Ahojte,

planujem kupit sedlo a po case som sa rozhodla pre damsku verziu.
Pozerala som damske verzie Selle San Marco aj Selle Italia.
Nemam vybrany konkretny typ, pretoze podla toho, co som pozerala, su to diametralne odlisne sedla - aspon sa mi zda, ze Selle San Marco robi "tensie" sedla pre zeny ... konkretne zacnem vyberat, az ked sa rozhodnem pre jednu z tychto znaciek.
Chcem sa spytat, ci podla skusenosti mi viete povedat, ktora znacka by mohla byt "lepsia". Kedze skusenosti s tymito damskymi sedlami tu asi vela ludi nebude mat, tak ci poznate tieto znacky tak, aby ste mi vedeli poradit, ktora by mohla mat prepracovanejsiu technologiu a tym padom by lepsie vedela pokryt potreby zien na sedle :wink:

Dakujem za rady ...
15.06.2008 - 14:55:46
00
este omrkni Fi'zi:k Vitesse
15.06.2008 - 15:00:32
00
Mrkla som ... vyzera zaujimavo, no co ma este laka je ta "diera" v sedle, aby to netlacilo na citlive casti ...
15.06.2008 - 15:13:26
00
... aspon sa mi zda, ze Selle San Marco robi "tensie" sedla pre zeny ...

Upozorňujem, že nie je žiadna korelácia medzi tenšími sedlami a tenšími vložkami...
15.06.2008 - 18:21:33
00
Upozorňujem, že nie je žiadna korelácia medzi tenšími sedlami a tenšími vložkami...


Ziadna? :shock:
15.06.2008 - 18:29:20
00
Tak minimálna, nevýznamná...
Na druhej strane sedlá zatiaľ nevyrábajú s krídelkami...
15.06.2008 - 19:01:46
00
Ano valcoviteho tvaru so snurkou ...
15.06.2008 - 19:02:42
00
Olie kuk www.bike-forum.cz
15.06.2008 - 19:16:37
00
quasko - dakujem ...
15.06.2008 - 19:19:23
00
Ahojte,

planujem kupit sedlo a po case som sa rozhodla pre damsku verziu.
Pozerala som damske verzie Selle San Marco aj Selle Italia.
Nemam vybrany konkretny typ, pretoze podla toho, co som pozerala, su to diametralne odlisne sedla - aspon sa mi zda, ze Selle San Marco robi "tensie" sedla pre zeny ... konkretne zacnem vyberat, az ked sa rozhodnem pre jednu z tychto znaciek.
Chcem sa spytat, ci podla skusenosti mi viete povedat, ktora znacka by mohla byt "lepsia". Kedze skusenosti s tymito damskymi sedlami tu asi vela ludi nebude mat, tak ci poznate tieto znacky tak, aby ste mi vedeli poradit, ktora by mohla mat prepracovanejsiu technologiu a tym padom by lepsie vedela pokryt potreby zien na sedle :wink:

Dakujem za rady ...


Skus pozriet aj zensky program u sediel WTB :wink:

http://www.wtb.com/europe/
15.06.2008 - 19:53:18
00
Raver - diky. Mas s touto znackou konkretne skusenosti?
Na SK sa to da najst niekde? Nasla som v zahranici ... zatial ...
15.06.2008 - 20:02:20
00
Raver - diky. Mas s touto znackou konkretne skusenosti?
Na SK sa to da najst niekde? Nasla som v zahranici ... zatial ...


Ano mam dost skusenosti so sortimentom tejto znacky, ale damske sedla Deva, Leisure She resp. Speed She som osobne neskusal :wink:

Vyhodou Deva a Leisure She, je ze si ich mozes v ramci programu Test Ride u vybranych predajcov pozicat a vyskusat pred kupou.

Oficialny importer pre SK je DEMA Senica, produkty, cennik.
15.06.2008 - 20:29:22
00
Raver - mrkla som to ... Pokukam este po tych "deravych" sedlach a ak si nevyberiem take, tak mrknem aj po WTB - dik za tip na ten testing :wink:
15.06.2008 - 21:29:40
00
olliek ešte skús pozrieť Specialized, tiež robia ženské sedlá, inak podľa správ, ktoré ku mne presiakli, tie tvrdšie závodné sú v konečnom zúčtovaní pohodlnejšie ako vyvankúšovanejšie "rekreačné"
teoreticky by mali niekde na predajni mať aj "riťomer"

http://www.specialized.com/bodygeometry

aj keď mne osobne sa viac páčia Fi'zi:k, len pod prdelou som to mal tak raz a nie dosť na to, aby som mohol posúdiť
Body Geometry dizajn u tretier ma zbavil bolestí kolien po dlhších jazdách, tak predpokladám, že to nebude iba marketingový odžub
16.06.2008 - 23:20:26
00
tulenik - diky za radu. Nakoniec som sa rozhodla pre toto (vid foto)...

Mozno som divna, ale mne sa musi vec aj pacit fyzicky, co sa mi to Spesl sedlo vobec nepaci ... pokial sa oklamem teraz s tymto sedlom, co som vybrala, tak pojdem do toho Spesla, teda do udajneho komfortu (myslim ze Ariel je taky chvaleny), ale najprv to skusim risknut ...

Dakujem, Diva je uz objednana, snad bude setrit potrebne partie :oops:

Prílohy:

selle-italia-diva-gel-flow.jpg
selle-italia-diva-gel-flow.jpg 13.71 KiB thumb_up0thumb_down

17.06.2008 - 07:37:06
00
keyboard_arrow_up