Met Veleno. Vojde sa do tvojho rozpoctu a nosi ju aj Julien Absalon (ten isty model, len tusim vylepsenu verziu). Nie je to sice plnokrvne cestna prilba, ale myslim, ze pre tvoje ucely na cestu tomu nic nebrani (tiez ju tak pouzivam).


Pozorne sa zahlad na obrazok pri mojom nicku a zistis ze Absolon ma prilbu Catlike :wink:
05.06.2008 - 11:11:10
00
Kupovanie prilby zo zahranicia ma jednu velku nevyhodu. Ako si vybavis 50% zalu pri vymene prasknutej za novu ??? Treba napisat Mattovi .
05.06.2008 - 11:13:57
00
Kupovanie prilby zo zahranicia ma jednu velku nevyhodu. Ako si vybavis 50% zalu pri vymene prasknutej za novu ??? Treba napisat Mattovi .


Tak isto ako tu. Napises tam kde si kupoval (pripadne im ju posles, alebo co ja viem aky je postup)....

A Matt nevybavi tiez nic. Lebo ak dovozca nechce doviezt, tak Matt sa moze aj rozkrajat :)
05.06.2008 - 11:52:15
00
Matt v ramci dobrych obchodnych stahov ... to ma vacsiu vahu u dovozcu ako jeden smrtelnik.
05.06.2008 - 11:54:31
00
Matt v ramci dobrych obchodnych stahov ... to ma vacsiu vahu u dovozcu ako jeden smrtelnik.


Iba ze by tak. :wink:
05.06.2008 - 11:56:36
00

Pozorne sa zahlad na obrazok pri mojom nicku a zistis ze Absolon ma prilbu Catlike :wink:


Chciet taku hovadinu, hmmm, priznam sa, to uz chce inu tvrdost... Obrazok ma palec na sirku, slabych 120 pixlov, 72 DPI a ty chces, aby som rozpoznal na 15 pixloch model a znacku prilby. Neviem na tom zratat ani pocet vetracich otvorov, nieto este ze typ prilby. Ved naco mas tu gulu meter nad zadkom. Nevieme si dat dokopy dve a dve??? Raster cudzie slovo??? Uznavam, dobre, Julien ju nosil v 2006 a ty mas asi obrazok z ineho datumu, kde ma teda mozno iny typ...

Btw. nevidim problem, ty tu hovoris o bajnom greckom bohovi Absolonovi, ktory s cyklistikou nema nic spolocne, hoci mozno nejaky Catlike a mozno aj na hlave nosi. Bavime sa o majstrovi sveta v XC 2006 Julienovi AbsAlonovi...

Quasko: Matt v ramci dobrych obchodnych stahov ...

Nie "stahov", ale "vzťahov" alebo aspon "vztahov", keď už teda chceme šéfovať...
05.06.2008 - 22:04:33
00
Juro to s tym obrazkom bol samozrejme zart. Co sa tyka majstra sveta aj v roku 2007 este som to nenapisal spravne , na polepsim sa. Julien aktualne vozi naozaj www.Catlike.es .
Btw: Forum nie je ziadny uradny dokument...
05.06.2008 - 23:04:06
00
Dohodnuti. Beriem OK. Rad by som sem dal ten emotikon ako na Skype kde su dve ruky, ktore si vzajomne podavaju ruku, ale neviem to sem dat, tak to aspon takto napisem. (handshake). Forum naozaj nie je uradny dokument, ale drobnosti zavazia, niezeby som to ja tlacil do detailov (vid moment, ked sa nahodou spletie Deore a Deore LX, alebo podobne).
05.06.2008 - 23:13:33
00
keyboard_arrow_up