Tadej je mimozemšťan :smoke:
15.07.2021 - 17:24:06
03
Však keď bude toto robiť ďalších 10 rokov, tak TdF ani nezapnem :) A ešte si strihne víťazné GT triple v jednom roku...
15.07.2021 - 17:27:00
00
Pogi poriesil aj ten dlhy zabomysi suboj medzi Poelsom a Woodsom o bodkovany dres. Chudak Poels mu ho ale prinesie na sebe az do Pariza.
15.07.2021 - 17:28:30
00
Jaj a len aby sa nezabudlo: Minimalne na posledne dve etapy sa Pogi vratil k rafikovym brzdam ;)
15.07.2021 - 17:48:19
03
Zelený dnes o 32 minút. 6 minút pred limitom.

A štyri minúty pred ním Ander s Filipom. :D

Prílohy:

zelený.PNG
zelený.PNG 2.05 MiB thumb_up0thumb_down

Ander s Filipom.PNG
Ander s Filipom.PNG 1.58 MiB thumb_up1thumb_down

15.07.2021 - 18:00:58
00
Volodja napísal:
Jaj a len aby sa nezabudlo: Minimalne na posledne dve etapy sa Pogi vratil k rafikovym brzdam ;)

ty kráso, to som si vôbec ani nevšimol :O ako to vôbec mohol živý dať dole tým zjazdom? On určite nebrzdil a možno že práve preto vyhral :) (vie čo je dobre, cink-cink :D ) kolega mal ako pozerám tiež čelustáky, nechcú riskovať, super :y:
15.07.2021 - 19:36:44
00
čo??? som to musel párkrát preklikať lebo som myslel že je to preklep :D prvá trojka taká istá
15.07.2021 - 20:29:49
00
Pekne si s nimi zase vytrel... 😄
15.07.2021 - 21:16:17
01
Žltý, biely a bodkovaný už má vo vrecku.
Ešte sa naučí špurtovať ... :lol:
16.07.2021 - 08:32:46
00
Tatinoooo napísal:
Žltý, biely a bodkovaný už má vo vrecku.
Ešte sa naučí špurtovať ... :lol:

Ešteže sa tieto dresy po praní nemusia žehliť. Toľko žehlenia by mal. A na poslednú etapu by si mohol dať na seba všetky tri.
16.07.2021 - 09:08:44
00
Vo vrecku ich nema, nosia mu ich superi, aby sa nepokrcili. Biely mu nosi Vingegaard. Pogi jazdi furt pri nom, aby dal pozor na to, ze ho Vingegaard nezapapre gelom alebo neobleje bidonom. Akurat v casovke ho Vingegaard asi trosku prepoti. Bodkovany mu prinesie Poels a ten sa uz ozaj nemusi spotit ani v casovke - uz je to zbytocne :]
Inak ak by sa zeleny dres daval spravodlivo, t.j. bodovalo by sa iba umiestnenie v cieli a vo vsetkych etapach bez ohladu na profil rovnako, mal by Pogi aj zeleny dres. A Cavovi by ozaj ostali uz len oci pre plac.
16.07.2021 - 09:21:40
04
Portál cyclingtips.com prináša čitateľom pravidelne rôzne zaujímavosti zo zákulisia svetovej cyklistiky. Okrem toho môžete na tejto stránke nájsť rôzne blogy a postrehy aj od anonymných autorov.
V jednom z takýchto materiálov sa objavili veľmi nenávistné komentáre, týkajúce sa Petra Sagana. „Sagan je totálna riť (a to som ešte veľmi milý). Viem, že nie som jediný, kto si to o ňom myslí. U fanúšikov je síce obľúbený a v cyklistike patrí kvôli svojej extravagantnej povahe k hviezdam, no pre pelotón pretekárov predstavuje totálnu nočnú moru. Je to typ jazdca, ktorý je mimoriadne nebezpečný. Všetci od neho radšej dávajú ruky preč,“ vyjadril sa anonymný autor.

Na internete sa však objavili už špekulácie, že by mohlo ísť o profesionálneho pretekára Daryla Impeyho (36) z tímu Israel Start-Up Nation. „Áno, Sagan je na bicykli mimoriadne talentovaný, no zároveň má v hlave totálne prázdno. Navyše je aj mimoriadne sebecký a má problémy s koncentráciou. Táto kombinácia spôsobila extrémne množstvo kolízií,“ dodal „utajený profesionál“, ako sa na stránke prezentuje. Tak to je žobrák,kto to naozaj tak skutočne povedal,tfuj :envy:
16.07.2021 - 10:57:58
00
Nech to napíše pod pravým menom zbabelec. Koľko že to tých kolízií Sagan spôsobil? Nenapadá mi ani jedna.
Závisť z toho príspevku až tak prská
16.07.2021 - 11:18:24
00
Presne, je az taky "sebecky", ze im nedal moznost 3-krat za sebou vyhrat MS.
Ten jedinec je urcite velmi aktivny na FB, nech si bere do papule Cavendisha, ten by nebol schopny vyhrat bez druhych ani velke ... urevane britske decko.
Keby bol sebecky, tak netaha so sebou polovicu ancabla - svojich krajanov a mohol povyhravat urcite viac, keby bol v takom QS a nemal okolo svojich ludi, ale to je "asi" tym, ze nepozera len na seba a hlavne chce mat okolo seba svojich ludi.
Nech da vyjadrenie pred kamerou ten frajer. Zavist je sv*na.
16.07.2021 - 11:43:02
00
Na margo anonymných vyhlásení z pelotónu, osobne by som bola za to, že aj na tomto fóre by mali byť užívateľa registrovaní pod vlastným menom. Myslím, že by ubudlo nenávistných komentárov alebo hejtov, keby sa mnohí neskrývali za anonymitu nič nehovoriaceho nicku.
16.07.2021 - 12:02:08
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up