Zubesuch napísal:
a teraz co je zle na kolesach? Ten ráfik? ci plášť? lebo tie plaste ho vyjdu tak 100,- Eur.


Problém je vo výplete... Stalo sa niekoľkokrát, že dokonca boli špice nesprávne preložené...
21.12.2020 - 20:16:04
01
drapalikj napísal:
Ďakujem za odpovede tak odporúčate s Bosch motorom

ano motorizácia Bosch a konkrétne CX Performance 4 generácie je určite jeden z najlepších motorov pre ebajky vôbec. Cely ten system je zdá sa veľmi dobre odladený a funguje. Ale dobry motor samotny ešte nerobí dobry eMTB. To platí aj o hocijakom komponente na bajku. Rovnako by som sa nebal odporucat system od Shimano.

Alebo čo lepšie je do 2500 eur

lepšie v čom? lepšie v jazdení po meste? po lese? po rockgardenoch? po trailoch? Na dlhé expedičné jazdy? Na kratšie jazdy po práci? lepšie v možnosti servisovania?

Spat k tomu Mountfieldu - pozri Nazgul ti predostrel kde je najvačšia slabina toho ebajku a kde spočíva nástraha kúpy. Za koľko poriešiš kolesá a premysli si kde budeš servisovať.
21.12.2020 - 21:44:45
01
po ceste určite nie ani do práce na to by stačil aj cross bicykel , na zvážnice strmšie výstupy aj zostupy dlhšie trasy v teréne aby to zvládlo min 100 km . v Okolí Brezna tej strminy jesto habadej.Minulý rok som urobil na E-biku asi 1100 km manželkin so zadným pohonom jej to stačí no mne je to slabé.Dal som tomu strop do 2500 € a motor Bosch ,Ymaha a až na treťom mieste mieste Bafang. Ten zo záhradkárstva som našiel pomer cena a výbava dobré zase servis 70 km, Kellys servis v Brezne ale motor Panasonic.Ten dáko nechvália.Mal som Kellys bicykel cross vydržal toho za 8 rokov veľa bez akejkoľvek poruchy tak neviem.
22.12.2020 - 18:09:49
00
Som majiteľom Kellys Tygon 10 s motorom E7000. Od marca 2019 do 17.4.2021 mám najazdené 16 600 km bez vážnych porúch. S týmto bicyklom som veľmi spokojný, i keď niektorí píšu, že majú tieto bicykle zlé motory E7000. Mal som len bežné poruchy - výmeny reťaze, kazety, plášte a pod. S týmto bicyklom som prežil veľa zážitkov a keďže som už dôchodca, tak mi pomáha do všetkých terénov a nikdy ma nesklamal. Takže tento bicykel vrele odporúčam a dúfam, že mi motor aj s baterkou vydrží 20 000 km.
17.04.2021 - 18:41:52
01
keyboard_arrow_up