Ešte im ukáže. Potrénuje a vyhrá 4. titul MS, Roubaix, ... :muscle:
05.04.2021 - 22:12:50
02
Na RTVS práve išla reklama, že v nedeľu o 14.00 naživo Paríž-Roubaix... Aj na webe to majú. Tak ako teda?
06.04.2021 - 08:03:58
00
hadam by si nechcel aby za 5 dni zareagovali na zmenu:)
ide sa 3.10
https://www.paris-roubaix.fr/en/news/2021/paris-roubaix-and-paris-roubaix-femmes-postponed-to-october/3344
06.04.2021 - 08:08:44
02
milsu napísal:

Uprimne, rad by som videl Petra v QS. Je to tim, ktory uz dlho produkuje vitazov, aj Peto Velits ma 2 tituly MS + vitazstvo v silnom etapaku okolo Omanu s QS. Otazkou len je, ako by si podelili GT a klasiky pri tolkych spickovych cyklistoch - domestici v podstate skoro ziadni, vsetko jazdci na vitazstvo. Ale asi im to aj pri tej nabitej konkurencii funguje, lebo zvyknu vyborne spolupracovat a diktovat cely pretek. Bora a Tinkoff neboli dobre timy, hoci jazdcov mali mozno lepsich ako mal Liquigas, ktory fungoval skvele.
Tiez som rad, ze PS sa este citi mlady a ze este rozhodne ma co ukazat. Lebo par rokov dozadu islo z viacerych zdrojov: "Peta poznam velmi dobre a po 30ke urcite nebude pretekat" :D
06.04.2021 - 09:34:52
00
Čo je v RTVS, je vždy pravda!
Konfucius
06.04.2021 - 09:36:23
04
ma pravdu, oblekovym papalasom uz zacina slusne hrabat na hlavicku
https://www.cyklonews.sk/schar-spomina-ako-v-detstve-dostal-flasu-teraz-ho-za-to-vylucili/

cakam kedy bude nejaka masovejsia vzbura proti tym novym somarinam
06.04.2021 - 11:06:42
01
na jednej strane je to ok ze s tym daco robia, elbo to rozhadzovali kadetade v stupaniach dole do rokliny atd kde to nikto nemal sancu vycistit, ale tak hodit to divakom ktori to takmer zarucene odtial zoberu je ine. mozno to mali nechat napr ze v mestach ok, mimo miest len vyznacene zony alebo co
06.04.2021 - 11:46:07
00
Ved ostava xy km kde to vyhadzovat mozu, fanusikovia co chcu flase o ne nepridu. O dva tri preteky uz si na to vsetci zvyknu. Za mna palec hore. Aj na sk sa stale pri cestach povaluju xrocne bidony. Šťávať tiez nemozu kde ich napadne, nic zle na tom nie je.
06.04.2021 - 11:57:02
02
len ci to zas nie je pravidlo typu rovny a rovnejsi. komentator tiez trefne poznamenal pred cielom kde mvdp a asgreen vyhadzovali flase , ze ci im za to nedaju dq, ktovie ci tam ta zona bola

dalsia vec, ze vztahuje sa to len na pretekarov? co potom taka reklamna kolona na tdf a podobne? ti vyhadzu tonu reklamnych hovadin popri trati hlavne v stupaniach a tiez vela z toho skonci tak ze sa pre to nik netrepe lebo sa to skotula dole prudkym kocom atd...
06.04.2021 - 12:28:22
00
V triatlone je DSQ za littering napriklad na Rothe uz par sezon. Sam som na inom triatlone putoval na trestnu lavicu, ked som sice hadzal bidon do stanoveneho miesta, kde sa bidonu zbavit mozem, ale od okraja vysece sa odrazil vedla :). Druha vec je ta, ze rozhodcovia to mozno mozu posudzovat individualne, ale vytvori sa tym velky precedens. Ziadna vzbura nehrozi. Par tyzdnov dozadu v inom sporte piskol rozhodca zakrok, aby vykompenzoval svoje ine rozhodnutie proti druhemu timu a dostal dozivotny distanc.
Co sa tyka tych wattov, co tu ten chalan spominal a omluval sa za svoje watty a vykony, tak preco? Ved ked sa zacal venovat cyklistike, ani by ho nenapadlo, ze sa jeho vysledky a watty budu rozoberat v teme WorldTour, MS, ME atď. :D Inak ale power meters su pre ludi, ktori sa systematicky nevenuju cyklistike a nezavodia, nemilobohu, nerozumne a zbytocne vyhodene celkom slusne peniaze.
06.04.2021 - 13:26:31
00
capulo napísal:
...komentator tiez trefne poznamenal pred cielom kde mvdp a asgreen vyhadzovali flase , ze ci im za to nedaju dq,

Ja by som napísal namiesto "trefne" slovo "trápne"... Mohol by vedieť, že na posledných kilometroch pretekov má byť tzv. "litter zone". Okrem toho má byť každých 30-40 km trate, na vhodných miestoch, výrazne označená. Začiatok zelenou tabuľou s bidonom, koniec červenou tabuľou s prešktrnutým bidonom.
06.04.2021 - 13:56:45
05
capulo napísal:
na jednej strane je to ok ze s tym daco robia, elbo to rozhadzovali kadetade v stupaniach dole do rokliny atd kde to nikto nemal sancu vycistit, ale tak hodit to divakom ktori to takmer zarucene odtial zoberu je ine. mozno to mali nechat napr ze v mestach ok, mimo miest len vyznacene zony alebo co

28. Marca takto Froomey obdaroval svojich fanúšikov. O pár dní neskôr by už bol za toto gesto diskvalifikovaný :?:
https://twitter.com/i/status/1376159723611914241
06.04.2021 - 17:00:55
01
asi sa divaci budu musiet naucit brat bidony z rucky do rucky ako ked ich rozdavaju maseri :D
06.04.2021 - 17:06:11
00
Volodja napísal:
Inak ale power meters su pre ludi, ktori sa systematicky nevenuju cyklistike a nezavodia, nemilobohu, nerozumne a zbytocne vyhodene celkom slusne peniaze.

Otvoril si mi oci! Hned ho idem predat. Boze tolko penazi. Skoda, ze si mi to nenapisal pred piatimi rokmi, mohol som kopec penazi usetrit.
06.04.2021 - 17:11:17
10
neni to take horuce so Saganom a QS
https://sportnet.sme.sk/spravy/patrick-lefevere-reaguje-na-mozne-spojenie-deceunick-quick-step-a-peter-sagan/?ref=terazbox_sme
06.04.2021 - 17:13:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up