Hosť napísal:
duves: zlaté naše dobré Slovensko :D

Lenže našinec sa rýchlo učí
30.05.2021 - 12:03:31
01
Kristina napísal:

No v aute je psychopat. Ale video je strihnuté tak, že nevieme, čo urobil predtým cyklista vodičovi. Tam je vina asi 50:50. Tipujem, že mu kopol do blatníka a zdr*al sa pritom, alebo niečo podobné.
31.05.2021 - 00:14:41
00
..neviem si predstaviť čo ti musí niekto urobiť aby si sa ho snažil prejsť autom..
31.05.2021 - 07:49:23
05
Mozno to chcel naozaj prejst len bajk, presne preto, co predtym spravil cyklista autu. Ze je neikto chui este nemusi byt vrahom
31.05.2021 - 08:15:12
01
lapaloma napísal:
Mozno to chcel naozaj prejst len bajk, presne preto, co predtym spravil cyklista autu. Ze je neikto chui este nemusi byt vrahom


Presne takto vznikajú misinformácie. lapaloma, ty vieš čo a či vôbec niečo ten spravil "cyklista autu"?

Mimochodom, podľa mojej nejednej skúsenosti niektoré slabšie šoférske povahy vytočí až do explicitných vulgarizmov už len keď v rade na semaforoch prechádzam na bicykli popri ich čakajúcich autách. Vždy sa na tom zabávam - chápeš, kúpiš si fáro a nejaký magor na bicyklíku ťa len tak predbieha ... no nevytočil by si sa? :-) :-)

Vďaka bohu 95% šoférov sú normálni.
31.05.2021 - 08:22:56
00
vieš čo asi hej :) asi by ma rozhodilo ... aj preto radšej chodím bajkom do práce a nervákam iných ako by som mal mať nervy ja :P
31.05.2021 - 08:49:15
01
Jaroh mňa by toto čo spomínaš nevytočilo, ako cyklista rešpektujem iných cyklistov... samozrejme máš trochu pravdu... sú aj takí šoféri.. ale keby si jazdil po BA, tak by si videl kolko magorov tu jazdí... na autách, na kolobežkách, a úprimne si povedzme, aj na bicykloch... takže ak by mi nejaký magor na bicykli poškrabal auto len preto že nevie počkať a nezmestí sa medzi dve autá, tak to by ma už vytočilo a adekvátne by som mu to dal najavo...
31.05.2021 - 09:09:03
00
Mna vytacaju len cyklisti, ktori si robia pomedzi auta slalom sprava dolava a naspat, najlepsie pomedzi pomaly iduce auta a nasledne si to smyknu na chodnik. Presne kvoli takymto maju ostatni necyklisti mienku o cyklistoch, ze na cestu nepatria a ze su to hovada.
31.05.2021 - 09:28:24
06
a nie je to cele fake na rozduchanie vasni? prejst autom po bajku, ktoremu sa nic nestane? nerypem, len je to zvlastne... alebo zle vidim
31.05.2021 - 09:39:18
00
naposledy sme tak isli s frajerkou do modry na vino a kedze vo vinosadoch robili nejaku cestu tak bola dost zapcha aj v pezinku aj dalej.
uz v PK sme si vsimli dvoch panov (mohli mat tak okolo 35-45) na cestakoch ako idu. To ze jeden obiehal auta zlava a druhy sprava by som mu este prepacil kedze auta stoja tak kadejako a nie vzdy sa da sprava obist, ale ze uplne ignorovali kazdy jeden semafor s cervenou je silne kafe. Tento nesvar som si vsimol u vela cestnych cyklistov. To je taky problem na tom semafore zastat? ja nehovorim o takom co skoci chodcom zelena a siroko daleko nikto nie je ale velke krizovatky kde ta sepali auto ani nevies ako. Potom mi nadava frajerka ze pozri aki ste cyklisti kkti. A toto vnima vela ludi. Vidia tych co su na ceste ako sa spravaju a otacaju to na celu komunitu. Nasledne sa tak aj spravaju vodici ked vidia ze si to ziletkar prefrnkne na cervenu alebo do zakazu a pod.
31.05.2021 - 09:45:07
09
Len či ti frajerka nenadáva do kkt aj kvôli inému
31.05.2021 - 11:09:28
00
V Bratislave existujú aj veľké križovatky, kde pri prejazde na červenú bicyklom, Ťa nikto nedokáže obmedziť a ani len ohroziť. A platí to aj opačne. Napr. veľká križovatka pri Tescu smerom z Lamača na Patrónku.
31.05.2021 - 12:22:43
00
Tu krizovatku chodim dost casto a pokial neodbacas doprava tak si nemyslim ze mas pravdu. Ked pojdem z lamaca a mam cervenu tak ma moze sejmut auto z Dubravky, auto od tesca odbacaju e do doubravky, auto od Razsoch, vyber si. Uz len ta uvaha ist cez tuto krizovatku na cervenu je mimo.
31.05.2021 - 12:49:58
02
Z Lamača na Patrónku pri Tescu vieš ísť iba dvomi smermi: rovno na Patrónku a doľava do Tesca.
Auta odbočujúce z Tesca na hlavnú dvojprúdovku, po ktorej ideš smerom na Patrónku, Ťa nemajú prečo ohroziť, nakoľko je tam vyšrafovaná krajnica, po ktorom auta nechodia ale s bajkom tade prefrčíš.
31.05.2021 - 13:00:22
00
Predpokladám, že si myslel tú križovatku, s napojením z Dúbravky. Tak tá, ak sa nemýlim je pred, resp. za, nie pri Tescu.
31.05.2021 - 13:04:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up