obavam sa ze ano
12.03.2021 - 13:44:47
01
How dare you???!!! Osobne vidím pri ich porovnaní problém v celkom rozdielnej závažnosti následkov konania prípadne nekonania. A striktne vzaté, aj miera duchovna v rámci občas dosť prepáleného ekologického aktivizmu je trošku odlišná ako pri napr. očiste brata bublajúcou riekou valiacou sa z úst (a meniacou sa na zvláštne jazyky) od okultnej špiny spôsobenej cvičením jogy ...
12.03.2021 - 13:53:21
01
lapaloma napísal:
ak budú ľudia bežne skákať do studne a topiť sa, stane sa to normálne?

darwin sa postara
12.03.2021 - 14:00:43
00
Kaper napísal:
Ty uz tiez konecne prestan snivat o tom lockdowne.Vies si predstavit zavriet vsetko na tri tyzdne,mesiac?Ty ako ekonom? |(

Hovorim cez vianoce ked boli linky vo firmach vypnute. Prakticky vsetky krajiny si lockdownom presli a to naozaj tvrdym. Narozdiel od tohto psychopatickeho testovania vsetkych krajinam pomohol.
Dnes uz som k tomu lockdawnu nie moc nakloneny. Ludia uz toho maju plne zuby naviac cisla stagnuju resp zacinaju klesat a premoreni sme zrejme dost. No stalo to ovelaviac penazi a hlavne zivotov ako ten lockdown cez vianoce ktory mal.zrejme Krajci na stole ale nepresiel parlamentom. Z mojho pohladu toto bola jeho najzasadnejsia chyba. U nas uz idu zvysovat dane na nehnutelnosti..proste tie miliardy na boj s pandemiou sa zacnu splacat a
smozrejme budu to ludia. No bojim sa ze tato vlada vsetko robi opacne a tohon21 zavedu nejake este tvrdsie opatrenia aj ked trend bude klesajuci.
12.03.2021 - 14:29:40
01
Problém s opatreniami nieje... Problém je v ich kontrole a dodržiavaní. Je tu stále kopec takých čo jednoducho odmietajú dodržiavať opatrenia, lebo však je demokracia a odvolávajú sa na svoju slobodu, po prípade popierajú nejaký COVID + začína byť aj dosť ľudí, ktorí sú už jednoducho unavení a znechutení... Vidím to vo svojom okolí, že drvivá väčšina viac alebo menej opatrenia porušujú....
Tak isto môj zamestnávateľ, mohol by som kľudne robiť z domu, ale keďže toto vraj nieje žiadna pandémia a homeoffice je zlo, tak sa tlačíme v "modernom" openspace, kde aj musíme obedovať, lebo ináč nieje kde...
12.03.2021 - 15:36:33
01
Zamestnavatela si mal davno anonymne nahlasit. Prisla by kontrola, dostal by pokutu za nedodrziavanie nariadeni a uz by si robil z domu. Ale teda asi Ti to az tak nevadi, ked to neriesis.
12.03.2021 - 15:43:40
02
Uz bola (nie 1x), sice priznavam nie z mojej aktivity a nic sa nestalo....
12.03.2021 - 16:07:13
00
Tak to mate fakt smolu na idiota. Ten by si zasluzil taky pekny komplikovany priebeh s preukazatelnym nakazenim sa v praci, aby prehodnotil, ci je naozaj nutne, aby ludia zbytocne riskovali.
12.03.2021 - 16:09:50
00
tak
1.bp.blogspot.com
12.03.2021 - 17:18:12
07
Jezus, tiez mam zamrstnavatela, ktory odmieta HO a nikomu ho nedovoli. Na druhej strane, celkom mi to vyhovuje, lebo takto mam deti v skole/skolke a aj nieco urobim (+ nemam ani pocit, ze by bola nejaka pandemia, kedze moj rezim sa takmer nezmenil). Ak by som bol doma na HO aj s detmi, tak mozem dat rovno vypoved.
12.03.2021 - 21:27:59
00
Každý to má inak :) mi už rok sa sťažujeme, že nás nepustia do Officu :)
12.03.2021 - 21:31:22
00
lapaloma napísal:
ak budú ľudia bežne skákať do studne a topiť sa, stane sa to normálne?

Ludia robia dobrovolne veci, pri ktorych sa nakazia smrtelnou chorobou.
To co by bolo kedysi sialene je teraz normalne. To skakanie do studne je velmi podobne.
12.03.2021 - 22:04:36
01
Blahej pamäti.,Anča Malikova jak tá dokázala citlivo priyebať Matovičovi!
Kde je teraz,keď ju národ potrebuje?
13.03.2021 - 09:25:15
18
pokiaľ sa matelka nezbavia v medziach ústavy tak ho asi niekto časom zabije...tento psychopat nezostane bez následkov za to čo napáchal.
rozpávočky o boji proti mafii si môže nechať pre svoje veriace ovečky na čele s pčolom a lipšicom.Až teraz pochopia všetci,že bolo Tragické vydláždiť cestu na šp.p Lipšicovi.
13.03.2021 - 10:37:16
00
Tragicke?Životne dôležité Čo by za to Dženeral dal,keby mal svojhoLipšica,ktory by sa vylučil z dozorovania prípadu...
13.03.2021 - 14:02:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up