Ahojte bikerky a bikeri toho roku, keď hlavný hygienik dá tak bude sa konať 9. ročník, predbežný dátum je 23. až 24. Júl, trate budú 4 a to od najkrajšej po najslnečnejšiu.
17.05.2021 - 21:15:02
03
Termin je zatial predbezny?Lebo sa prekryva s pretekmi Jaklofski bicigel.Je moznost ho posunut?
18.05.2021 - 12:39:49
00
Prosím všetkých aby chápali že toto fórum je len podružnou informáciou k hlavnej stránke pretekov 333, slúži na informácie pre pretekárov prípadne nadšencov, určite si zvážte čo tu napíšete napríklad skúsenosti z minulých rokov, alebo si chcete s niekym dohodnúť spoluúčasť na pretekoch a podobne. Ale prosím nepíšte tu svoje požiadavky, proste pretek je daný jeho pravidlá tiež a každý sa zúčastňuje dobrovoľne. Niekomu to vyhovuje niekomu nie ale prosím ešte raz nemôžeme každému vyhovieť preto nezahlcujte toto fórum svojimi požiadavkami. Názory a pripomienky sú vítané, ale prosím vás také veci že "zmeňte termín alebo trasu lebo mi to nevyhovuje" to tu naozaj nepatrí. Ďakujem za pochopenie, a aj prosím o prepáčenie ak som niekedy reagoval podráždene, no tiež som len človek čo sa snaží prispieť svojou troškou k dobrej veci.
19.05.2021 - 17:09:00
02
Ja to plne chápem, ze sa neda len tak zmenit termín. Len je skoda, ze v rovnakom termine su preteky na vychode a este k tomu tak blízko od seba. Bol som na obidvoch a mozem povedat maju svoju kvalitu. Pri rozhodovani bude dilema na ktore ísť. Co uz aspon sa to rozdelí. Prajem vsetko dobre pri organizovaní.
19.05.2021 - 20:12:18
01
piatok 222, sobota jaklovsky dlha, vybavene. a tyzden predtym rozjazdenie na salzke
23.05.2021 - 17:25:01
05
https://fb.watch/61Qbiql-q7/
10.06.2021 - 15:44:11
11
No k tratiam zatiaľ môžem prezradiť, že budú s pracovným názvom 66km, 111km, 222km, 333km (v reále tam budú trochu iné kilometre). Momentálne prebieha ich sondovanie (záznamy GPS + značenie v teréne). Takže akonáhle budú trate pripravené, objavia sa na oficiálnej stránke pretekov, kedže sme sa dohodli tak aby nedochádzalo k zámene GPS súborov, tu do fóra ich nebudem vešať, ale samozrejme upozorním na to príspevkom.
Čo sa orientácie týka, hlavným prostriedkom bude pre Vás originálne cyklistické značenie v teréne (klasické smerovníky + "C") a Vaša príprava ešte pred pretekom teda naštudovanie si zvolenej trasy pred pretekom. Ako doplnok k tomu pre lepšie zorientovanie v prípade nejakej križovatky kde to "C" nie je až tak dobre vidieť je doplnok v podobe buď žltej reflexnej nálepky, alebo oranžového spreja, a samozrejme už vyššie spomínaný GPS záznam. Keďže tieto preteky majú v svojej myšlienke byť aj tak trochu orientačný pretek, tých nálepok a sprejovaných šípok som volil len nutné minimum.
11.06.2021 - 11:50:45
05
Zhruba kedy bude profil trás na stiahnutie? Co sa tyka popisu trate pozeram,ze sa vypustaju niektore kopce a je ich menej, ako je toho roku Sulova z Rakovca, pred rokom to bolo Grajnar a pri Svedlari druhy...nepamatam uz nazov.Ale jej pravda, ze je tam nieco nove od min. roku a to z Gelnice smer Hnilcik...
20.06.2021 - 22:31:07
00
keyboard_arrow_up