Ahojte bikerky a bikeri toho roku, keď hlavný hygienik dá tak bude sa konať 9. ročník, predbežný dátum je 23. až 24. Júl, trate budú 4 a to od najkrajšej po najslnečnejšiu.
17.05.2021 - 21:15:02
03
Termin je zatial predbezny?Lebo sa prekryva s pretekmi Jaklofski bicigel.Je moznost ho posunut?
18.05.2021 - 12:39:49
00
Prosím všetkých aby chápali že toto fórum je len podružnou informáciou k hlavnej stránke pretekov 333, slúži na informácie pre pretekárov prípadne nadšencov, určite si zvážte čo tu napíšete napríklad skúsenosti z minulých rokov, alebo si chcete s niekym dohodnúť spoluúčasť na pretekoch a podobne. Ale prosím nepíšte tu svoje požiadavky, proste pretek je daný jeho pravidlá tiež a každý sa zúčastňuje dobrovoľne. Niekomu to vyhovuje niekomu nie ale prosím ešte raz nemôžeme každému vyhovieť preto nezahlcujte toto fórum svojimi požiadavkami. Názory a pripomienky sú vítané, ale prosím vás také veci že "zmeňte termín alebo trasu lebo mi to nevyhovuje" to tu naozaj nepatrí. Ďakujem za pochopenie, a aj prosím o prepáčenie ak som niekedy reagoval podráždene, no tiež som len človek čo sa snaží prispieť svojou troškou k dobrej veci.
19.05.2021 - 17:09:00
03
Ja to plne chápem, ze sa neda len tak zmenit termín. Len je skoda, ze v rovnakom termine su preteky na vychode a este k tomu tak blízko od seba. Bol som na obidvoch a mozem povedat maju svoju kvalitu. Pri rozhodovani bude dilema na ktore ísť. Co uz aspon sa to rozdelí. Prajem vsetko dobre pri organizovaní.
19.05.2021 - 20:12:18
01
piatok 222, sobota jaklovsky dlha, vybavene. a tyzden predtym rozjazdenie na salzke
23.05.2021 - 17:25:01
05
https://fb.watch/61Qbiql-q7/
10.06.2021 - 15:44:11
11
No k tratiam zatiaľ môžem prezradiť, že budú s pracovným názvom 66km, 111km, 222km, 333km (v reále tam budú trochu iné kilometre). Momentálne prebieha ich sondovanie (záznamy GPS + značenie v teréne). Takže akonáhle budú trate pripravené, objavia sa na oficiálnej stránke pretekov, kedže sme sa dohodli tak aby nedochádzalo k zámene GPS súborov, tu do fóra ich nebudem vešať, ale samozrejme upozorním na to príspevkom.
Čo sa orientácie týka, hlavným prostriedkom bude pre Vás originálne cyklistické značenie v teréne (klasické smerovníky + "C") a Vaša príprava ešte pred pretekom teda naštudovanie si zvolenej trasy pred pretekom. Ako doplnok k tomu pre lepšie zorientovanie v prípade nejakej križovatky kde to "C" nie je až tak dobre vidieť je doplnok v podobe buď žltej reflexnej nálepky, alebo oranžového spreja, a samozrejme už vyššie spomínaný GPS záznam. Keďže tieto preteky majú v svojej myšlienke byť aj tak trochu orientačný pretek, tých nálepok a sprejovaných šípok som volil len nutné minimum.
11.06.2021 - 11:50:45
05
Zhruba kedy bude profil trás na stiahnutie? Co sa tyka popisu trate pozeram,ze sa vypustaju niektore kopce a je ich menej, ako je toho roku Sulova z Rakovca, pred rokom to bolo Grajnar a pri Svedlari druhy...nepamatam uz nazov.Ale jej pravda, ze je tam nieco nove od min. roku a to z Gelnice smer Hnilcik...
20.06.2021 - 22:31:07
00
Trasy este nemam hotove, ale az budu tak sa zavesia na stranku pretekov.
21.06.2021 - 18:45:25
00
Takze staci si pred startom prezriet mapu zvolenej trasy a orientovat sa podla smerovnikov a "C"? Pretoze na strankach preteku je pisane "pripominame potrebu stiahnutia a pouzivanie GPS navigacie"
28.06.2021 - 22:07:34
00
Bol som si prejsť niektoré úseky a bez mapy gps by som to neodporúčal. Sú tam lúky a miesta kde to značenie nieje dobre vidieť.
29.06.2021 - 15:07:15
00
Hlavna orientacia je podla cecok ale gpsko odporucam mat aj ked len offline predsa je lepsie mat to pred sebou tu liniu alebo si zakreslit do papierovej mapy
29.06.2021 - 21:51:18
00
Odporúčam gps navigáciu prinajhoršom v telefone + powerbanku
Mapy cz mám vyskúšané žerie príliš veľa baterky
A vyznačiť cez 400km trate je pre náš tým nereálne v podobe aká je na iných pretekoch
Stusky po stromach a kreslenie sprejmi v národnom parku nechceme
Keďže maximum trás ide po C treba len dvyhnut oči od predného kolesa troška vysie
Cieľom tohto preteku je ak nevladzes dokážeš ešte 3x preto 333
Ak ste zvyknutý na maratónoch jazdiť 50 skúste 222 netreba sa báť je to len o have telo to zvládne
29.06.2021 - 22:17:25
02
Ešte k tým trasám by som dodal snáď len toľko že čoskoro budú ale ešte mi chýba nejaký úsek. ALE napríklad na stránke 333 je už ked zrolujete dole popis trás, sú to názvy smerovníkov, skúste si k tomu sadnúť a v mape vyhľadať si tieto smerovníky aby ste mali lepší obraz o trase. Dá sa použiť cykloserver.cz, freemap.sk, a podobné servery, alebo papierové mapy od VKU či od shocart.
30.06.2021 - 09:11:04
00
no ak je ten slovny popis tras finalny, tak k nemu som si sadol davnejsie a vyklikal mapu v mapy.cz, da to par minut roboty, napr. 222 - https://mapy.cz/s/musocaje bu
edit: bez medzery medzi "je" a "bu". musel som ten link spravit tak, lebo ten kktsky filter vulgarizmov od.ebal suffix linku a nahradil ho hviezdickami.. :@

Prílohy:

222 2021.gpx [1.19 MiB] Zobraziť na mape

30.06.2021 - 09:51:55
00
keyboard_arrow_up