Junáčik, s týmto sa tu moc nechváľ... Veď behaním bicykel vôbec neopotrebovávaš...
Len tak, pre zaujímavosť, ja najazdím 750 km každý mesiac. No, v zime trochu menej...


a kolko z toho je v terene ?
kolko na trenazeri, valcoch, ziletke ?
12.06.2008 - 17:16:15
00
podme sa predbiehat ze kto viac najazdi :D
12.06.2008 - 17:22:37
00

Viem odkiaľ sú to chalani.
Osobné dôvody - týkajú sa zrejme iba mňa
Personálne dôvody - výhrady voči istej osobe (persóne) v Greenbiku

:D

Jo, aj takto sa to da chapat, potom OK :D
12.06.2008 - 20:34:01
00
podla mna, obchod pekny, s personalom tiez nebol problem, boli ochotny az som bol prekvapeny. Jedine co by sa dalo vytknut bolo trochu malo oblecenia. Inak prislusenstvo take bezne, nic extra ale inak ako tu nekdo spominal vsetko co by mohol clovek potrebovat, zalezi od narocnosti zakaznika.

Jediny dovod preco som unich nic nekupil bol ze mi nevysli v ustrety s cenou. Chcel som brat viac veci a dali mi zlavu 10 % :) haha .. chyba.. keby dali viac, tak im tam necham peknu sumu, stym ze by som sa tam vratil aj nabuduce. Mensia marza = veci obrat = viac zakaznikov.. jednoducha politika.
13.06.2008 - 00:43:01
00
Takze, bike som vcera kupil. Necakal som ze tu bude az tolko odpovedi za jediny den. Kazdopadne, zatial som spokojny, chcalani v Green Biku boli super, vsetko bolo pripravene, uz doobeda mi volali, ze bike je prichystany aj s vymenenymi rajdami. To ze je to kellys? no a? stary mi vydrzal takmer 10 rokov, co vydrzal, stale je super, len by bolo uz treba vymenit vidlu, radenie, takze radsej novy bike. Ak mi novy vydrzi tolko co stary tak som spokojny. a na 90% nikoch boli aj tak rovnake komponenty. Ram je podla mna dizajnovo daleko predk konkurenciou a s hmotnostou ma tiez co povedat konkurencii. Do tohto obchodu sa urcite vratim. A ze tam je maly sortiment? Mne staci to ze ma bike, helmu, boty, nejaky dres ma moc nezaujima. Este tak dajaky cyklkomputer tam kupim. Chodim naozaj cez taky teren, kde nie su cesticky vybehane, takze sem tam taham za sebou cernicove haluze, klopim to popri skalach, takze znackovemu dresu by to akurad uskodilo. Nenahanam sa za znackami, ale za dobrodruzstvom v lese a dobrou zabavou s kamosmi. Ale diky, ze tu bolo tak vela odpovedi.
13.06.2008 - 09:41:41
00
Takže konečne prestaneš behať a možeš začať jazdiť... Dobrá voľba, ja mám zo svojho úseku života, keď som sa venoval behaniu, pekne zničené kolená.
13.06.2008 - 11:28:49
00
Chocholúšik to bude....
13.06.2008 - 11:51:23
00
S chalanmi s vysokej (teraz Green bike) som mal vzdy vybornu skusenost. co sa tyka znaciek: Sam jazdim Giant, ktory tiez predavaju a som nadmieru spokojny, frajerke chcem tiez kupit celopero od Giantu..
15.06.2008 - 23:13:00
00
Dnes som sa tam na chvilu zastavil, ale mal som malo casu.
Predajna pekna, celkom velka, vela Kellysov (nazivo su celkom chutne), par Fisherov a Giantov. Pytal som sa na oblecenie, mali Castelli, Rogeli a BBB, trochu mali vyber na tak velku predajnu...Este sa budem musiet ist kuknut a poriadne pozriet co tam maju. Personal sa zdal byt ochotny, aj ked okolo 3 tam okrem mna nikto nebol :-)
16.06.2008 - 17:04:14
00
vyber/miesto je fajn.. mam radsej obchody kde sa da pohnut nie ze heslo cim viac toho sem naskladame tym lepsie.. a potom nemaju sancu prejst dvaja ludia okolo seba aby nezhodili nieco alebo sa do niecoho nezakvacili..
16.06.2008 - 17:34:24
00
Poznam chalanov samozrejme este z cias ked posobili vo Wike. Moje skusenosti boli doteraz vzdy len kladne a nepredpokladam, ze sa to zmeni. V predajni som sa bol pozriet chvilu po otvoreni len tak zo zvedavosti (nic som nezhanal) a je primerane priestranna, ponuku som az tak neanalyzoval.

Nechcem robit reklamu, ale o dobrych veciach treba hovorit, lebo vzdy sa hovori len o tych zlych:

Velke plus Greenbike teamu je urcite to, ze podporuju organizacne maraton v BA pre siroku verejnost s nizkym startovnym (200 Sk) a to je vynikajuci sposob ako pritiahnut k tomuto sportu beznych ludi, ktori zatial caro organizovanej akcie nezazili. A hlavne to nerobia pre zisk - vytazok z akcie pojde na podporu boja proti rakovine. Ak mi to vyjde a budem v BA, tak uz len z tohto dovodu sa rad zucastnim, spravim si pekny vylet a zavolam aj dvoch kamosov a par kolegov co zatial na maratone nikdy neboli. Mozno prave toto ich pritiahne trochu viac k cyklistike a to bude super.

A tiez treba spomenut fakt, ze prave vdaka tomuto maratonu budu konecne v BA oficialne a trvalo znacene cyklotrasy aj mimo asfaltovych a lesnych ciest, co je obrovsky prinos pre MTB cyklistiku v Karpatoch, kedze zatial tu snad oficialna cyklotrasa veduca po turistickom chodniku ani nie je.

Blizsie info o maratone tu: www.kellysgreenbiketour.sk
16.06.2008 - 17:35:51
00
Nemal som zatial ziadny porblem, vzdy pomohli s tym, co som potreboval, takze urcite sa sem opat vratim, ak budem nieco potrebovat ! Personal tiez OK :)
18.09.2008 - 16:35:48
00
Nechapem ludi, ktori pridu do obchodu a hned pytaju zlavu. za co?
Na zlavu ma podla mna narok ten, ktori tam uz nieco nechal, a nie kadejaky skaderuka skadenoha, co si chce kupit nejake platnicky a dusu a caka ze to bude za tu istu cenu co niekde na webe. takych proste milujem...
Je spravne ocakavanie, ze novy obchod trocha zabojuje proti konkurencii s cenami.
Ked chcete kupit lacnejsie, nech sa paci, je tu dost e-shopov. Taky kamenny obchod ma nejake vydavky navyse, a preto treba tolerovat nejaku tu marzu, samozrejme pokial sa neprehana, ved da sa porovnat s inymi obchodmi hlavne v okolitych statoch.
25.09.2008 - 09:45:36
00
Dnes som sa bol pozrieť na presťahovaný Green Bike.
Vyzerá to veľmi dobre. Oplatí sa pozrieť.
01.02.2012 - 12:12:33
00
vecer tam idem dohodnut novy bajk a servis stareho ;), len este by mohli na tom webe kus popracovat
01.02.2012 - 13:13:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up