: praveze na merline ta nebude boliet chrbat... pretoze ked si zohnuty tak ti narazy nejdu priamo do chrbtice, ako ti idu ked mas chrbat vystrety...
15.06.2003 - 17:45:54
00
cafte!
gary robi dobre biky a je to praotec:-) ram ma tzv. genesis geometriu a ma predlzenu zadnu stavbu. to je lepsie pre jazdu do kopca, kedy sa ti nestavia na zadne:-)
chrbta sa nemusite bat... teoria o narazoch ma sice nepresvedcila. hlavne je, aby clovek sportoval viac a nejazdil iba na biku. musis trochu aj posilovat a tak. a nie len chrbat ale aj brucho.
pre sportovu jazdu, teda ziadny velky svih a rychle bikovanie je dobre, ked je clovek natiahnuty.. to je pravda. je to dobre aj na maratony. hlavne pri jazde je treba pracovat s taziskom, menit polohu ruk, dbat na dobry posed a je toho po kok... vela:-))
20.000 je uz cena, kedy sa da zohnat nieco obstojne.
neviem. ci som ti pomohol, ale je to strasne obsiahla tema. pokial by som sa rozhodoval ja, tak by som do toho isiel.
hlavne si daj poradit s vyskou a velkostou ramu, co by ti mal obchodnik poradit. ale tu tiez bacha, aby ti nenacpal nejaky velky/maly ram, ktory ma na sklade a nepredava sa mu! spytaj sa a na nete najdes vela stranok, kde sa da vypocitat aj velkost ramu...
ja mam napriklad 175 cm a mam 17´´ ram... ale mam nieco ine ako GF...
som sa rozpisal kurna:-)) cafte.
16.06.2003 - 12:43:00
00
som z popradu a na jar v marci mi pan glajza ponukol na objednavku spominany typ mtb.som s nim velmi spokojny,od marca mam 4000 km po rôznych cestach.
21.09.2004 - 13:05:07
00
som z popradu a na jar v marci mi pan glajza ponukol na objednavku spominany typ mtb.som s nim velmi spokojny,od marca mam 4000 km po rôznych cestach.
21.09.2004 - 13:06:39
00
keyboard_arrow_up