Na Súľove spomínal ten komentátor podchvíľou Dohňany tento víkend, len som nerozumela čo to tam vlastne bude a tu som sa nedočítala. Takže čo bude tento víkend v Dohňanoch?
23.06.2008 - 20:12:35
00
Na Súľove spomínal ten komentátor podchvíľou Dohňany tento víkend, len som nerozumela čo to tam vlastne bude a tu som sa nedočítala. Takže čo bude tento víkend v Dohňanoch?


29. 6. 2008: GRAND PRIX DOHŇANY – Európsky pohár v MTB XC, E - 1 UCI, jedno z kôl Slovenského pohára XC
23.06.2008 - 20:58:42
00
Bola to super akcia. Konecne som mal tu cest sa pozdravit s Turbim a dalsimi chalanmi z fora.
2skicool ked ta mozem poprosit, pozri aj cislo 892. Dakujem
23.06.2008 - 21:35:12
00
Vazeni sportovi priatelia,

skutocne som poteseny (a nie len ja) z Vasich hodnoteni 10. rocnika AUTHOR bikemaratonu Sulovske skaly. Dakujem za vsetkych 170 usporiadatelov.

Som si ale vedomy aj nedostatkov, ktore boli. Dnes, ked sme odznacovali trasu (az pokial nam neodisla Niva...), tak som videl, ako malo znaciek ostalo na trase. Aj nasi tratovi kontrolori mi potvrdili, ze robili, co sa dalo, aby stihali doplnit znacenie, ktore chybalo po piatkovej noci. Su vsak aj taki chytraci, ktori pockaju na prejazd kontroly a zauraduju tesne pred balikom. Tu pomoze skutocne len clovek na kazdej krizovatke na trasach. Ak ste mali na niektorej krizovatke, riadenej nasim usporiadatelom problem, tak ma to mrzi. Islo predsa len o nove trasy a pre mnohych ludi to bola premiera na takejto akcii. Verim, ze na dalsom rocniku bude aj toto uz v pohode.

Tesi ma, ze ste nemuseli cakat na jedlo, sprchy a umyvanie bicyklov. Je jasne, ze pri horsom pocasi umyvanie trva dlhsie a naviac niektori z Vas si bicykle ani neumyli, ale pripraveni sme boli - 5 tlakoviek a 2 hadice.

Keby som bol vedel, ze do 1000 ludi chyba len 9 bikerov, tak na bicykle posadim hoci aj sulovsku Rychlu rotu :-) ...

Majte sa krasne. Tesim sa na stretnutie v Sulove 20.6.2009.

Slavo Strecansky
23.06.2008 - 21:54:15
00
Vazeni sportovi priatelia,

skutocne som poteseny (a nie len ja) z Vasich hodnoteni 10. rocnika AUTHOR bikemaratonu Sulovske skaly. Dakujem za vsetkych 170 usporiadatelov.

Som si ale vedomy aj nedostatkov, ktore boli. Dnes, ked sme odznacovali trasu (az pokial nam neodisla Niva...), tak som videl, ako malo znaciek ostalo na trase. Aj nasi tratovi kontrolori mi potvrdili, ze robili, co sa dalo, aby stihali doplnit znacenie, ktore chybalo po piatkovej noci. Su vsak aj taki chytraci, ktori pockaju na prejazd kontroly a zauraduju tesne pred balikom. Tu pomoze skutocne len clovek na kazdej krizovatke na trasach. Ak ste mali na niektorej krizovatke, riadenej nasim usporiadatelom problem, tak ma to mrzi. Islo predsa len o nove trasy a pre mnohych ludi to bola premiera na takejto akcii. Verim, ze na dalsom rocniku bude aj toto uz v pohode.

Tesi ma, ze ste nemuseli cakat na jedlo, sprchy a umyvanie bicyklov. Je jasne, ze pri horsom pocasi umyvanie trva dlhsie a naviac niektori z Vas si bicykle ani neumyli, ale pripraveni sme boli - 5 tlakoviek a 2 hadice.

