Satanwagen napísal:
Priam najlepšie! 🙂 Ešte povedz, že robí dilerku a je to jasné.

mozem sa spytat ze co je zle v tej vakcine? vazne sa pytam, tentoraz bez ironie
18.11.2020 - 18:56:28
00
Jehoooo stenleeeeeeeho 😂 ? Sa rovno pýtaj Koktlebu ...
18.11.2020 - 18:57:39
08
Dal som pred chvíľou vygooglené riziká očkovania u detí ale kedže toto je korona tak toto asi neplatí. Ináč niekedy nebolo tolko diagnostikovaných detí s papiermi na všelijaké dislexie, dis..., hyperaktivity, poruchy správania, ... ako teraz. Ale možno aj bolo, len sa s nimi nikto nemaznal. Dostali poza ucho a bolo po poruche správania. :D Dnes ked dostane drzý spratek poza ucho tak má poruchu správania jeho darca. :D

https://rizikaockovania.sk/wp-content/uploads/2020/08/b-ockovanie.pdf
18.11.2020 - 19:07:14
00
pytam sa lebo chcem pochopit aj druhu stranu. Ja fakt netusim co je take skodlive na vakcine o ktorej zatial nikto nic nevie len nejake percenta. Druha vec su rozne dohady o efektivite vakcin od "expertov - amaterov" z tohto fora. Preco musi cyklista z tohto fora odhalit ze tie cisla su nanic
18.11.2020 - 20:16:11
00
https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/Vývoj_vakcín_proti_ochoreniu_COVID-19.pdf
18.11.2020 - 20:18:04
00
Ramon1 napísal:
Jehoooo stenleeeeeeeho 😂 ? Sa rovno pýtaj Koktlebu ...
Vsevedko všadebol najkrajší najmúdrejší v celej Zapadnej Ukrajine sa zase ozval 🙂
18.11.2020 - 20:35:07
02
tino888 napísal:
pytam sa lebo chcem pochopit aj druhu stranu. Ja fakt netusim co je take skodlive na vakcine o ktorej zatial nikto nic nevie len nejake percenta. Druha vec su rozne dohady o efektivite vakcin od "expertov - amaterov" z tohto fora. Preco musi cyklista z tohto fora odhalit ze tie cisla su nanic

Máš gúgl, skus sa zapracovať. Aj tam je toho dosť,... Aj aj Google.translatlr pomôže
18.11.2020 - 20:36:42
01
google je najlepsi odkaz, verim ze na vysokej skole zivota to bol zaklad... a translator velmi nepouzivam ved do anglictiny prekladaju vsetko dolezite, tak naco by som ho pouzil
18.11.2020 - 20:46:36
00
Bez ockovania nebude mozne cestovat a bude vybavene. Ja som za. Nerozumiem tomu odporu voci ockovaniu. Ked som siel do Mexika, tak som sa zaockoval proti brusnemu tyfusu. A pred dvoma tyzdnami proti pneumokokom. Nikdy ziadny problem.
18.11.2020 - 21:39:15
05
Mnoho ( a ze mnoho) ludi take stastie pri ockovani nemalo. Niet nad vlastnu skusenost. A slepa viera nezatazuje myslenie.
18.11.2020 - 23:46:14
04
susedov dedko zomrel 2 dni po ockovani proti chripke na zlyhanie srdca z plneho zdravia. hned po ockovani sa zacal citi zle.
Ja mam tiez dlhodobe nasledky znizenej imunity po ockovani proti chripke a v ten rok co som bol ockovany som 4x ochorel a mal silne respiracne priznaky.
Ostatne ocokvania neodmietam. okrem trojvakciny. (v nemecku maju 3 samostatne vakciny. Aj moja lekarka sa stazovala, ze uz tetanovka nieje samostatna, ale len kombinovana aj na zaskrt.
Poznate nasledky prvej vakciny na obrnu? nasledky horsie ako pri samotnej obrne u mnozstva ludi. Aj ked bol vynalezca pochvaleny, ked mu pri teste 200 ludi vsetko fungovalo na vybornu, u mnozstva deti to malo katastroficky scenar.
Je to narychlo vyrobene a pre 10% ludi to bude ruska ruleta.
Vyhra len sebec. Nepodstupi rusku ruletu a zaroven pri 90% zaockovanosti sa nebude mat od koho nakazit.
19.11.2020 - 00:36:58
04
potom neznamená preto, milí plašáci

