Pche a ja debil mam komplexi koli svojmu biku...
to sedadlo je najkrajse. to je neako specialne tvarovane?
23.03.2008 - 20:24:27
00
Múdre životné rady hovoria "buď sám sebou". Tu na fóre ale hovoria "zaraď sa do davu a nevytŕčaj nos, lebo ťa sposmešníme".

Takže tu je rozumnejšie mať bicykel "trendy", a si v klube. Mať komponenty z najlepších katalógov, a nebudeme sa ti

posmievať. Nerobiť to, čo iní nerobia, lebo si ťa podáme.
Môj bicykel ma vždy všade, kam som chcel, pohodlne odviezol. Je to cestný bicykel, lebo má, čo cestný bicykel má mať. To, že

dnes chodia po cestách pretekárske bicykle mi je fuk. Hoci by skôr partili na pretekársku dráhu a horské do hory. A fakt je,

že sotva obsahujú zodpovedajúcu povinnu výbavu. Tak o čom to je? Čo sa týka tej sedanky, tak žiaľ neviem poradiť, kde sa dá

taká ešte dnes zohnať. Táto má vlastnosti, že je pohodlná a netlačí od nej zadok ani po dosť dlhej ceste. Je to pravá koža,

a vydržala toho už veľa lebo má už 33 rokov, tak, ako aj celý bicykel.
Čo sa týka tej hudby, neviem, ako sa na to okoloidúci pozerajú, lebo keď ich mám ešte pred sebou, netvária sa nijako, lebo

ešte nič nepočujú. Možno niečo začujú, keď som celkom pri nich, ale kým si to stačia uvedomiť, som zase preč, takže fakt

neviem, ako sa pozerajú, či ako na blbca, či nie. Ono všeobecne je istejšie mať radšej veci naposmech, aby sa náhodou ľudia

sami nestali terčom posmechu, takže vás všetkých, čo sa posmievate, chápem.
Prajem veľa šťastných kilometrov.
24.03.2008 - 12:09:50
00
nieje taky hrozny len ten kosik by som dal prec a tie rohy by som dal tak ako maju byt neviem aky ***** to vymyslel na hentaky sposob ale videl som to uz viackrat a tu sedanku no neviem ci je az taka pohodlna na dlhsie trasy :roll: ten spetak no neviem ci by mi ho neodtrhlo dake auto keby ma predbieha ----- ale pokial funguje tak je dobre :P
24.03.2008 - 12:24:52
00
... len ten kosik by som dal prec a tie rohy by som dal tak...

Preco si mnohi myslia, ze podla nich by ten-ktory bicykel vyzeral krajsie/lepsie. Co a ako by som upravil, som si predsa spravil na svojom, tak preco to nutit aj ostatnym?

Lapla nie je to konkretne na teba, ale vseobecne pre vsetkych, ktori s neskutocnym zaujmom radia, ako ma bike vyzerat.
24.03.2008 - 12:55:45
00
ja mu nevnucujem ze co ma s tym bike spravit len ze nieje taky hrozny akurat by som to trochu upravil :P no povedz mi ked mas rajdy tak vykrutene ako zabrzdis :?: :?: :?:
24.03.2008 - 13:01:10
00
Koho sa pytas? Dufam, ze nie mna. Ja nie som vlastnikom predmetu tvojej otazky.
24.03.2008 - 13:08:23
00
povedz mi ked mas rajdy tak vykrutene ako zabrzdis :?: :?: :?:

To, že mám takto hore korman, je preto, že na ňom visí košík. Je neskutočne praktický, a veľa unesie. Mám ho tam už dlho, spočiatku sa ten korman dal s trochou väčšej sily bez košíka sklopiť do tej typickej dolnej polohy, ale kam s košíkom? a keďže ja na preteky nechodím, je korman už len hore. Čo sa týka brzdenia, tak to je v pohode. Nenapadá ma lepšie namontovanie brzdových páčok, lebo netvrdím, že to moje je práve ideálne. Ale, vravím, je to znesiteľná daň za ten košík.
24.03.2008 - 17:30:32
00
a co to sedlo ? :roll:
24.03.2008 - 18:05:11
00
a co to sedlo ? :roll:

Určite je na trhu všakovakých sedadiel. Ak mi raz toto moje vypovie, tak sa aj po nejakom poobzerám, ale zatiaľ fakt nemusím. A ešte k tomu spätnému zrkadlu. Drží iba na zaváraninovej gumičke. To preto, že keby ma zaň zachytilo auto, tak sa hneď odtrhne. (ostatne, keď ma zachytí auto, to už bude asi zle, či ho mám, alebo nemám). A so zrkadlom mám o tom aute za sebou aspoň prehľad. Inak, vrelo odporúčam každému...
24.03.2008 - 19:53:44
00
ja sale stojim za sluchatkami...reparak hm nie predstaw si ze padnes akurat na reprak...kazdy mesiac by sa mi necelo kupowat nowy :)
04.06.2008 - 15:07:52
00
Je to každého vec. Pokiaľ sa ale pohybuješ po cestách s autami, potrebuješ počuť premávku okolo seba, a v tom ti sluchátka moc nepomôžu. Raz, a to bolo aj naposledy, som tak šiel. Už viac nie! No a čo spomínaš to padanie? Nuž nepadaj. Inak, nedávno som v Lidli videl repráčiky asi k mp3, alebo walkman. Bolo to vcelku dvojica aktívnych stereorepráčikov. Nebolo to väčšie, ako ovládač k televízoru. Stálo to 600Sk, len tam potrebuješ vyriešiť napájanie. Na baterky by som sa moc nespoliehal, sú absolútne nepraktické.
04.06.2008 - 16:36:40
00
keyboard_arrow_up