Super maraton, super zabzpecenie, super organizacia super prostredie ale tej trati jednoducho niečo vytknuť musim na moje pomeri bolo strasne moc vela km vyslapov aj zjazdov po lúkach po ktorych velmi dobre padli tie 4 obcerstvovacky a dalsia casť zjazdov tiez neboli cistokrvne singlace az na pár usekov to boli iba zarastené zvažnice s vyjazdenou jednou stopou.
Maraton hodnotím na 1- neviem ci som uz taky narocný no od tohoto maratonu som cakal trosku technickejsie zjazdy, moc ma nebaví rutit sa 60 dole lukami. :wink:
22.06.2008 - 09:01:58
00
Maraton hodnotím na 1- neviem ci som uz taky narocný no od tohoto maratonu som cakal trosku technickejsie zjazdy, moc ma nebaví rutit sa 60 dole lukami. :wink:

jasne, ze si narocny, tak bud narocny aj voci sebe - keby si siel dlhu, tak si technicke zjazdy vychutnas az-az, hlavne ten spominany RIVER DH :P

takto ma vyzerat maraton na 1 s hviezdickou :wink:
22.06.2008 - 09:19:04
00
...Aspon ze som dal Katka, aj ked v pomere najazdenych km to nebola ziadna slava :lol: Tie zaklady z kamennych dob MTB u neho stale pretrvavaju :wink:


no keby som sa nezasieral na niektorých občerstvovačkách tak neviem neviem ako by si sa tváril, keby som ťa dobehol :lol:

z môjho pohľadu skvelý maratón s množstvom prekvapení - vynechanie stúpania na sedlo Javor (celkom mi to padlo vhod); zjazd do Pekliny a následné stúpanie z Paštinej, na miesto kde sa delili trate (už som nemal vodu, ďakujem pánovi, čo mi pomohol s Red Bullom); záverečná pasáž do L. Závadky tiež pekná; super servis na občerstvovačkách - mazanie prevodov, rýchle naliatie ionťáku do vaku...; v cieli nové tváre z fóra; pekné pozadia :P :oops:

Slavo: možno by bolo vhodné pridať ešte jednu vodnú občerstvovačku do Paštinej Závady? Z Podhradia to boli 3 kopce a ani plný vak nestačil.... :cry:
22.06.2008 - 09:56:58
00
Súľov je Súľov a Slavo je Slavo = značka kvality. 8) :wink:


Zablúdiť by mohol akurát tak slepý. Super. Po prvý krát v živote som išiel dlhú trať na MTB maratóne. Oproti ceste je to samozrejme väčšia zaberačka čo sa týka tela. Kondične podobne. Kto jazdí aj aj, tak vie o čom točím. Cieľ prežiť sa mi splnil. Presné výsledky neviem, ale ak som to stihol do prvej tretiny, tak som maximálne spokojný. Až na technický problém s bicyklom. Trochu ohnutú prehadzovačku (našťastie sa to dalo počas jazdy zhruba doladiť) a následné rozpojenie rýchlospojky. Sramka prvý krát sklamala. Ale našťastie nosím rezervnú spojku so sebou UF! :P
22.06.2008 - 09:57:41
00
Super maraton, normalne som prekonala sama seba :shock:

musim uznat: charlie a kiri, strasne zlata dvojka, taki uprimni chalani :wink: :oops:
giro: pridem si zvazit ten bike, tak kedy? :twisted:
imroman: toho katka si mohol dat aj viac, cukricek :lol: btw mas moj obdiv

skvela akcia, aj nabuduce...
22.06.2008 - 10:11:03
00
Nema niekto, prosim, foto cyklistu s cislom 517? Na cyklistickom tobogane aj zaverecnej luke som videl po 1 fotografovi. Bol by som vdacny za foto. tmax@zoznam.sk

