Predbezne sa hlásim horšie to bude s otcom dávam tomu 25%
Pred nedávnom si plánoval 2 dni čeče 8)
03.06.2008 - 11:14:55
00
trasa je uplne super, a uz chapem, preco planujes na 2 tyzdne :D
tiez neznasam tahat v dazdi, tento rok sa mi to stalo len raz a stacilo mi, a aj v snehu som uz tahal tento rok....hrozne nieco pre mna aj pre bike.
ano, chcem aj fotit a skor ist takym turistickejsim tempom, ale zasa pod 20 na ziletke to asi nebude..:) no ved hadam sa najdu nejaki dalsi ludia, co budu chciet ist a mozno dame nejaky usek aj spolu :)

ooo, mliecko, super ! to som rad, ze sa pridas. ja skusim este aj 2 kamosov zlomit z mojho okolia, kt nechodia na toto forum...
03.06.2008 - 11:22:23
00
Ak mi nevyjde kamos, rad sa pridam, ak bude volne miesto pri okne. :D
PS: S tym ze pod 20 by sa neslo, ratam a tesim, tesim...
03.06.2008 - 11:26:56
00
rozposlal som spravy chalanom, kt poznam a nechodia sem na forum...hadam sa to nakoniec aj podari :) formuloval som to takto :

"planujeme cyklo-vylet po Slovensku, predbezna trasa "Do Kosic a naspat", cca 7 dni niekedy v juli. ubytko v lacnejsich penzionoch a pripadne aj kempoch, uvidime kolki sa dame dokopy a ako sa dohodneme...isiel by si ?"
03.06.2008 - 12:08:32
00
Ja by som za seba formuloval takto:
"Cez leto idem s kamosom na biku po Slovensku. No ma aj ine plany a je velmi obtiazne zladit sa casovo (overene, preto byvame "az" dvaja). ak by nam to nevyslo, rad sa prichomejtnem."

Inac dobre spestrenie je sutazenie o kraje, okresy. Tym nas nakazil kamos - cestak. Potom kto chce, moze si robit zarezy do ramu, ze kolko ich uz ma. :D
03.06.2008 - 13:01:54
00
hehe, ano, to je zaujimave...skor s tymi okresmi :)
ja mam vyhodu, ze casovo mi je to uplne jedno, ja sa prisposobim.
03.06.2008 - 13:47:55
00
Kedy chcete ist? Asi by som sa pridal, ale max 3 dni. (piatok sobota nedela).
Stale pisete ze do KE a spat.... Odkial do KE?
Aka sa planuje priemerka (za predpokladu ze sa ide po rovine a nefuka)...
03.06.2008 - 16:22:42
00
odkial, zalezi od toho, kto pojde. az potom sa moze dohadovat presna trasa...ale bude to urcite zo Zapadneho SR (100 km nehra rolu, ci z NR alebo z NZ, to je 1 den cesty, dali by smenejaky crew point a hotovo).
kedy, to nezalezi na mne, mne je to jedno. prisposobim sa.
3 dni je ale urcite malo na takuto akciu. to by som sa uz v druhy den musel vlastne vracat domov.
je tazke hovorit o priemerke, jasne ze by sme nezdrhali prec, tahali by sme spolu. myslim, ze tych 25 km/h.
03.06.2008 - 17:21:58
00
Trochu OT: oblecenie, spacak, ... tahate so sebou? tiez by som rad isiel nieco podobne (aj ked viac terenom), ale prave batozina ma odradza. nemam z jazdy vtedy taku radost... ako to riesite?
03.06.2008 - 17:37:18
00
Trochu OT: oblecenie, spacak, ... tahate so sebou? tiez by som rad isiel nieco podobne (aj ked viac terenom), ale prave batozina ma odradza. nemam z jazdy vtedy taku radost... ako to riesite?

