Ahojte kamaráti. Nakoľko vidím, že v mnohých krajoch majú parádne cyklistické ligy - cestné i mtb, dostal som jeden nápad. Keďze v BB už cestnú ligu máte, nebol by záujem dať sa od jari občas dokopy a zorganizovať si niečo ako vrchársku korunu , prípadne zopár mini závodov (napr. časoviek) cez týždeň po robote? Je to zatiaľ len zhluk ideí, a zatiaľ len v malom, povedzme 3-4 podujatia. Kto má záujem, píšte mi prosím sem alebo ideálne na zemba.juraj@gmail.com a môžme dať k tomu zatiaľ virtuálny, verím, že zanedlho osobný meeting.
Prajem pekný večer.
Juraj
20.01.2021 - 22:28:49
00
Nie som síce z BB, ale korunu tam už máte ;). Jazdievam žilinskú a liptovskú, tak som o nej pár krát uvažoval, lebo niektoré vrcholy sa zvyknú prekrývať. Ale väčšia propagácia by sa jej určite zišla, lebo podľa výsledkov nie je taká obľúbená ako niektoré ďalšie na Slovensku. Držím palce v tvojom nadšení, ľudí čo majú chuť niečo vymyslieť a zorganizovať pre druhých je čím ďalej tým menej. Pekný deň.

https://tkfitcentrum.sk/vkh/
21.01.2021 - 06:07:29
02
Ďakujem kolego za podnet. :) Mne ide hlavne o korunu/mtb amatérsku ligu pretekárskeho razenia. :)
21.01.2021 - 09:56:06
11
vlado :) toto som ani netušil, ak nás pustia z okresu tak si pri rodinných náštevách obehám tieto vrcholy
21.01.2021 - 10:04:05
01
keyboard_arrow_up