tak ono tou zalepenou obalkou sa myslelo to, aby tam na mieste vnutri nemuseli pozitivovi vysvetlovat co ma robit ... aby pre ostatných pozorovatelov nebol rozdiel medzi postupom vydavania potvrdenia pozitivovi a negativovi ... aby tam na mieste nezacal pozitiv robit bordel ze test je nespravny ...
preto zalepena obalka, odchod von, a az vonku na ulici si mal kazdy otvorit a pozriet vysledok s poucenim o dalsom postupe
31.10.2020 - 22:43:08
00
Kedy budu udaje za dnes? Bude 1.4 miliona otestvanych a len 12000 infekcnych, ale Matovic bude trvat na druhom kole.

To, ze ten papier nema nalezitosti uradneho dokumentu (rozhodnutia) svedci o absolutnej nekompetentnosti celeho aparatu.
31.10.2020 - 22:46:21
02
Nemusíš si ani prečítať výsledok testu a lahko zistíš či si negatívny alebo pozitívny. V pondelok sa pojdeš poprechádzať po meste. Ked ta skontroluje policajt a nedostaneš pokutu tak si negatívny.
31.10.2020 - 22:55:32
01
To na scarinka neplatí. On dostane pokutu aj keď bude negatívny. On totiž takú intímnu informáciu, že má negatívny výsledok, policajtovi neprezradí.
31.10.2020 - 23:00:26
04
duves

To musíš mať explicitne napísané?

Vzorová štruktúra kompletne vyplneného certifikátu s negat výsledkom by mala byť takáto :

Potvrdenie o absolvovaní certifikovaného antigénového testu / Confirmation Of Passing A Certified Antigen Test / SD BIOSENSOR STANDARD COVID-19 Ag REF No. Q-NCOV-01G / LOT No. QCO30200261 (nasleduje meno, priezvisko, rodné číslo, číslo zdravotnej poisťovne, adresa, moje telefónne číslo) / Výsledok testu / test result: B: negatívny / negative (dátum testovania, testoval – pečiatka, podpis)
31.10.2020 - 23:02:25
00
to je problem ze vy nechapete scarinka. Snazi sa iba ukazat ako funguje kvantova mechanika v beznom zivote a vy nerozumiete ze on nemoze tusit ci je ta macka mrtva alebo ziva, a ani to nikdy nezisti, ostava iba pravdepodobnost, a ta je pri Ag testoch mizerna
31.10.2020 - 23:03:39
00
Sesulak napísal:
Kedy budu udaje za dnes? Bude 1.4 miliona otestvanych a len 12000 infekcnych, ale Matovic bude trvat na druhom kole.

To, ze ten papier nema nalezitosti uradneho dokumentu (rozhodnutia) svedci o absolutnej nekompetentnosti celeho aparatu.

Hovorili, že pozit je medzi 1 a 2 percentami, bližšie k 1. Ako si prišiel na tých 12000 z 1.4 milióna?😜
31.10.2020 - 23:04:20
00
COVID Aladeen

https://m.youtube.com/watch?v=NYJ2w82WifU
31.10.2020 - 23:04:40
00
Sascha nesklame a neklame😊
31.10.2020 - 23:08:03
00
Dredd napísal:
duves

To musíš mať explicitne napísané?

Vzorová štruktúra kompletne vyplneného certifikátu s negat výsledkom by mala byť takáto :

Potvrdenie o absolvovaní certifikovaného antigénového testu / Confirmation Of Passing A Certified Antigen Test / SD BIOSENSOR STANDARD COVID-19 Ag REF No. Q-NCOV-01G / LOT No. QCO30200261 (nasleduje meno, priezvisko, rodné číslo, číslo zdravotnej poisťovne, adresa, moje telefónne číslo) / Výsledok testu / test result: B: negatívny / negative (dátum testovania, testoval – pečiatka, podpis)

