No všetko mám naštudované a napozerane. Jediné či niekto nemá osobnú skúsenosť.
14.06.2021 - 13:29:36
00
Jazdim na mtb F6X Pro na predstavci. Pripevneny mam origo garmin drziak paskami. Len skoda, ze nefunguje k hodinkam ovladac edge, hodil by sa ked robim intervali alebo vela kratsich kol.
14.06.2021 - 13:32:44
00
Bohužiaľ nahratie aktuálneho EPO filu so súradnicami satelitov do garminu edge 530 nepomohlo, menil som aj glonass aj galileo ale na MTB trasy, kde som inokedy vpohode jazdil som totalne nemal signal alebo pravidelne vypadaval, všetko je aktualne, strava potom čas dopočíta správne aj trasu, ale live udaje sú uplne nanič a vkuse pauzuje trasu lebo si mysli ze idem 4km/h, asi kupim konkurenciu od wahoo.
16.06.2021 - 20:08:57
00
Na Edge 1030 Plus som dostal aktualizáciu 5.0. Pridali kontrastnú mapu, ktorá je naozaj kontrastná a konečne tam vidieť trasu. Za to by som im dal malé bezvýznamné plus.
Pozičná šípka zmenila farbu z tmavomodrej na bledomodrú. Ale stále je titerná a zle viditeľná. Dokonca by som povedal, že je to ešte horšie. Žiadna možnosť prispôsobenia.
Neopravili ani žiadny bug, alebo som nezistil.
16.06.2021 - 22:45:59
00
Peter6 napísal:
Bohužiaľ nahratie aktuálneho EPO filu so súradnicami satelitov do garminu edge 530 nepomohlo, menil som aj glonass aj galileo ale na MTB trasy, kde som inokedy vpohode jazdil som totalne nemal signal alebo pravidelne vypadaval, všetko je aktualne, strava potom čas dopočíta správne aj trasu, ale live udaje sú uplne nanič a vkuse pauzuje trasu lebo si mysli ze idem 4km/h, asi kupim konkurenciu od wahoo.

Asi ho budes musiet reklamovat.
16.06.2021 - 23:16:03
00
Sesulak napísal:
Asi ho budes musiet reklamovat.


Tak to vyzera že ano, tam je asi problem nieco ine a mozno to je hardwaroveho charakteru. Skoda, zatial asi prejdem na 830 lebo potrebujem jazdit a nasledne ak bude ok tak ho predam.
17.06.2021 - 09:10:35
00
biker09 napísal:
Ahojte, mam Fenix 6 Pro a vcelku som spokojny. Pouzivam ich na beh, hiking a cvicenie ale nosim ich 24/7. Momentalne ich nosim aj na bike popri Wahoo Elemnt Bolt a to len kvoli Treningovy stav, pretoze mi vyhovuje ako vyhodnocuje aktivity (aerobne | vysoko aerobne | anaerobne) a ako na zaklade toho odporuca dalsie cvicenia.
Je mozne nejako nahrat aktivity z Wahoo do Garmin Connectu aby mi to zapocital do spomenutych statistik?
Pripadne ak to nepojde, vozite niekto Fenix 6 na biku (mam aj cestak a aj MTB)? Trochu sa toho obavam, lebo dost cast padam na MTB :D. Alebo si mam zaobstarat novy Garmin cyklo pristroj (co ma Garming v rovnakej vykonnosti ako Wahoo, Edge 530)? Aj ked sa mi Wahoo nechce predavat, lebo som s nim maximalne spokojny.


Ano, na graveli na predstavci, na mtb na garmin k-edge drziaku. Obe na quarter turn system a uplne v pohode.
20.06.2021 - 07:13:49
01
Zdravim mam novy garmin 830 dneska som ho skusal ale navigovalo to celkom nahovno , pred pouzitim som aktualizoval vsetky mapy na 2021/10 su vsetky , je tam na vyber z viacerych map napr. INTL standart basemap ,NR alebo garmin cycle map EU alebo garmin dem map eu alebo garmin geocode map eu a este je tam garmin cycle mapeu south west ktore je najlepsie ?
20.06.2021 - 17:16:51
00
Slovenska Freemap http://wiki.freemap.sk/freemapSKtopo
20.06.2021 - 17:21:30
03
Peter6 napísal:
Bohužiaľ nahratie aktuálneho EPO filu so súradnicami satelitov do garminu edge 530 nepomohlo, menil som aj glonass aj galileo ale na MTB trasy, kde som inokedy vpohode jazdil som totalne nemal signal alebo pravidelne vypadaval, všetko je aktualne, strava potom čas dopočíta správne aj trasu, ale live udaje sú uplne nanič a vkuse pauzuje trasu lebo si mysli ze idem 4km/h, asi kupim konkurenciu od wahoo.

Nerozumiem čo ti robí? Čo to má 4 km/h? Nemáš nastavené autopause na vyššiu rýchlosť?
Mne pauzne keď padne pod 1 km/h tak to mám nastavené, ale prakticky keď padne na 0 aj keď sa hýbem (nemám snímač rýchlosti). A ako ti Strava môže dopočítať trasu? Keď nemáš údaje proste spojí dva body aj cez celé pohorie. Vypádavanie signálu myslíš, že ti prístroj hlási stratu signálu?
20.06.2021 - 18:57:02
00
tam mam to nainstalovane free map topo sk ako to dam do graminu ? na plochce sa mi nic neukazalo
dik
20.06.2021 - 21:58:37
00
Dal som to dotoho programu garmin basemap otial do garminu a ukazalo ki to ze dokoncene ale nic tam neni
21.06.2021 - 00:21:45
00
Z návodu:
Vyberte možnost > Profily aktivity, vyberte profil a poté
vyberte možnost Navigace > Mapa.
Mapové informace: Aktivuje nebo deaktivuje mapy, které jsou
v současné době načteny v zařízení.
21.06.2021 - 07:48:49
00
Ano to presne som dal ale ziadna nova mapa tam neni
21.06.2021 - 12:13:57
00
Ved tam mas nizsie postup na 3 kroky. Ziadny Basecamp nepotrebujes http://wiki.freemap.sk/freemapSKtopo No a nahrat treba tu latin1 verziu, inu v Garmine neuvidis.
Este to tu napisem raz a zasluzim si Nobelovu cenu za mier :D
21.06.2021 - 12:52:25
04
keyboard_arrow_up