Vedel by niekto poradit nejaku zaujmavu kupu na cisto ram, pripadne ramovu sadu v speciffikacii :

- HT
- 29"
- velk L/XL ( na 194cm )
- preferovany material AL
- limit 400 EUR
- idealne novy, pripadne malo jazdeny
- doklady su podmienka v tomto pripade

No a nechcem nan cakat do leta, cize nieco skladom, max par dni doba dodania.

Dik
31.03.2015 - 08:52:24
00
No skúsim aj tu. Nemali by ste nejaké tipy na slušný karbónový rám? Zatiaľ som skúšal Orbeu a Bianchi ale nedostal som sa k reálnej ponuke. Toto by bolo dostupné, ale stále nemám reálnu ponuku: http://www.bianchi.sk/katalog/ramove-sady-9/bianchi-methanol-cv

Tak neviem, či by nebolo vhodné aj niečo iné, čo by bolo dostupné. Ale musí mať možnosť montáže prešmyku, vojdu dva 750ml bidony, pressfit nemusí mať, ale budiž a farebne by mohol teoreticky ladiť do červena, len žiaden pohrebák :) Z toho súčasného biku ostal len rám a všetko som si nahodil podľa mojich preferencií a vkusu, bavilo ma to, preto chcem ísť touto cestou pomalého skladania...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

18.07.2019 - 22:58:02
00
Nema niekto tip na mtb ht ram vel L/19 skladom, ram akykolvek do 400 EUR moze byt aj nejaky super lacak alebo kludne aj z bazaru ( za primeranu cenu )
13.03.2021 - 09:55:38
00
keyboard_arrow_up