valecek napísal:
vlastochťažký priebeh, zápal pľúc. V podstate je z neho momentálne nepouzitelny človek. Športovci nemajú iné prehliadky, narážam na to že covid zloží aj chlapa vo forme,alebo obíde chorého. Nedáva to zmysel


Je to individuálne. Imunita, genetická výbava, krvná skupina, ... človeka. Flégr to tiež spomínal, že ked si pri narodení vytiahneš čierneho petra máš smolu. Imunita je čiastočne ovplyvniteľná vonkajšími podmienkami - ako dlho si bol po narodení kojený- ked si vôbec bol, ...
05.11.2020 - 20:15:17
01
trionq napísal:
ved ja sa nehadam, len neviem ako chcel Ivan takych ludí prinútiť, evidentne boli odporúčanie malo efektívne a muselo sa vymyslieť niečo iné..


V našej krajine - europskej únii - ludí ťažko prinútiš. Nie sme totalitná poslušná čína, ťažko môžme urobiť vo všetkých členských krajinách naraz najprísnejší lockdown, potom zatvoriť hranice a vzorne od každého dodržiavať nosenie rúška a sociálny odstup so skromnejším životným štýlom.


Naposledy upravil Hosť dňa 05.11.2020 - 20:22:55, celkovo upravené 1 krát.

05.11.2020 - 20:22:10
01
A ozaj, som si tak spomenul, ako sa vlastne vysvetlilo a uzavrelo to odpadavanie ludi priamo na uliciach v cine, ktorym to vlastne zacalo a nas tu tym strasili? :)
05.11.2020 - 20:22:38
01
Pipla im SMS s vyplatou
05.11.2020 - 20:33:01
011
Jaiub neviem síce že ľudia odpadávali na ulici, no chalani fo mali ťažké priebehy povedali že nevedia vstať z postele.neviem aka je zdravotná starostlivosť v Číne,ale keď si sám doma v takom stave prejdes par metrov a ideš k zemi. Od nás co sme si tým všetci prešli pozorujeme , že jeden deň ti je úplne ok a druhý deň si nesustredeny, unavený a bolí ta hlava. Mne sa podsrilo úplne stratiť pozornosť za volantom a skoro som nabúral
05.11.2020 - 20:47:29
01
Take stavy veru aj ja zazivam, mesiac co mesiac :-D
valecek tak si hod do googla odpadavanie ludi na ulici cina a uvidis, este z januara. To nie zeby v priebehu choroby a tazke stavy ako ty popisujes, ale z nicoho nic isli ludia k zemi na ulici a pisalo sa ako su tam plne ulice tiel... Ako keby bojovy plyn :-) To len tak na margo tych bezproznakovych u nas...
05.11.2020 - 21:14:05
01
Možno to má súvis s ich čínskym pracovným zaťažením. Ak tí čo ich vírus skolil na ulici robili 12 hodín denne, nevyspatí, zoslabnutí.
05.11.2020 - 21:20:17
01
Jaiub to preto, lebo cinania chodia do prace aj s horuckou. Cinan co to chytil este v novembri 2019 to popisoval ako siel do prace aj ked chory po par dnoch volna s antibiotikami a prudko sa mu to zhorsilo priamo v autobuse.
05.11.2020 - 21:21:35
00
valecek napísal:
vlastochťažký priebeh, zápal pľúc. V podstate je z neho momentálne nepouzitelny človek. Športovci nemajú iné prehliadky, narážam na to že covid zloží aj chlapa vo forme,alebo obíde chorého. Nedáva to zmysel

Tazky zapal pluc zanechava nasledky asi vzdy a chytili to v minulosti aj mladi/zdravi ludia .. stavalo sa to, u mladych zdravych obvykle po enormnom pretazeni/nachladeni .. vytrenovani ludia maju mozno imunitu lepsiu, lenze nie vzdy, napr. po tazkom zapase/vykone ju maju naopak vyrazne slabsiu .. nez sa vrati do normalu. Vzdy je velke riziko sa vratit po tazkom vikend na bajku do kanclu , kde je plno chrchlajucich .. a teraz je to vysperkovane este tymto. Z nejakeho dovodu prelezie do pluc .. ten dovod by ma tiez zaujimal. Ael inak sa stava, ze sportovci a ludia co im nic nieje, zdravi su, k lekarovi nechodia a zrazu odpadnu a su mrtvi (infarkt). Nieco skryte. Napr. stres. Z koronavirusu :) .. alebo spanok .. casty problem, nevyspatost (aj taka skryta) velmi silne ovlplyvni jak vykon fyzicky, tak imunitu.
05.11.2020 - 21:25:27
00
cinanov to zasiahlo riadne a kvoli tomu zombie sialenstvu spravili tvrde opatrenia, mohli stiahnut z inych miest vojakov a lekarov a maju komunizmus. Tvrde tresty. ludia doma umierali na kost v krku, alebo sa otec nemohol starat o postihnuteho syna. Dvere zazvarali a spravca bytovky nosil zasoby.
05.11.2020 - 21:37:29
00
Jaiub napísal:
Take stavy veru aj ja zazivam, mesiac co mesiac :-D
valecek tak si hod do googla odpadavanie ludi na ulici cina a uvidis, este z januara. To nie zeby v priebehu choroby a tazke stavy ako ty popisujes, ale z nicoho nic isli ludia k zemi na ulici a pisalo sa ako su tam plne ulice tiel... Ako keby bojovy plyn :-) To len tak na margo tych bezproznakovych u nas...

Bože je mi trápne aj za teba. Valecek písal osobne skúsenosti a ty tu trolujes s nejakými fantazmagoriami z Číny? Koho zaujíma že čo si videl na internete
05.11.2020 - 21:37:41
03
Pomooc 🙈
Tino tak cit sa trapne ked chces, ja som sa pytal uplne normalne a myslim ze viacery vratane valecka to pochopili.. Ale dik za reakciu
05.11.2020 - 21:42:59
00
Aha takže v celom príspevku nemáš jediný otáznik a tak sa pýtaš. Ok. Necítim sa trápne za seba ale za teba.
05.11.2020 - 21:47:08
00
Obdivujem vaše znalosti o koronavíruse.
05.11.2020 - 22:16:14
04
Fakt je divne, preco sa pozitivni nepretestuju s PCR testami. To by ziskali este viac dat

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2012237_miriam-uz-pozna-vysledok-pcr-testu-po-tom-co-jej-vysiel-antigenovy-test-pozitivne
05.11.2020 - 22:32:32
01
keyboard_arrow_up