Myslis ako ze za jazdy si odkliknes hlavnym tlacitkom nove kolo a zacne ti od toho momentu pocitat cas, km a pod. od nuly? Ja to vyuzivam pravidelne pri treningu, odklikavam si tym intervaly/pauzy a nasledne si viem doma analyzovat vykon a cas jednotlivych usekov. Popripade pri jazdeni na drahe si stopovat cas a ostatne udaje/vykon a pod. jednotlivych kol. Pri netreningovom jazdeni si to viem predstavit trebars na meranie urcitej vzdialenosti ktora by ma zaujmala, oznacenie nejakeho miesta ktore si chcem zapamatat a pod...
24.09.2020 - 21:43:19
00
povedzme ze sa bude jazdit jedno koliecko stale dokola. cize normalne pustim logovanie, prejdem prve kolo a na starte kliknem tlacitkom cim zacne merat druhe - pri dalsom prechode cez start si uz sam zacne ratat dalsie kolo?
25.09.2020 - 09:34:52
00
Nie, aspon otom neviem. Vzdy si musis sam odkliknut nove kolo. Teraz vyberam nejake sportove hodinky a niektore to uz napr. pri behu na drahe vedia same rozoznat a akoby odkliknut, ale tuto otom silno pochybujem. Ja si to vzedy oznacim sam.
25.09.2020 - 09:43:19
10
Otazka .. je mozne nejako stiahnut tracky z bryton ridera 330/410/450 etc inak , ako mobilnou applikaciou , nutenym registrovanim sa kdesi a nutnostou internetoveho pripojenia ?
07.01.2021 - 19:36:27
00
lto napísal:
Otazka .. je mozne nejako stiahnut tracky z bryton ridera 330/410/450 etc inak , ako mobilnou applikaciou , nutenym registrovanim sa kdesi a nutnostou internetoveho pripojenia ?

Ja si myslím že do PC sa dá klasické gpx. Mám síce len 310,a robil som to tak keď mi nešla apka.
07.01.2021 - 19:40:16
10
kabel - .fit do PC a potom ak nechces stravu tak napr. https://www.gpsvisualizer.com/convert_input do GPX app som nikdy nepouzil a uz nepouzivam ani tu ich trapnu stranku ktora ledva fungovala.
07.01.2021 - 19:54:11
10
Kabel som skusil ako prve, reku ze je to daky mass storage, alebo mtp, pripojim, kuknem a stiahnem. Lenze nic .. tak potom reku, ze ci neni aplikacia do PC na to, nic, len updatetool. Je to 410tka. Popritom som zistil, ze novy kabel z alzy je nefunkcny /ani nenabijal/ :D .. skusal som dalsie 2 kable a nic. Tak este vyskusam, pripadne pozriem aj manual :D
07.01.2021 - 20:39:39
00
Ahaaa .. tak asi nevie fungovat s USB hubom, pirpojenym na dalsi USB hub a ten na USB3 :D ... uz mam par devices, ktore tiez nefunguju cez USB3 hub .. tak uz ho mam ako mass storage disk. 20MB je velky. Dik za info :)

Zaujimalo by ma inak, ci sa do toho da dostat OSM mapy, ako ma 450tka.

