A nedávno to čo je zdarma dosť okresali...
17.12.2020 - 14:58:08
00
Okrem toho ze vidim na segmente vsetkych ludi, tak aj nieco vyuzivate z premium stravy? Ostatne veci mi pridu zbytocne, resp. ich mam mozno aj v garmine a ani nepotrebujem :)
17.12.2020 - 16:31:05
00
za to aby som videl casy inych ludi nemienim platit 60€ rocne.
17.12.2020 - 16:42:08
04
Ja z platenej v podstate hlavne plánovanie trás, segmenty ma nezaujímajú vôbec. Plnú cenu by som nedal, 18E vďaka brazilskému bugu bolo akceptovateľných.
17.12.2020 - 17:01:33
04
ako myslis planovanie tras ? volodaj
17.12.2020 - 17:30:41
00
Dodnes som nepochopil ako mozu za take nic pytat take prachy. Ved sa za to da plusminus kupit predplatne novin - realnu pracu desiatok novinarov alebo spotify kde mas cely hudobny svet ako na dlani.
17.12.2020 - 17:32:32
00
jachmel cize stravu maju programovat programatori zadarmo, aj servre su zadarmo. Ak pouzivas stravu tak by sa mal trochu lepsie zmysliet nad svojou otazkou
17.12.2020 - 18:05:26
010
Bade napísal:
ako myslis planovanie tras ? volodaj


Vyklikám v nej trasu, super je použitie heatmapy, kde vidím čo sa reálne jazdí a čo nie a vďaka strava-map-switcher rozšírenie aj rôzne mapové podklady. Používam to hlavne na plánovanie trás v neznámom prostredí. A potom mi to jedným kliknutím stihane do Edge, ktorý ma po trase naviguje. Predtým to bolo zadarmo, ale po poslednom väčšom update sa to presunulo pod platené. Dá sa použiť komoot alebo Freemap Slovakia ale tu je vďaka rozšírenosti stravy ozaj super routovanie a tiež jednoduchý prenos do edge.
17.12.2020 - 18:26:11
12
Planovanie viem dat cez garmin connect a tiez mi to nahra do garminu :) Najlepsie sa aspon mne osobne aj tak planuje cez mapy.cz. Heat mapy idu aj v mobile na free verzii (asi bug :) ) A nejake rozsirenie na prepinanie rozdnych map mam tiez v PC kde tiez pouzivam hlavne mapy.cz (turisticke aj letecke)
17.12.2020 - 18:33:01
00
Jasné. Veď nikomu to nenútim, len som napísal čo z platenej používam :). Mne na to strava sedí najlepšie. Garmin to je len paródia na routovanie a mapy.cz ma často posielajú úplne niekade inakade ako by som chcel. Za tých 18E na rok mi to stálo, za plnú sumu nie.
17.12.2020 - 18:36:19
12
misko_hrasko suhlasim, ale smutne je ze roky vyuzivas nejake “zakladne” sluzby a k tomu si mozes priplatit navyse co vyzadujes, a zrazu si mas platit aj ten zaklad a za nemale peniaze. Ine by bolo keby to je od zaciatku platene, ale takto to posobi len ako vyuzitie na zisk. Aj ked ako sa pisalo, spravili to aby vobec mohli fungovat... Je zrejme ze mali hned od zaciatku zle nastavenu cenovu politiku a doplacali na to. Fakt by ma zaujmalo, ci a akym smerom sa financne posunuli po tejto zmene, kolko uzivatelov si to dalej plati v podstate za raz tolko € a o kolkych prisli.
17.12.2020 - 18:36:28
00
ja by som nekleslal na duchu, naopak, toto je skvelá príležitosť pre novú aplikáciu, ktorá začne a bude zadarmo. za stavu nehodlam platiť ani cent.
17.12.2020 - 18:40:06
00
Prakticky všetky startup-y sú financované "venture kapitalistami", takže zo začiatku nemusia až tak riešiť ziskovosť, ako skôr masovosť (naberanie klientov). Len potom prichádza aj čas, keď chcú venture kapitalisti svoj kapitál nazad...
17.12.2020 - 18:44:00
02
Jaiub to je normalny business plan nic co by strava sama vymyslela. Nejako zakaznikov musis ziskat na zaciatku a to jedine tak se im das nieco zadarmo aby si na to zvykli. A ked sa na to naucia mozes zmenit business plan. Aby si si rovno mohol pytat peniaze za svoj produkt by si musel vymysliet nieco po com ludia tuzia od zaciatku a ani to nemaju vyskusane. Ako prvy dotykovy iphone napriklad.

Nie je na tom vobec nic zle. Mozes si vzdy vybrat z aplikacii dostupnych na trhu ktore tebe vyhovuju najviac. Ak extra sluzby ti stoja za to tak si priplatis ak ich nepotrebujes mas ucet zadarmo. Ja jedine co ma mrzi su dobre riesene planovanie tras a synchronizovanie s garminom rovno. O to som prisiel tak sa to musim naucit robit rovnako komfortne inde.
18.12.2020 - 11:02:33
00
Garmin Connect ma tiez velmi dobry planovac tras, podla mna je lepsi ako Strava. Daju sa pridavat aj body na trase (vrchol, bufet...), ktore potom vidis na mape a mozes si na Garmine zobrazit aj zostavajuce vzdialenosti do konkretnych bodov spolu s casom do prichodu (podla aktualnej priemerky). Tiez sa da v planovaci nastavit aj priemerna rychlost, cim sa da pekne odhadnut dlzka trasy, potom mozes mat v zariadeni zapnuteho aj virtual partnera.
18.12.2020 - 11:31:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up