Keby som bol vedel, ze do 1000 ludi chyba len 9 bikerov, tak na bicykle posadim hoci aj sulovsku Rychlu rotu :-) ...

Majte sa krasne. Tesim sa na stretnutie v Sulove 20.6.2009.

Slavo Strecansky



...proste iba "KLOBUK DOLE"....velmi vydarena akcia.... :D :D :D :D
23.06.2008 - 22:17:24
00
jasnačka. super Slavo. mali by ti udeliť na meno značku kvality!!! :wink:

mimochodom fóraci--- čo moje blatníčky na Foxke? Nejaké foto č. 15 z dlhej sa tu nenájde? :P :wink: A samozrejme nechcem zabudnúť na Jarozu, ale neviem, či si dobre pamätám jeho číslo: tuším 410? kurnik musím sa spýtať a zajtra si opravím príspevok! :cry:
23.06.2008 - 22:32:30
00
Kedy sa uz objavia fotky zo zjazdov a vyslapov na lukach sak som tam nejakych fotografov videl, uz by ste ich mohli zavesit na net alebo na cyklotour stranku. Fotky z cielovej zony som uz videl iked si myslim ze som videl viac zenske zadky ako fotky z cyklomaratonu nehovorim ze to k tomu nepatri ale staci 2 fotky a nie cela plejada a este jednej a tej istej ale zase symposka. dik
23.06.2008 - 22:46:19
00
Prave pozeram cca 5 GB fotiek a rozmyslam, ako ich pichnut na web. Mozem zodpovedne povedat, ze je tam kopec skvelych zaberov.

Roberte, alias Lorde Klaymene, mas tam aj ty detail ako brno :-)
23.06.2008 - 22:46:59
00
Myslim si ze na taky uzasny pocet pretekarov si zasluzia vsetci vidiet vsetky fotky a mozno sa tam aj najdu. Skusit rozdelit do sekvencii po 1 Gb alebo kolko je treba.
23.06.2008 - 22:52:01
00
Prave pozeram cca 5 GB fotiek a rozmyslam, ako ich pichnut na web. Mozem zodpovedne povedat, ze je tam kopec skvelych zaberov.

Roberte, alias Lorde Klaymene, mas tam aj ty detail ako brno :-)



....Slavo ak mozes daj ich Jardovi (jaroza)...ja ich na web zavesim ....s tym mojim fibernetom to ide jedna basen....60MBit/4MBit....down/up....noproblema....rapidshare...filefactory alebo nieco free...

