Ahojte, snáď takáto otázka môže byť v tejto kategórii. Mám spomínaný bicykel z decathlonu , link na IT Decathlon kedže u nás už nie je : https://www.decathlon.lt/lt_en/catalog/product/view/id/301495/s/ultra-900-aluminium-frame-road-bike-black-grey-yellow-en-s170333/legal-mentions
Dnes sa mi stala taká vec že sa mi zaseklo predné koleso v odtoku daždovej vody(kovový kanál) a spadol som čím sa pravdaže vykrivilo. Koleso má osmičku proste sa ohlo kedže sa zaseklo do diery a ja som spadol na stranu. Nebyť toho že mi z nejakého dôvodu prestlali fungovať brzdy a nevedel som sa un-clipnúť presne v tom momente keď som už videl čo sa stane tak som si povedal že asi sa na to radšej vykašlem. Moja otázka je za koľko môžem predať ten bicykel ? Kupovaný bol minulý rok v Máji a najazdených je 1000km . Celý bicykel je nepoškodený nikdy mu nič nebolo akurát sa teraz odrel ľavý pedál a ľavý tape na riadidle čiže nič hrozné. Bicykel je vlastne nejazdený akurát nemá predné koleso no. Vie mi niekto povedať akú sumu môžem pýtať za niečo také ? Poprípade má to koleso nejakú hodnotu ? (Mavic aksium) . Stál ma 800 € a ja si myslím že stále má hodnotu cez 400€ . Alebo sa mýlim ? Ďakujem ak by mi vedel niekto poradiť. Nechcem to dávať rovno na bazár kedže nemám vôbec poňatia o takýchto veciach.
22.11.2020 - 15:47:12
00
by som to nepredaval to hlboko pod cenu pojde bajk z decathlonu. treba nové koleso
22.11.2020 - 22:14:41
00
keyboard_arrow_up