ps: testujem teraz naraz toto aj Lezyne Super GPS Pro .. tolko novych ciselok :l:
07.01.2021 - 20:43:33
00
k mapam by si musel mat nejaky firmware nie? niekto sa tu s brytonom hral.
skoda ze nemas na vyskusanie tu 450 - nad tou realne uvazujem aj ked pozeram ze uz nieje moc dostupna. no OSM mapy a 32h vydrz je to co potrebujem. len neviem ako sa v tych riernobielych mapach orientuje. navyse displej asi nic moc - tak ci je to vobec realne pouzitelne. cena tam uz nieje najnizsia.
07.01.2021 - 21:03:30
00
Pravdepodobne ano, iny fw. Minimalne v menu nie je o mape nic a len nakopirovanim niecoho dovnutra sa asi nezmeni nic. Otazka je aj, ci to nema osekany hw, co je dost mozne. 450tka ma totiz aj wifi podporu, ze dojdes domov nahra ti sama na Stravu vyjazd :D, aspon tak sa mi mari. Vydrz inak mas Lezyne XL, velke je to rovnako, mapy to ma, vydrz 45h. A cena tiez rovnaka cca. /farebne kreacie za 165e :D/
450tka aj 410 sa uz prakticky nepredava, uz presli na novsie .. 420tka je nastupca 410tky a uz mapy ma. A cena je myslim dost priazniva.
Na navigaciu v mape urcite nic take nechcem, mobil s locusom a vlastnymi offline mapami neprekona nic /akurat mobil je trochu chatrna zalezitost/. Ale OSM vektorova mapa s ciarkami ako cestami by sa hodila, aby clovek nemusel cumiet do mobilu, alebo ked ho nechce pouzit.
07.01.2021 - 21:14:42
00
mobil samozrejme ostava. len je otravne ho vytahovat pred kazdou krizovatkou. chcel som nieco lacne bezmapove - len vedenie po ciare ale je pravda ze keby pocas vyjazdu chcem trosku zmenit trasu tak som skoncil. mapove su dost drahe a vydrz mizerna. lezyne mne osobne nieje vobec sympaticka znacka. ale tak - ak nebude na vyber ...
420 ma navigovanie po ciare - bez map.
keby chcem skusit napr. 333 spis kde nepoznam vobec trasu tak by som si potreboval nahrat GPX a telefon len v zalohe. mozno nakoniec skoncim pri nejakom garmine a budem to kazdy vecer nabijat.
07.01.2021 - 21:29:46
00
Ano, uplne presne ako pises. Povodne som inak tiez rozmyslal nad 450kou.
Ja mam sice mobil na drziaku /toto som vyriesil/, ale caste pouzivanie vybija baterku /nabijanie sice mam poriesene tiez/ ale aj ten drziak na pevnej vidlici asi nevydrzi :D
Na Garmin sa da kupit powerpack co zospodu pripevnis, ale je to tazke a drahe (120g a asi 100e)
07.01.2021 - 21:39:01
00
A prečo to riešiť predraženým originálom keď stačí primontovať hocikde na bike powerbanku a natiahnúť z nej kábel?
07.01.2021 - 21:57:30
00
Tak uz ked mas Garmin :lol: .. nemozes potom medzi ludi :D .. ale inak ano, jasne, da sa aj tak. Ak teda nema nevhodne konektor .. napr. Bryton, ak ho mas na predstavci, nenabijes za jazdy, ma ho zospodu. Tiez v dazdi/mokre nabijat nepojde. Ale je zvlastne, ze ten pack pridava 20h, ale vazi tolko. Nepomer dost .. Rozdiel medzi Lexyne Super a XL je asi 20g a 16-17h.
07.01.2021 - 22:06:40
00
Inak teda ked prepocitavam odhadom to logovanie , tak to fakt na 300h zaznamu nevyzera (1sec interval), vyzera to tak na 200h. Pozeral som inak este Nemecko bike-discount a uz aj odtial 450ka zmizla. Zohnat sa este da, ale ceny blbe.

edit: vyskusal som nakoniec aj tu bryton aplikaciu .. sice je hrozne napisana, ale tak da sa vela veci sikovnejsie nastavit, ako preklikavanim sa doblba priamo na tachaci.
V ponuke 410/450 u Brytonu je stale, vsak je to celkom nove zariadenie, nechapem, preco vsade vymizlo z ponuky. Inak este Aero 60 je to iste ako 450tka, len ma tlacitko naviac a nieco s ovladanim Snimano Di2.
07.01.2021 - 22:13:30
00
keyboard_arrow_up