Jazdim s batohom Salomon, bez creva - ma hore dva otvory na hadicku. Miesto creva pouzivam 1 - 1,5 l flasu s mineralky, na ktoru som kupil v HudySporte super vychytavku - hadicku s tromi redukciami na rôzne typy flias /uz spominana PET, siroky zavit na klasicke "kosikove" flasky a este jeden ?/. Crevo mi furt plesnelo, aj ked som ho vyplachoval a niekto môze namietat, ze ta flaska je neforemna a tlaci. Ja som sa toho tiez bal, ale po prvom raze nebanujem, môzem odporucit tento system. Po vyjazde hadicu preplachnem, prefuknem a flasku hodim do smeti. Hotovo.
http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?n ... nguageID=1

Prílohy:

Komentár súboru: Sory za qualitu, fotil som mobilom...
flasa.JPG
flasa.JPG 81.41 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2008 - 12:17:25
00
serus, ja som siel pred mesiacom do Camelback Hawg 2008 cez wiggle:
http://www.wiggle.co.uk/ProductDetail.a ... n%20System
klady:
-priestranny 9l+3l vodny, zalezi, ci ho naplnis plny, ak nie = miesta viac :)
-na chrbte sedi ako pribity
-vyborne a pohotovo nastavitelny
-ucelne prerozdeleny
(dam tam 3l vody, zrkadlovku, dres, lahku bundu, naradie a defektovu supravu, monterpaky, dusu, svetla -ak treba na noc, pumpu, kluce, mobil, dokladovku, 2 banany, 3 horalky, do buducna planujem nan zavesit este i laktove a kolenne chranice a nebojim sa, ze by som to tam nedostal, mozno na ukor zrkadlovky - tu by som ale tak ci tak pre "tkat kind of trip" nebral 8) ) Toto vsetko som este ani raz nemal, len som skusal, ci to vsetko poberie a ci je to po naplneni "nositelne" a s tym "slapatelne"..... Je.

zapory:
-cena

...nech ti kupa vyjde!
02.06.2008 - 13:38:03
00
TO KLERIK:

To je skôr na pesi trek, ako na bike. Ale ak ti vzhovuje - OK.
02.06.2008 - 13:45:34
00
ja mam hawg tiez a mozem potvrdit ze za tu cenu to urcite stoji + zmestm don chranice na holene aj kolena z tvrdeho plastu takze uplne fajn... 8)
02.06.2008 - 13:54:42
00
myslim ze velmi dobre batohy roby aj nemecky Deuter ako tu uz niekto spominal. Mam model TransAlpine 30 ktory som si pred rokmi kupil na radu kamarata MGXa, po minule roky som ho pouzival najma na turistiku. Myslim ze na bike je zbytocne velky ale maju aj mensie modely. Kludne by som si ho kupil znova lebo mi dobre sluzi. Na biku teraz vozim batoh Kellys ktory som vyhral v tombole na Dubnicaku ale ked dosluzi pojdem do Deuteru. Maju to na webe podelene do roznych modelovych rad, trebars aj podla dni 1/2, 1, 2-3, 4 dni... Neviem sice ci niekto chodi na MTB na viac dni a nosi si vsetko na chrbate ale preco nie :-) Maly stan aj Koteka 290 spacak by sa tam urcite zmestili :lol: :lol:

http://www.deuter.com/en/1544.php a potom sipkou doprava listovat
02.06.2008 - 14:11:24
00
subjektivne:
sestra mi kupila cyklistickeho Deutera 8l (bohuzial nezapamatal som si znacku)... po dvoch tyzdnoch som ho posunul kamosovi zo strednej...batoh mi totiz na chrbte napriek moznostiam nastavenia dost lietal...som chudsi typ a s tymi nastaveniami som sa skutocne snazil vyhrat...nepomohlo...
Inymi slovami pred kupou si ho dosledne prisposob, ci ti nastavenia dovoluju upravit ho na svoju figuru....

Neutocim na znacku. Mam 2 roky Deuter AC LITE 25, na kazdodenne nosenie a letne tury a som s nim absolutne spokojny.

Ja som mojho Hawg-a kupil na zaklade vyskusania u kamosa, co ho tiez ma (vdaka Riso :) ) az potom som sa odvazl kupit ho cez net.

to bikerminko: iste, ked ho narvem, vsetkymi tymi vecami tak vyzeral trochu "bitelneji" :), ale da sa vynikajuco (i ked ho mas na chrbte) postahovat, do "chutnych" rozmerov

Nosit i tazsi batoh som zvyknuty z tur, ked zo sebou trepem i stativ a potenie je prirodzena vec....
02.06.2008 - 14:38:03
00
keyboard_arrow_up