Ahojte všetci.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu spojenou s pandémiou, stále sa meniacimi opatreniami a neistou budúcnosťou v nasledujúcich mesiacov sme sa rozhodli vytvoriť cyklistickú výzvu pod názvom Slovenská 1000ka.

O čo ide?
Výzva je určená pre všetky kategórie cyklistov (XC, Enduro, maratóny..), všetky vekové kategórie jednoducho pre všetkých ktorý majú radi cyklistiku či už rekreačnú alebo profesionálnu. Táto akcia má slúžiť aj ako motivácia pre bikerov ktorý stratili motiváciu v tejto dobre plnej komplikácii a zrušenia veľkého množstva športových podujatí.
Sekundárnym cieľom je pomôcť našim trailom a prírode aj v týchto pre nás ťažších časoch a vyzbierať odpad ktorý špiní našu krásnu Slovensku prírodu.

Výzva má jednoduché pravidlá:
- Najazdiť 1000km na biku,
- Na Slovensku počas roku 2021,
- Zaznamenaj najazdené km na ľubovoľnú športovú apku, screeny pošli mailom ako dôkaz zdolania daného počtu km.

Čo dostanú všetci registrovaný?
- Start packet (Funkčné tričko s logom výzvy + 5 Eko tašiek),
- Finish packet (Medaila + diplom).

Linky:
www.zdolajto.sk/1000ka/
www.facebook.com/zdolaj
16.01.2021 - 13:49:52
04
priznám sa, furt ma pri týchto výzvach zamrzí, že som taký lúzer a tiež sa takto neživým, 10€ na náklady, 15 do vačku, pár hodín týždenne za compom všelikde pozdielať linky a zarobené
16.01.2021 - 14:37:05
014
môžem tú 1000-ku zdolať aj bez registrácie...???
25 euro ma síce nezruinuje ale nebudem živiť darmožráčov...a bez trička prežijem a bez medaili tiež...toto je taká doba, že praje všelijakým vyčúrancom...ale samozrejme kto chce nech sa zaregistruje, to je len môj osobný názor...
16.01.2021 - 16:47:56
05
Ja len neviem akým spôsobom momentálna situácia spojená s pandemickou situáciou ovplyvní najazdenie 1000km ročne na bicykli..,
Jasné, obmedzenia sú, no 1000km za rok Zrovna i v okrese najazdím...nemyslím si, že na to treba extra výzvu...určite nie pre ľudí,ktorí bicykel majú v krvi
17.01.2021 - 21:51:18
01
Zamnio.
Najazdenie 1000km na bicykli nijako neovplyvňuje aktuálna situácia spojená s pandémiou a aktuálne platnými opatreniami (aj keď len v jednom okrese). Presne preto sme vytvorili Slovenskú 1000ku.

Výzva je alternatívou pre všetkých ktorý po ostatné roky trénovali a zúčastňovali sa rôznych súťaží. Bohužiaľ minulí rok bolo veľa z nich zrušených a aj keď veríme že tento roku bude lepší, situácia je neistá. Je to možnosť pre ľudí ktorý sa radi zapájali do podobných akcii, zdolávali určitý cieľ a po jeho zdolaní dostali niečo na pamiatku čo im pripomína aj s odstupom času čo dokázali.
18.01.2021 - 08:17:08
00
keyboard_arrow_up