Čo preferujete na bajk?
Garmin Vivoactive 3 60% [ 3 ]
Garmin Instict 20% [ 1 ]
Garmin Edge 130 20% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 5
Uvažujem o nejakom GPS na bajk. Neviem sa rozhodnúť, či je lepšie ísť do hodiniek alebo kúpiť priamo cyklistickú GPS.
Hodinky majú výhodu, že ich využijem aj inde, nakoľko som zvyknutý mať smart hodinky spárované s telefónom.
Vivoactive 3 je super cena a majú aj platenie kartou, Instict budú zas o niečo kvalitnejšie (funkcie, baterka a menšia náchylnosť na poškodenie).
S originál GPS na bajk nemám vôbec skúsenosti. Páčia sa mi ale aj funkcie ako meranie skokov a takéto srandy. Najradšej by som uvítal aj nejakú farebnú GPS na vyhľadávanie trailov a pekných trás, ale to už je mimo môjho cenového rozsahu.
Pri GPS by ma zaujímalo, či je tu niekto, kto používa turistickú navigáciu (napr. eTrex) na bajku a aké to je. Tá by sa mi zišla aj na túry a hľadanie kešiek. :)
Môžete zahlasovať, čo máte vy alebo čo by ste si vybrali.
Díkes.
11.03.2021 - 10:59:40
00
Prešiel som viac garminov od turistickej dakoty 20 cez edge 705..... 1000 a 1030. A mám aj tie vivoactive 3 hodinky.

Hodinky sú super kompromis. Používaš ich všade ale pre mňa boli príliš malé. Vždy som videl niečo, ale nikdy nie všetko. Platenie kartou je tiež super (ak to tvoja banka podporuje)

Stará Dakota 20 mala malý displej, bola veľká a ťažká, ale v princípe som s ňou bol spokojný.

Cyklistická gps je robená priamo na Bike. Som s nimi spokojný a každý model je krok dopredu (asi okrem 820,tá bola zúfalá).
11.03.2021 - 12:24:09
01
Na zaciatok asi do hodiniek, kedze to chces vyuzivat aj inde ako na biku.

Ja mam Vivoactive 3 kde vydrz baterky je cca 8-9h so zapnutou GPSkov a snimacom kadencie, ale ako som kupil gravel tak ma stvalo ze nevidim rychlost / kadenciu, som presiel na garmin edge 830 a zatial maximalna spokojnost.
11.03.2021 - 12:32:27
01
keyboard_arrow_up