Toto vám najviac kole oči že je veriaci nič iné
12.03.2021 - 10:52:40
01
Zial, v jeho pripade to, ze je veriaci, je naozaj zasadny problem a v podstate je to ciastocne aj dovodom, preco tolko ludi zomrelo...

To najzasadnejsie, co dokazuje neschopnost Krajciho manazovat rezort a uvedomovat si priority je z mojho pohladu fakt, ze v case vrcholiaceho poctu infikovanych a zomierajucich (februar 2021) vedome obisiel vladu a parlament a potichu obmedzil interrupcie novou vyhlaskou. Nehovoriac o tom, ze sa o to snazil aj so svojimi prisluhovacmi uz od leta 2020. Keby od leta 2020 pracovali na opatreniach proti druhej vlne, tak by v podstate ziadna druha vlna ani poriadne nebola a mohlo to tu vyzerat uplne inak a vela ludi by este malo svojich pribuznych nazive. Je to proste nabozensky fanatik s protipotratovou agendou, pre ktoreho je dolezitejsie obmedzovat prava zien na iterrupcie a obhajovat sa tym, ze chrani nenarodene zivoty, nez zachranovat realne zivoty ludi zomierajucich ci uz na Covid alebo na ine odvratitelne umrtia spojene s nedostupnostou zdravotnej starostlivosti prave kvoli Covidu. Takze toto vsetko je jeho priama zodpovednost a to si treba uvedomit ak k nemu chce byt niekto zhovievavy. To plosne AG testovanie spojene s hlupostou beznych ludi slepo veriacich, ze ked maju negativny AG test, tak sa mozu v pohode stretavat atd., je uz len ceresnicka ktora to cele zaklincovala.

https://dennikn.sk/2270690/v-parlamente-neuspel-tak-pristup-k-interrupciam-zmenil-krajci-vyhlaskou-dotkne-sa-stoviek-zien/
https://dennikn.sk/2271238/chce-si-marek-krajci-na-rozlucku-urobit-radost/
https://dennikn.sk/2273990/ako-sa-to-nerobi-odstranime-diskriminaciu-a-este-viac-skomplikujeme-pristup-k-interrupciam/

Tak asi len na rozlucku "od zlych ludi chran ho pane": https://www.youtube.com/watch?v=zctNqlkXXhA
12.03.2021 - 11:00:12
022
Katoliban a aj drvivá väčšina ostatných kresťo siekt sa priamo zakladá na produkcii a reprodukcii utrpenia, pretože už dávno zistili, že si na ich propku vnímavejší a ochotnejší iracionálne jednať, keď si v kríze. Takže úspech ich lovu nových oviec stúpa s rastúcim levelom utrpenia v spoločnosti. Preto nikdy nemali motiváciu niečo reálne zlepšiť - keby sa ľudia nedostávali do blbých situácií, nefungovali by už ani ich ďalšie PR agentúry = rôzne katolibanské tzv. charity.
Niekedy ich produkcia a reprodukcia utrpenia je viac ako zjavná, napr. o istej albánskej náne, z ktorej sa 3/4 katolibancov posierajú, existuje nádherný dokument:
thumb_up0thumb_down
12.03.2021 - 11:21:32
00
Tu by som este doplnil ze pri istom odporucanom a medicinsky omnoho bezpecnejsom postupe, kde tvrdil nieco na sposob 'nemam s tym pravdaze problem' nekona, a uz vobec nie s takym odhodlanim.

Okrem ineho, predlzuje tym "riziko" ze svk stat bude zazalovany v strassburgu, len sa musi najst slovenka ktora sa do toho pusti. Alebo nejaky pozostaly.
12.03.2021 - 11:25:23
00
Zial je nabozenstvo stale prepojene s politikou... Kiezby sa podarilo presadit odluku financovania cirkvi od statu, ale to je zatial v rovine "snivajte s nami".

Este k tej osobe z dokumentu co postol tulen: https://invivomagazin.sk/vyzbierala-miliony,-no-umierajucich-nechavala-trpiet-mytus-o-dobrotivej-matke-tereze_397.html
12.03.2021 - 11:31:06
03
wilkinson napísal:
Toto vám najviac kole oči že je veriaci nič iné

ja som veriaci tiež ale nepôjdem robit kuchára ked nato jednoducho nemám.
Cize clovek to je možno dobrý ale svoju funkciu na ministerstve nezvládol.
Ak chces byt dobrý manažer modlit sa nestačí. Mal buchnut v dec. po stole a povedat nebude lockdown končím bodka.
12.03.2021 - 11:39:52
02
Ty uz tiez konecne prestan snivat o tom lockdowne.Vies si predstavit zavriet vsetko na tri tyzdne,mesiac?Ty ako ekonom? |(
12.03.2021 - 11:45:49
00
jednoznacne mala zostat aspon statna karantena. Na jar sa narychlo "zbuchala", mala svoje muchy. Ale mali niekolko mesiacov, aby to pripravili. Mohli takto zfunkcnit niekolko hotelov, ktore aj tak platia z pomocneho balika. Je chore, ak nemozem ist do druheho okresu, ale na dovolenku do Zanzibaru ano. Kolko ludi dodrziavalo povinnu karantenu pri navrate? Ak nemali priznaky a pod, tak si dovolim tvrdit, ze takmer nikto. Mali sa skratka zatvorit hranice a nie okresy.
12.03.2021 - 11:52:07
00
thumb_up0thumb_down
12.03.2021 - 12:14:34
04
thumb_up0thumb_down
12.03.2021 - 12:46:29
01
double napísal:
ja som veriaci tiež ale nepôjdem robit kuchára ked nato jednoducho nemám.
Cize clovek to je možno dobrý ale svoju funkciu na ministerstve nezvládol.
Ak chces byt dobrý manažer modlit sa nestačí. Mal buchnut v dec. po stole a povedat nebude lockdown končím bodka.

Ja som tiež veriaci a nechcel som sa ho zastávať, tvrdím presne to čo ostatní že na to nemal, ale u mnohých je jeho najväčšia chýba len to že je veriaci, a môžu si zase do kresťanstva kopnúť viď. Tulenik
12.03.2021 - 12:55:35
02
Je rozdiel byt veriaci a nabozensky fanatik.
Ci aj Ty bezne debatujes s duchom svätym?
12.03.2021 - 13:20:22
05
Vypalen 😜⛪
12.03.2021 - 13:21:49
06
Nie ze by som sa chcel zastavat najneschopnejsiehoministranasvete, ale ked sa pozriem na taku Gretu, tak nabozenski fanatici su bezne akceptovani.
12.03.2021 - 13:31:45
00
ak budú ľudia bežne skákať do studne a topiť sa, stane sa to normálne?
12.03.2021 - 13:41:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up