To je OK. Ale máš definovanú aj sieť? Inak sa WiFi nemôže pripojiť. Musíš mať definovanú aj tú LAN (sieť) v podnájme. Bluetooth je iba na pripojenie Garminu s mobilom.
06.01.2021 - 08:51:46
00
Dobrý deň, vedel by mi niekto, kto má skúsenosti, odporučiť dobrý tachometer na meranie vzdialenosti, rýchlosti, kalórií atď. na cyklotrenažér? Mám cyklotrenažér Tacx T2600 Blue Motion. Za rozumnú cenu a aby bol spárovateľný s aplikáciou strava. Ďakujem pekne
08.01.2021 - 19:15:55
00
dare85 napísal:
Zdravím. Dostal som Garmin Edge 530 a nejako sa nemôžem prihlásiť na WiFi v podnájme. Doma som sa v pohode prihlásil na WiFi ale v podnájme mi nevie nájsť WiFi ani na Garmine ani v aplikácii Garmin Express. Mate nejaký tip? Ďakujem

Nazdar... mam rovnaky problem a evidentne co som pozrel fora tak aj viacero uzivatelov... Namiesto wifi siete mi bud ukazuje siete unknown alebo so znakmi ?????, nepomohlo nic ani madualne zadanie siete, ani pokus o pripojenie cez mobilnu aplikaciu... Fungujem momentalne bez pripojenia na wifi, vsetko stahujem cez mobilnu aplikaciu, pripadne update sa da vyriesit aj kablom a pocitacom...
12.01.2021 - 19:49:49
00
dare85 napísal:
Zdravím. Dostal som Garmin Edge 530 a nejako sa nemôžem prihlásiť na WiFi v podnájme. Doma som sa v pohode prihlásil na WiFi ale v podnájme mi nevie nájsť WiFi ani na Garmine ani v aplikácii Garmin Express. Mate nejaký tip? Ďakujem


Tak konecne sa mi to podarilo rozbehat na mojom garmin edge 530. "problem" alebo skor chyba softu je ta, ze ak mas na wifi heslo WPA/WPA 2 tak nevie nacitat ani nazvy sieti. Zmenil som na routri iba na WPA2 a uz som pripojeny... :) tak skus, mne pomohlo...
11.02.2021 - 22:56:53
00
predvčerom prešiel update z 7.0 na 7.1 a bol zameraný na WIFI , tak skús updatovať
12.02.2021 - 07:01:43
00
keyboard_arrow_up