By malo. Nechci vidiet, čo mi poslali 7.10.po PCR s pozitivnym nalezom. Takže ano, suhlasim. Ale na tom certifikate nie je kolonka-podpis (to je aj tak nič). Lebo ak podpis, potom musí byť databaza podpisov členov všetkych tymov testovania a muselo by byť uvedene aj čitatelne meno. A samozrejme pečiatka. No nie je, nikto nema pravo požadovať nejaky prvok, ktory tam nie je uvedeny.
31.10.2020 - 23:16:47
00
bladerunner napísal:
Hovorili, že pozit je medzi 1 a 2 percentami, bližšie k 1. Ako si prišiel na tých 12000 z 1.4 milióna?😜

To je cisty tip. Matika mi nikdy nesla :D Ale je predpoklad, ze prvi sa ponahlali ludia, ktori maju nejake podozrenie, ze boli v kontakte s nakazenym, alebo maju priznaky, ktore mozu byt sposobene covid-19. Zajtra bude uplne mizive % pozitivnych. To je v podstate asi aj dnes, lebo povedzme si na rovinu 1% aj 2% to je nic. A to sa neberie do uvahy odchylka presnosti testu a jeho vyhodnotenia,ktora je viac menej diskutabilna.
31.10.2020 - 23:17:34
00
Niekto sa tu tuším pýtal, ako fungujú tie testy v chlade. Práve to riešime :D samozrejme že INAK a NEGARANTOVANE.
31.10.2020 - 23:31:18
03
Ked merkel zistí, že sa u nás vdaka menšej senzitívite Ag testov a aj vdaka nedokonalej metodike odberu pri nich - len z nosohltanu a u veľkého množstva z týchto odberov zrejme vykonaných aj menej dôsledne, a zrejme aj vdaka tomu že sa vyhodnocujú v rozdielnych podmienkach - teplota vzduchu, ... :D zachytilo len 0,8 % pozitívnych z nejakých 10 %, nebude asi nadšený. A takto falošne vytvorený optimistický korona stav s následnou väčšou slobodou života ludí s negatívno pozitívnym lajstrom zrejme moc dobrý efekt neurobí.


Naposledy upravil Hosť dňa 01.11.2020 - 00:04:22, celkovo upravené 1 krát.

31.10.2020 - 23:41:58
01
Sesulak napísal:
Kedy budu udaje za dnes? Bude 1.4 miliona otestvanych a len 12000 infekcnych, ale Matovic bude trvat na druhom kole.
To, ze ten papier nema nalezitosti uradneho dokumentu (rozhodnutia) svedci o absolutnej nekompetentnosti celeho aparatu.

Za dva dni možno 4 mil. z toho 40 tis. infekčných a za dva týždne to je 80 tis. infekčných ktorí by nakazili ďalších 120 tis. etc.
S tými vašimi úradnými papiermi a pečiatkami vám to dr*e. Ja žijem v UK. Keď tu potrebujem overiť podpis, spraví mi to šéfka. Ak je to niečo dôležitejšie, ako npr. žiadosť na pas, spraví mi to konateľ firmy. Keď som sa pýtal na pečiatku, tak sa smiali, že WTF. Pečiatku nemám na pracovnej zmluve, nevidel som ju na žiadnej faktúre, nevidel som ju nikde.
Odkedy jazdím do práce na bicykli, nenosím so sebou doklady. Keď ma pošlú niekam neplánovane niekam autom, tak idem bez dokladov. V súkromnom aute nevozím techničák. Nie je to kartička ako na Slovensku, ale veľké lajstro. Policajt si ma prelustruje na ceste, ak sa mu niečo nezdá, tak mám lehotu dokedy musím prísť na policajnú stanicu v mieste bydliska dokázať identitu. Fakt riešite kktiny.
Btw, GDPR sa tu tiež neberie tak smrteľne vážne ako na SLovensku.
01.11.2020 - 00:00:51
06
lapaloma napísal:
Inak deti, manzelka kedze je pozitivna tak uz o tyzden nemusi, proste je 10 dni doma. Ja som negativny takze ja budem na testy chodit az kym nespozitivniem a znovu si cela rodina neodsedime 10 dni doma? Dobre tomu rozumiem?


ženu si mal poslať do karantény a nemuseli by ste byť s ňou doma v karanténe všetci.štát má zoznam hotelov kde sa dá ubytovať kvôli karanténe.
01.11.2020 - 00:12:04
00
keyboard_arrow_up