Po ceste to vyzera asi tak ako na prilozenom obrazku. Terenom som siel takto nalozeny len raz, a to z Vrchteplej do Sulova. A po luke s vyjazdenymi kolajami a lesom to bol teda riadny adrenalin. :D Ak chces cestovat terenom, poriesil by som to radsej spanim v ubytovniach (odpada stan a spacak) s minimom veci a ruksakom na chrbte. Nosic by som teda kvoli vyzitiu urcite nebral.

Helmu nerieste, este sme sa poriadne nepohli.

Prílohy:

035_.jpg
035_.jpg 862.68 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2008 - 19:19:04
00
Vsak prave! Ruksak s vodou a oblecenim na pripadne zmeny pocasia pocas dna je pre mna tak akurat. Ked si nalozim viac, nie je to uz ono... :o( A na tyzden asi tazko niekoho nahovorime, aby nam robil sprievodne vozidlo... :o( Chceli by sme dat krizom Slovensko po magistrale. Teda +/- po magistrale s ohladom na zjazdnost...
03.06.2008 - 19:31:30
00
Presne preto som este nebol na viacero dni po terene. Nosic je blbost a s ruksakom je to trapenie. Moj sen je mat podsedlovu kapsicku, v nej dusu, lepenie, naradie a kreditku. 8)
03.06.2008 - 19:42:12
00
ja som bol uz aj s tym nosicom ako na obr, aj s velkym ruksakom, ale osvedcil sa mi viac ruksak...aj ked mam zapareny chrbat ako pako, ale je to predsa lepsie ako tie tasky do sirky..neviem, proste mne vyhovuje ruksak. a zmestilo sa tam v pohode vsetko, lebo zasa tolko toho nie je, vzhladom na to, ze stan netrepe so sebou kazdy, cize moze ten, kto nema stan, vziat niekomu spacak...:)
03.06.2008 - 20:11:17
00
Tak sa k tomu vyjadrim ja 8)
Neviem preco do kosic skor by som bral nieco okolo Brezna, tatry, raj, Donovaly atd isť juhom na KE ma pravdu poviediac moc nelaka a k ubytovaniu radsej nejake noclaharne ako tahať zo sebou stan spacak a karimatku si neviem predstaviť cize asi tak a k tomu rozvrhu 5-6 dni max
03.06.2008 - 21:50:26
00
Laveron: Siel si niekedy na biku na viacero dni (nad tyzden) s ruksakom na chrbete, v ktorom si mal stan a spacak? Mozem ti za seba povedat, ze si to predstavit neviem. Pokial teda nepotrepes 100-litrovy ruksak. :D Btw, aj kebyze idem len cisto po ubytkach, min. spacak beriem na 100%, nikdy nevies... A k taskam, napr. tie ktore mam ja, vobec do sirky nezavadzaju a maju aj prichytenie na gumu k nosicu, cize sa nehupu a da sa aj po stojacky vcelku (aj ked to nerobim, predsalen zataz na ram). A uprimne, aj do tych tasiek je problem veci naskladat: 3xtricko, 2xkratasy, sveter, sustacka, esus, pribor, mini zasoba jedla "poslednej zachrany", pitie navyse, pojazdny servis biku, stan, spacak, karimatka (samozrejme skladacia BW), celta CSLA na zakrytie bikov (rano byva rosa, maskuje pred "nenechavcami"). A ked sme 2, tak kazdy ma stan svoj, nakolko to otypovanie pre 2 osoby je blbost, ani 1 sa nezmesti. Vedla nas vzdy spia tasky zhodene z bikov.
mliecko: Si myslis, ze ako sa asi tak dostanes do Kosic? Lietadlom? Vsak Tatry, Brezno, aj Slov. raj cestou kuknes. 5-6 dni max. moze povedat len niekto, kto to este nezazil. Ako som uz spomenul, aj po 2 tyzdnoch sa mi to zdalo byt malo a najradsej by som pokracoval okolo sveta, alebo aspon pokym by ma more nezastavilo. :P

Prílohy:

Komentár súboru: strategicke rozlozenie taborista
183_.jpg
183_.jpg 382.86 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2008 - 09:28:09
00
keyboard_arrow_up