:D :D :D
23.06.2008 - 22:53:56
00
Dakujem za rady, zajtra hodim rec s webmastrom cyklotour.sk . On to urcite bude vediet. Chcel som ich dat na web dnes, ale uz to zial nestihnem.
23.06.2008 - 22:59:30
00
Som rad ze ste teraz on line pán Strečanský na fore a mozte si hned precitat co pisem. Velka vdaka za super akciu. Vsetko Vám vyslo na 1 s * ( hviezdickou ) na taku velku akciu ( myslim tym skoro 1000 pretekarov a este 170 usporiadatelov, a vsetkych ostatnych co boli len tak pozriet ). Pekne pocasie, pekna priroda a okolie, pekne zvolene trasy, super wapka a ocista bycikla, chutné kuriatko a k tomu dobre vychladene pivko. Perfektne.
Nech sa Vam dari a v dalsom obdobi robit takuto super pracu pre aktivny sportovy oddych pre deti a dospelych. Uz sa tesim na buduci rok a myslim si ze ta 1000 padne. Prajem vsetko dobre.
23.06.2008 - 22:59:46
00
Dakujem za vsetkych :wink:
23.06.2008 - 23:15:45
00
Aj ja by som sa rád poďakoval pánovi Strečanskému. Naozaj kvalitne zvládnutá akcia na tak malom priestore.
Ďakujem aj ostatným členom organizačného týmu. Každý člen organizačného týmu, s ktorým som prišiel do styku či už pri usmerňovaní parkovania, cez prezentáciu, občerstovačky (teda tá jedna na maličký okamih), odovzdanie čipu až po výdaj stravy bol pozitívne naladený a s úsmevom v tvári pomáhali nám bikerom. Fakt pekné baby na prezentačke, usmiate od ucha k uchu a hlavne vedeli, čo robia a robili to veľmi rýchlo. (Myslím tým prezentáciu bikerov. 8) 8) 8) )Už som si začal myslieť, že nie som ani na Slovensku.
Absolútne jednoduchá sprcha, nič jej nechýbalo, hlavne že bola TEPLÁ VODA (nie horúca!!!)
Ujovia, čo nám kúrili pod kotlom boli maximálne priateľskí – kúrili nám tak ako sme si každú chvíľku rozkázali.
Organizátor postavil naozaj peknú trať, moc som toho z okolitej krajiny nevidel, snažil som sa trošku ponaháňať ostatných bikerov z nášho klubu. Vyťažil z krajiny, čo sa len dalo. Naozaj super. Tak ako Dutchman písal, ešte teraz mi od soboty prúdi v krvi adrenalín. Tie lúčne zjazdy boli neskutočne rýchle, snažil som sa ich ísť na hrane – koledoval som si na pekný papulniak, ale našťastie žiadny nebol a o to lepší výsledok bol. Dokonca som prišiel pred STAXom.
Ozaj čo sa stalo STAX???? Pekných pár minút po mne si prišiel. Nejaké technické problémy, alebo len proste nebol tvoj deň.
Predbiehal som bikera za bikerom, dokonca aj klubových kolegov. Vyzerám dopredu pred seba, ale žiadneho bikera v bielom drese s bielym bikom som nevidel. Už som si myslel, že si došiel prvý :lol: :lol: :lol:.

Konečne som sa po niekoľkých maratónoch odhodlal prihovoriť fóristke Danke. Nebol som si istý či si to naozaj ty. Počas maratónu pôsobíš tak vážne, v tvári máš taký, ako by som to povedal –- profícky výraz. Ale po maratóne je s teba veselá baba.
Teraz si vlastne uvedomujem, že ja som s tebou rozprával už v Partizánskom pri stánku s nápojmi. Určite sa pamätáš, upozornil som ťa, že máš nejakú špinku na krku – pozostatok s maratónu, ale upss vykľul sa s toho talizman na neviditeľnom špagátiku.
NO rád by som preskúmal z bližšia ten tvoj talizman, ale to by som asi narazil na tvrdú päsť tvojho frajera :wink: :wink: :wink:.
No keďže chcem ešte pojazdiť nejaký ten maratónik s nepokrčenou tvárou, tak ti dám pokoj.....
Inak teší ma, že som spoznal aj Dutchmana. Moc sme spolu nepokecali, ale určite si ťa už nepomýlim so STAXom, tak ako v Pravenci. Saldi sa na tom dobre bavila.
Ozaj Saldi, čo sa stalo?
Ak som v tej rýchlosti dobre počul, tak že si predala svoj bike. PREČO??? Kvôli zdravot. problémom???

A nakoniec musím vyjadriť ľútosť nad tým, že som sa nezúčastnil predchádzajúcich ročníkov, len preto že nie je v našej sérii. Ale od teraz má maratón v Suľove pevné miesto v mojom kalendári, až kým mi budú kolienka slúžiť..........
23.06.2008 - 23:55:08
00
base: islo sa mi vyborne svoj ciel som splnil s rezervou 2 minut 8)
1:1 uvidime skore po dalsich maratonoch :twisted:
24.06.2008 - 00:40:01
00
keyboard_arrow_up