dees napísal:
Navrhujem, z dôvodu , že sa stáva, že sa zmení cena u pridaného tovaru v košíku,......


Dobrý nápad. Len či to nie je tak náhodou úmysel lebo mne sa to stáva dosť často tuto.
21.02.2021 - 12:06:17
00
Ceny v shope sa menia automaticky podla vstupov - tzn. stavu skladu a dostupnosti u dodavatelov. Taktiez ma na ne vplyv aktualny kurz CZK/EUR, kedze viaceri dodavatelia su v CR. Vo vseobecnosti je momentalne nedostatok tovaru na cyklistickom trhu a nakupne ceny sa zvysuju. My ich premietame do cien az ked sa nam nasa marza znizi pod akceptovatelnu uroven. To ci tovar niekto ma alebo nema v kosiku na cenu nema ziadny vplyv. Taktiez nemozeme cenu tovaru v kosiku drzat 48 hodin, kedze dostupnost tovaru a vstupne ceny sa menia v realnom case (rovnakou logikou nemozeme 48 hodin garantovat, ze tovar je skladom, kedze si to zatial moze kupit niekto iny). K uzavretiu kupnopredajnej zmluvy prichadza az po odkliknuti tlacitka, kde potvrdzujes objednavku s povinnostou platby a suhlasis s obchodnymi podmienkami. Dovtedy ani jedna strana nie je viazana obchodnymi podmienkami.

Pre zaujimavost, seifi, aky tovar to je, co zdrazel o 45%?
21.02.2021 - 12:29:35
02
tento tu https://www.mtbiker.sk/shop/prilby/xc-a-tour-prilby/uvex-active-prilba-white-black.html
včera som si ho pridal, pretože bola naň dobrá cena, cca 48,- . Viem, že obdobné prilby sú okolo 65,-, ale ceny toho isté druhu tovaru sú rôzne aj v závislosti od farby či veľkosti; v tejto situácii kurz nekolíše, a zmena zo soboty na nedeľu, no bol som dosť prekvapený; ak by to bolo v nejakej akcii, že by táto končila v sobotu ? vaše podmienky alebo beriem alebo idem o obchod ďalej, to je v poriadku;

21.02.2021 - 15:49:13
00
asi sa to týka výjazdov, ale zvláštne sa to chová od novej verzie...pridal som výjazd (gpx súbor) a chcel som ho upraviť, no nejde to, vypytuje to nezmysly

Prílohy:

Snímka.JPG
Snímka.JPG 60.97 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2021 - 18:46:11
01
Popsuli všetko čo sa dalo. Ja som po 11-tich rokoch, ale i mnohí iní, prešiel na Stravu a šmitec.
21.02.2021 - 20:18:39
00
seifi na tu prilbu mame viacero dodavatelov. Jeden je teraz nedostupny a druhy (zahranicny) ma vyrazne vyssiu nakupnu cenu, preto sa cena automaticky upravila. V kazdom momente je u nas aktivnych niekolko tisic kosikov s viacerymi produktami, je dost tazko predstavitelne ze by sme nieco precenovali na zaklade obsahu kosikov. Ceny sa menia na zaklade vstupov, ako som pisal vyssie - a rovnako ako mozes mat "smolu", ze sa cena tovaru zvysi kym ju mas v kosiku, rovnako mozes mat aj stastie, ze sa cena znizi (ci uz vplyvom upravy kurzu, vypredaja nasho skladu alebo naskladnenia u "vyhodnejsieho" dodavatela).

Inak - ak si vo vernostnom systeme a mas vernostne zlavy, treba si uvedomit, ze vernostne zlavy sa nezobrazuju pri nedostupnom tovare. Ak je nejaky tovar dostupny a mas na neho osobnu zlavu 10% a ten tovar sa vypreda a je uz nedostupny, osobna zlava sa nezobrazuje, cize to mozes vnimat ako zvysenie ceny. Ak sa tovar vsak vrati do ponuky (dodavatel ho naskladni), budes sa opat zobrazovat cena po osobnej zlave a cena sa "znizi".

dotm toto bude musiet mrknut Rachela.
21.02.2021 - 20:26:41
00
Vďaka za odpoveď. Ak by som objednal v sobotu tovar, ako by ste postupovali, keď vám sa zmení cena v nedeľu. Dodali by ste tovar
a) za pôvodnú cenu
b) oznámili by ste mi zmenu ceny
aby som vedel, čo môžem aj po objednaní tovaru čakať . Neviem, ako to riešia Obch.podmienky. Vďaka ešte raz za tvoj čas.
21.02.2021 - 20:33:30
00
Odoslanim objednavky mame povinnost dodat tovar za cenu, aka bola v case objednavky - to co vidis v rekapitulacii objednavky a potvrdeni objednavky. Existuje par vynimiek ako su ocividne technicke chyby (vid. napr. "kauza" rafik DT Swiss za 2 eura), kedy mozeme objednavku stornovat, ale v 99.9999% pripadov ak sa nasa nakupna cena zmeni po objednavke, je to na nase triko. Cize v tomto pripade moznost a.
21.02.2021 - 20:43:07
04
ahoj, mám takú možno až divnú otázku, ako, resp. kde sa tu v novom pridávajú výjazdy? nikde pod sebou takú možnosť nevidím

EDIT: našiel som nakoniec, ale príde mi to trochu ako cez Košice. nedalo by sa to pridať priamo do pulldown menu pod užívateľom, prípadne v užívateľovom menu vľavo pod výjazdy?
25.02.2021 - 01:32:02
00
Vyhladavanie v bazare podla slova v konkretnej kategorii je niekde schovane alebo to zmizlo uplne? Pred novym dizajnom som napr. v kategorii vidlice mohol vyhladat slovo aj v texte inzeratu, nie len v nazve. Vyhladavanie podla slova je sice v hornej liste, ale to vyhodi vysledky z celeho bazaru, nie len z aktualnej kategorie.
27.02.2021 - 10:01:15
00
robo96, diky za upozornenie. Ano, povodne tam bolo "inzerat obsahuje" a nie "nazov obsahuje", a tak to ma byt aj po novom. Vratime spat.

edit: upravene :handshake:
27.02.2021 - 18:22:34
20
ahoj,
ešte mám jednu otázku ku pridávaniu výjazdov, ale robila to aj predošlá verzia. keď naimportujem .gpx do výjazdu, údaje mi ukáže iné ako v app z ktorej bol .gpx exportovaný. prečo to tak je?
28.02.2021 - 08:42:19
00
sorcerer, ahoj, posli mi pls do spravy to gpxko a ukazku dat od nas a z tej dalsej app. Skusim niekoho zohnat, kto by sa na to pozrel:) Diky.
28.02.2021 - 21:47:14
01
Toto robilo aj mne.
Pokiaľ bol výjazd synchronizovaný zo Stravy, tak boli údaje ako na Strave.
Ak som dal ale nahrať len gpx z Locusu do Stravy a potom ten istý aj sem (nie synchronizáciou), tak sa údaje líšili, ale zdá sa mi, že to bolo väčšinou len v hodnote nastúpaných metrov.
28.02.2021 - 22:26:31
00
Dá sa zistiť, prečo mi spotrebované kcal vo výjazdoch (trenažér aj klasické) delí cca tromi oproti zápisu zo Stravy ? Mám niekde zle zadaný počet ľudí na bicykli ? ?
02.03.2021 - 09:19:24
01
keyboard_arrow_up