niekedy ked nahdou budem mat obchod a dojdes kupovat tak ti pri kave vysvtelim ze nekedy je menej viac. Mam svoje specificke teorie obchodu, ktore aj ked nie su bezne tak funguju velmi spolahlivo.

tadeas: ved prave, to je smutne nejde o hoby ale o prachy.. to neberem.
otazky prezitia a penazi nechaj stranou, zbytocne sa o tom bavit. Nikdo nerobi nic preto ze ho to bavi ale preto aby zarobil.. skoda.


Samozrejme že to človek robí aj pre peniaze, a to že ho to baví a je to jeho koníček o to by to malo lepšie šlapať a prístup by mal byť dvojnásobne lepší :wink:
Snáď si nemyslíš že chlap ktorý živý rodinu pôjde predávať cukrovú vatu len preto že sa mu páči stroj na jej výrobu :!:
16.06.2008 - 07:51:48
00
Rád by som este zareagoval na tých z východu,čo nič nevedia.Tiež som z VT a s dotyčným "cyklákom" mám tiežť svoje skúsenosti.Jeden príkladík na pobavenie a pobúrenie.Kamoš sa tam raz pýtal,či mu môže objednať vidlu Marzochi. A on mu nato,že veľa číta časopisy a také dačo sa ani nedá zohnať :roll: asi toľko krátky príbeh z východu.

A teraz k téme.Som gadžo z východu ale trošku mi bije v oč keď vidím,že v BA nieje poriadny cyklák. ale ked čítam,že do podľa mňa naj cykláku v BA- Kaktusu si sa ešte nedostal tak neviem kadiaľ chodíš.Treba asi troška hľadať,čítať a možno aj lepšie ceny a výber prídu. :roll:
16.06.2008 - 08:01:50
00

A teraz k téme.Som gadžo z východu ale trošku mi bije v oč keď vidím,že v BA nieje poriadny cyklák. ale ked čítam,že do podľa mňa naj cykláku v BA- Kaktusu si sa ešte nedostal tak neviem kadiaľ chodíš.Treba asi troška hľadať,čítať a možno aj lepšie ceny a výber prídu. :roll:


vidis nevies o com hovoris, citat nestaci .. to ze ty si precitas to co pisu ostatny neni smerodajne. (dolezita je osobna skusenost,a ver ze kaktus neni nic extra) kazopadne dakujem za radu .. citat, hladat :) lepsie ceny, tie mam vzdy, inak nekupim a vyber zalostny ale to uz tu je spomenute.
16.06.2008 - 08:30:39
00
Akože nehnevajte sa nikto na mňa, ale toto je téma, ktorá sa tu rozoberá najčastejšie, stále je to len mlátenie prázdnej slamy a najradšej by som to lockol, ale nech sa páči......
16.06.2008 - 08:31:00
00
Akože nehnevajte sa nikto na mňa, ale toto je téma, ktorá sa tu rozoberá najčastejšie, stále je to len mlátenie prázdnej slamy a najradšej by som to lockol, ale nech sa páči......

Si mod tak to sprav lebo je to debata o hovne či je tmavé alebo veľmi tmave :wink:
16.06.2008 - 09:12:14
00
Špeciálne som sa do tejto témy nezapojil a ani nezapojím. hehe Alebo som sa opráve zapojil?
Častokrát to ani nie je o tom že tovar nie je na pultoch obchodu lebo obchodník tovar nechce mať ale povedzme si na rovinu koľko Slovákov na našom malom trhu nakupuje high end komponenty. A práve z toho vyplýva všetko o čom sa tu bavíte. Roky čakám na zákazníka ktorý si u mňa kúpi trebárs Kleina alebo obyčajné úbohé Ritchey WCS riaditka.

Druhá vec je prístup obchodníka a to s trhom už nemá nič spoločné a zároveň sa mi nechce veriť že polovica obchodov na Slovensku vyháňa zákazníkov z predajne. hehe
16.06.2008 - 09:36:12
00
Je to jednoduche - distributor od vyrobcu objedna len to co maju predobjednane obchody plus nieco malo co sa jemu paci co sa nemusi zlucovat s chutkami narocneho zakaznika.
16.06.2008 - 09:40:34
00
toto nie je len problem cyklo-trhu. Nedavno som kupoval batoh - z usa, pretoze jeden nemenovany CS-SK obchod mi ho nosil 7 mesiacov. Ja som ho mal doma tyzden po objednavke z ameriky/ to ze cena vratane posty bola o 40% nizsia je samozrejmost/. Pred tyzdnom zas technicka bunda od warmpeace. V obchode ma poslali do ..., ze taketo drahe veci nedrzia, vraj to nikto nekupi. Iste, ked to nikto ani nema sancu vidiet. Nakoniec boli ochotni to objednat, ale ze nech to potom aj urcite zoberiem :D , pretoze to bude dlho trvat atd... Kupil som to samozrejme u dovozcu, bez problemov. No a zohnat v PB napr. spice DT revo..no cement
16.06.2008 - 10:22:09
00
Takéto a podobné globálne témy preberajú aj v Krčme u mokrých lakťov "live".!
16.06.2008 - 10:45:33
00
.....Pred tyzdnom zas technicka bunda od warmpeace. V obchode ma poslali do ..., ze taketo drahe veci nedrzia,....

Hmm co to bolo za bundu ono oplati sa zbehnut aj do ZA (ono to zas tak daleko nie je) a tu mas toho na vyber viac aj pristup obchodnikov je iny (teda ako kde) :wink:
17.06.2008 - 13:13:50
00
..."love"...mne chybaju "love"... 8)
17.06.2008 - 22:12:43
00
mne chybaju tuke
17.06.2008 - 22:17:29
00
keyboard_arrow_up