špeciálne by ma zaujímalo, ako môže očkovanie "spôsobiť" to zlyhanie srdca :D asi jediné vysvetlenie čo ma napadá je, že keď zbadáš doktorku s njekciou, od strachu ťa klepne
a tie cancy o "zníženej imunite" nielen po očkovaní - to sú už úplné blbosti (všetky také tie populárne tvrdeníčka o imunite, čo papúchujete po tzv. médiách, sú sprostosti ťažkého kalibru, za ktorými hľadajte hlavne smerovanie konzoušov na spotrebu kadejakých údajných posilňovačov imunity)

jediné ako-tak reálne riziko očkovania je alergická reakcia na niektorý z antigénov - čo je mimochodom jeden z dôvodov, prečo sa ustúpilo od celobunkových vakcín
a tie kombinované vakcíny sú napr. reakciou na to, že väčšina antivaxerov vznikla ako hysteroidná reakcia na vlastný strach z injekcie (ja rovno hovorím, že ani mne nikdy injekcie príjemné neboli, nie sú a nebudú), myslím že veľa ľuďov si vie vyvolať z pamäti, že príjazd doktorky s táčkami striekačiek na základku viedol k niekoľkohodinovému nerváku plnému srandovných scén, vzdialene pripomínajúcich psychické pochody v obyvateľoch Lidíc po príchode jednotiek SS, čo zjavne zanechalo na mnohých celoživotné následky :D tak si predstavte, že by tých pohonov na zúrivo zápasiace decká bolo 3x toľko :D

ak si uvedomíte realitu, že v každej jednej sekunde vašich životov tá vaša údajne úbohá a údajne kadečím údajne oslabená imunita musí bojovať na stovkách frontov s kadečím, čo chce do vás vliezť a rozobrať vás na prvočinitele, tak je fakt jedno, či dostanete k tomu ešte nejakých úplne jedno či 3 alebo 10 antigénov

v každej jednej sekunde vašich životov totiž do vás skúšajú všetkými cestami vliezť, vo vás sa namnožiť a niečo s vami urobiť miliardy! ozajstných živých nielen patogénov, ale dokonca aj symbiotických organizmov (pri skutočnom odpálení imunity, napr. niektorými cytostatikami, sa dejú veci - takú aspergilózu normálny človek fakt nedostane), ktorých povrch je posiaty státisícmi rôznych antigénov a vy si reálne myslíte, že vám urobí zlô-nedobrô pár súčiastok z pár baktérií alebo vírusov? toto si uvedomte, že nežijete (ani by ste nechceli) v akýchsi sterilných bublinách a nestretávate patogény len výnimočne ak máte smolu, ale FURT, teda inak povedané, ste de facto očkovaní celým svojím okolím nepretržite, a že vám to v tých vašich ajtíckych, inštalatérskych, taxikárskych, výčapníckych, drevorubačských a iných prírodnými vedami nedotknutých palicách nedochádza, na tom nič nemení
19.11.2020 - 05:25:54
325
The story of mRNA: How a once-dismissed idea became a leading technology in the Covid vaccine race
https://www.statnews.com/2020/11/10/the-story-of-mrna-how-a-once-dismissed-idea-became-a-leading-technology-in-the-covid-vaccine-race/
19.11.2020 - 06:39:02
01
Prepac ujo tulen ale mi itici sme zvacsa studovali nejaku tu fakultu prirodnych vied. Je smiesne trepat ked si chces kopnut do neznalosti
19.11.2020 - 06:57:21
00
Neber to tak vazne, trochu si z nas utahuje. Ja by som sa mojim studiom prirovnal k tym drevorubacom a pochopil som ho. Ale priznavam niekedy si jeho prispevok musim 3x precitat a nemam v tom jasno :D
19.11.2020 - 08:08:30
05
keyboard_arrow_up