jammin Evidentne sa nechapeme. Ja Variu mam a kazdemu hovorim, ze je to skvela vec. V 99,9 % pripadov plati, co si povedal, ze auto pocujes aj jednym uchom a to staci. Ja som ale hovoril o jedinom specifickom pripade, kde by ma to sluchatko v uchu stalo omnoho tazsie zranenia. Proste hovorim, o situacii, kde to by to nestacilo. Nerozumiem, preco mas potrebu ma presviedcat, ze taka situacia neexistuje, ked ja som ju osobne zazil. A vobec netvrdim, ze Ty ju niekedy zazijes, budem rad, ked budes zazivat len situacie, kde Ti to bude stacit. Trochu mi to pripomina ludia, ktori tu na fore este pred par rokmi presviedcali, ze prilba je blbost. Ja by som bez prilby vtedy neprezil. Ale su tisice ludi, co jazdia bez prilby a nikdy ju nepotrebovali a ani nebudu.
18.05.2021 - 21:45:42
00
pRo_lama napísal:
Pri každej prekážke sa pozerám za seba aj počúvam. To je hádam automatika u každého cestného cyklistu.

takze si klamal ked si napisal ze ti "stačí sluch na to, aby som počul či ide za mnou auto" ? :D
tak ked sa obzeras, tak preco sa pytas taku hlupost, ze naco je radar ? no na to, aby si sa nemusel otacat ... otacanie hlavy na ceste je nebezpecne
18.05.2021 - 21:49:14
00
vlastoch napísal:
tak ked sa obzeras, tak preco sa pytas taku hlupost, ze naco je radar ? no na to, aby si sa nemusel otacat ... otacanie hlavy na ceste je nebezpecne


Je to nebezpečné, keď nevieš ako to správne robiť. Na ceste vidím, že veľa ľudí nevie ako to má robiť bez toho, aby ohrozili seba a iných. Pretože pozretie sa za seba beriem ako automatickú vec bez diskusie.
18.05.2021 - 21:52:42
00
yojo napísal:
jammin Evidentne sa nechapeme. Ja Variu mam a kazdemu hovorim, ze je to skvela vec. V 99,9 % pripadov plati, co si povedal, ze auto pocujes aj jednym uchom a to staci. Ja som ale hovoril o jedinom specifickom pripade, kde by ma to sluchatko v uchu stalo omnoho tazsie zranenia. Proste hovorim, o situacii, kde to by to nestacilo. Nerozumiem, preco mas potrebu ma presviedcat, ze taka situacia neexistuje, ked ja som ju osobne zazil. A vobec netvrdim, ze Ty ju niekedy zazijes, budem rad, ked budes zazivat len situacie, kde Ti to bude stacit. Trochu mi to pripomina ludia, ktori tu na fore este pred par rokmi presviedcali, ze prilba je blbost. Ja by som bez prilby vtedy neprezil. Ale su tisice ludi, co jazdia bez prilby a nikdy ju nepotrebovali a ani nebudu.


Ok beriem aj ked stale nerozumiem ako ti pomohlo to ze si auto dokonale pocul. Lebo ak islo dlhsie za tebou tak by som o nom davno vedel aj s jednym uchom. Podla mna ta zachranila skor intiucia a nadmerne spravna reakcia ale nezazil som, beriem tvoju verziu. Ale porovnavat jazdenie bez helmy vs. s jednym sluchatkom+radar, to snad nie je nutne :) mne len proste islo o to vysvetlit ze naozaj nijako hlupo nehazardujem ak to jedno sluchatko mam. Na prvu to tak mozno tak vyzera ale v kombinacii s radarom to tak urcite nie je. ver mi, na to sa mam az prilis rad.
19.05.2021 - 07:30:12
00
inak, keby ste mali speťáky, cítili by ste sa možno ešte bezpečnejšie :)
19.05.2021 - 08:21:01
01
poznam niekoho, kto s nimi jazdi :), jemu by asi radar vyhovoval .. inak aj do lesa ten garmin radar nemusi byt zly, proti ebikerom :lol:
19.05.2021 - 08:44:49
00
Proti ebajkerom treba EMP 😁 alebo nejaku rusicku co by rusila napatie v tej ich baterke 😄
19.05.2021 - 08:57:00
00
jaj, az tak ? :D .. no myslel som skor na to, ze ked sa prirutia zozadu, aby som vedel, ze sa na mna rutia .. eventalne aby som vedel kedy nastupit :lol: .. EMP proti e-kolobezkam :D
19.05.2021 - 08:59:14
00
Jaj takto, ale taky fajny stroboskop by ebajkera tiez nepotesil 😁
19.05.2021 - 09:04:42
00
lapaloma napísal:
inak, keby ste mali speťáky, cítili by ste sa možno ešte bezpečnejšie :)


To je možno tak pre e-bike a MTB a nie pre silničky. :lol:
19.05.2021 - 10:12:54
00
Alza trosku upravila cenu :)
https://www.alza.sk/sport/garmin-tail-light-do-priemeru-31-8mm-d4166067.htm

Inac aj vas otravuje, ze sa ten radar v original drziaku nataca do stran na tej sedlovke?
nikdy mi presne v strede nevydrzi :D
18.06.2021 - 11:34:05
00
Mne v origo držiaku drží OK už dva roky. (upnutie gumičkami)
18.06.2021 - 11:42:10
00
Ja mám pevný, lebo gumičkám neverím a drží rovno 🤣
18.06.2021 - 12:49:01
02
Ja som pridal ešte jednu gumičku a už drží pevne.
20.06.2021 - 06:42:40
01
Fakt super vec!
21.06.2021 - 10:08:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up