Jasné ráno
19.09.2020 - 15:45:18
00
valecek ja používam tiež Abus Bordo a k tomu pridrbem na kotúč ten alarm zámok z Aliexpresu. Keď som ho doma skúšal, žena sa chcela so mnou rozviesť:-) V Alpách sme tým Abusom zamkli dva biky o seba a k tomu alarm a šli sme na turistiku. Popravde sme mali najviac zabezpečené biky . Kopa tam bola bez zámkov alebo len s takými lankovými. Hold iná kultúra asi. Inak teraz som si spomenul na príhodičku...nechal som bike s tým alarmom z Ali pred krčmou a šiel okolo trochu podgurážený týpek a snažil sa udržať rovnováhu, tak sa chytil riadítok. Najskôr to píplo, ale keďže týpek nereagoval, spustilo to taký vresk, že ho hodilo dozadu a roztrepal si hlavu. Ešte aj RZP sme museli volať:-)
22.04.2021 - 14:01:11
01
ja som uz dostal tiez hubovu polievku nakolko o moju zabezpecenu miestnost sa delim este s jednou rodinou a pani manzelka nevedela o mojej vychytavke, spustila v miestnosti 3x3m taky vreskot ze musela odist prec s revom :P ale aspon uz vedia :D
22.04.2021 - 15:53:41
02
Neviem, ale od ebajku by som nespustil oci a neodstupil od neho na viac ako 5m. To nieje bajk pre rozky do obchodu alebo pre pivo :D
30.04.2021 - 08:30:37
01
Aký máte názor na tento český vynález? Cena je pomerne vysoká (cca. 150€) ale technologicky je to zaujímavé:

https://pealock.com/cs/produkt/pealock/
03.05.2021 - 08:36:09
00
rušička a je to... hocijake notifikacie su slabo ucinne bez toho aby si toho dementa zdrzal poriadnou podkovou. To, ze ta pealock prezvana je sice pekne, ale ked je typek uz 3 bloky dalej si v p*deli. Okrem toho som sa nedocital z coho je ten matros pasika. Mať zálusk na tvoj bajk ako zlodej, tak tuto zelenu srandu by som odtrhol ako prvu a napchal do plechovky od farby.

zabezpecenie kombinuj. to je jedina cesta ako relativne kludne spavat.
03.05.2021 - 08:44:09
00
silny alarm a silna retaz-kovove platne. Veci sa kradnu na istotu. Nejakeho zufalca tym odradis a profik si povie ze mu to za to nestoji a vyberie si radsej nepripravenu obet.
03.05.2021 - 08:48:56
00
mňa na tom zaujalo, že to má alarm a tá SIM karta by mala byť ako tracker, samozrejme iba do momentu odstránenia zámku. Samozrejme, nemám tušenie ako rýchlo by vedeli naše zložky vystopovať tú SIM kartu...
03.05.2021 - 08:52:19
00
nijako.... pokial nieje trestny cin typu tazkeho ublizenia na zdravi, vseobecneho ohrozenia ap odobne tak to je tak na .....
03.05.2021 - 08:56:49
00
Naozaj je tento problém až taký rozšírený? Ako, rozumiem tomu, že keď ste niekde v lese alebo v menej zaľudnenej časti, že o bicykel nie je až také komplikované prísť. Ale reálne mi hrozí, že mi niekto za bieleho dňa čmiazne aj lepšie zabezpečený e-bike dakde z Hviezoslavovho námestia, ak by som ho tam pravidelnejšie nechával?
18.05.2021 - 21:47:33
00
vidím to naopak, skôr prídeš o bajk medzi ľuďmi, myslím že Polcovi pred pár málo rokmi šlohli ebajk zo strechy auta na parkovisku nákupného centra, aj keď na nosiči asi až také zabezpečenie nie je. bajk či ebajk, pravidelne nechávaný bez dozoru, aj keď zabezpečený, asi najľahšia korisť
18.05.2021 - 22:48:42
01
keyboard_arrow_up