dakujeeem :P
22.06.2008 - 10:17:21
00
tak tento maraton bol na absolutnu jednotku. trat, znacenie, organizacia - nebolo jednieho bodu kde by clovek cakal, nieco nedostal alebo by sa nepacilo 8) :wink:
.
heslo dna: okrem dvoch kratkych usekov (cez tie dva kamene na zelenej, a ta prudka odbocka doprava po zjazde) - vsetko v sedle! :D :D
heslo dna2: chlapi, pustite zeny ked su rychlejsie :roll: (niekedy to bolo skutocne trapne)
heslo dna3: cas 3:33 - holka predomnou mi dala 20 sekund :shock: :shock: (sakra kde som sa zasivala?? :roll: )
.
a na uvod heslo dna 01: mtbikeri - najlepsia partia pod slnkom :oops: 8)
22.06.2008 - 10:20:19
00
nepoviem nic co ste uz nenapisali.. len snad ze dlha bola naozaj uzasna, na zaciatku som sa smial sam sebe ci mi treba hodinky a na konci zistil ze naozaj stacil kalendar.. :)
vdaka matt-ovi som isiel na novom biku, ako spravny vytrvalec /citaj tvrdohlavec/ som si nenechal poradit od priatelov nech si nanho najskor zvyknem a chrbat mi doteraz nevie prist na meno.. aby som nezabudol matt, musim povedat ze ta kapsicka co si mi dal po sedlo mi vazne pomohla k lepsiemu casu, prvy krat sa mi svojvolne otvorila asi na 5tom kilometri ked som stratil naradie, druhy krat myslim na 17tom ked som prisiel o dusu, aj takto sa daju tunovat biky pri honbe za gramami :)

vyrazam na vylet s novou sqadou imbusakov hladat tu spravnu polohu, verim ze sulov nastavil latku i pre ostatne zvysne maratony serie.. :)
22.06.2008 - 10:30:39
00
tiez som mal v Sulove premieru na maratone velmi si pochvalujem, trat bola super (50km) az na niektore "kopceky" pre mna nastali tazke chvile po 35km, vtedy uz nasledovalo to nekonecne stupanie a muselo sa ist dole zo sedla trosku tlacit, som rad, ze som vas niektorych konecne videl aj nazivo, Turbiho som si prvy krat vsimol ked som ho predbiehal a druhy ked mi to nandal v tom nekonecnom stupaku, islo mu to fakt dobre.... tymto zdravim aj Klerika :wink:
22.06.2008 - 11:15:36
00
ľutujem že som sa nezúčastnil ... snáď o rok :cry: ... ale teraz som si povedal že na Dubnický pojdem ak bude čas :wink: a ak sa dožijem
22.06.2008 - 11:17:35
00
Super maraton, nemam ani najmensiu vyhradu.
Pozdravujem slecnu z Trencina, s ktorou sme prehodili par slov na tom dlhom kamenistom stupani, ktoru som vraj "zmiatol", ked mi tesne pred nou podsmyklo zadne koleso a musel som zastavit. :lol:
Ale ustala to, takze nemam az take velke vycitky :)
22.06.2008 - 11:44:43
00
Súhlas s tým, že Charlie s Kirim sú veľmi milí chalani, Jaroza dík, že si nám ich predstavil.
22.06.2008 - 11:49:42
00
ked už sú tie zadnice také populárne :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: Dana "tunelik nesadla som si na...?" Tulenik "hmmmm". turbi "what the fuck?"
P6211830.JPG
P6211830.JPG 312.78 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2008 - 12:48:42
00
pooozing

Prílohy:

Komentár súboru: turbi kazíš nám to :P
P6211832.JPG
P6211832.JPG 241.11 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2008 - 12:53:08
00
Danka žasne nad hebkosťou turbiho nôh

Prílohy:

Komentár súboru: všimnite si ten blažený pohľad...
P6211833.JPG
P6211833.JPG 201.09 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2008 - 12:54:36
00
keyboard_arrow_up