Tu som, hned vedla teba, nemusis kricat. Ale mohol si sa ozvat vtedy, ked som sa pytal, preco ide Roglic a nie Pogi, ked si poznal odpoved
Som rad za Dennisa, ze po smole v Riu uchmatol medailu. Aj za Toma, a Roglica, ze sa spravili vacsi ci mensi comeback.
zaujímavé... Celé pódium časovky neštartovalo, resp. nedokončilo TdF. Na rozdiel od pretekov jednotlivcov, kde až 10. Schachmann neštartoval na TdF. ivan nám to určite odborne zdôvodní...
1 Annemiek van Vleuten (Netherlands) 0:30:13
2 Marlen Reusser (Switzerland) 0:00:56
3 Anna Van der Breggen (Netherlands) 0:01:01
4 Grace Brown (Australia) 0:01:08
5 Amber Leone Neben (United States Of America) 0:01:12
6 Lisa Brennauer (Germany) 0:01:57
7 Chloe Dygert (United States Of America) 0:02:16
8 Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa) 0:02:24
9 Juliette Labous (France) 0:02:28
10 Elisa Longo Borghini (Italy) 0:02:47
Hm, neviem, co si presne o tomto vykone mam mysliet. Lebo je to taka obohrata platna, po kazdych MS uz niekolko rokov, len sa menia mena. Pred nim bol tentokrat len chlapik z Olympijskeho timu utecencov, ktory utekal pred vojnou zo syrskeho Aleppa. Lukas Kubis by pravdepodobne s tymto vykonom skoncil niekde v polovici zenskeho startovneho pola. Australcanka Sarah Gigante je mladsia a na trati s rovnakym profilom dosiahla vyssiu priemernu rychlost. Chapem, chlapec je mlady, treba mu skusenosti, atd atd., ale takato nakladacka podla mna jemu a jeho hlave prilis nepomozem skor naopak. Citam titulky na mediach, ktore niesu topky ani cas: Tokio 2020: Katastrofálny výkon Lukáša Kubiša...
Predpokladam, ze sa zhruba dopredu vedelo, coho je tento Lukas schopny. V tom pripade by mozno bolo lepsie gesto, aby na casovku nastupil amater a sucasny majster Slovenska Rony - aspon by bolo o pekny motivacny olympijsky pribeh viac. Aj ked teda asi chceli niekoho postavit niekoho, kto pojde aj hromadny start.
Teraz vidno kde skončíme keď zavesia Saganovci bicykle na klinec. Na úrovni banánovych republík. Plívala a spol by mali tento výlet platiť z vlastného vrecka
Mňa tiež zarazila tá priemerka Kubiša 39,X km/h ... Keď napríklad Roglič mal 48,X km/h.... To je dosť brutálny rozdiel... Ale zas medzi tými veľkými menami sa nedalo čakať oveľa lepšie umiestnenie.
Ano uplne vazne. Porovnaval som kto isiel trat s tym istym profilom rychlejsie. Ak by isiel Kubis polovicnu trat, tak tu mladsiu dievcinu z Australie by asi porazil. Vleuten pochybujem ze by dal. Kubis by mal o nieco vyssiu priemerku ako pri dvojnasobnej trati, ale vyrazne nie (mal som rozpisane, Kristina ma predbehla). Celkovo by sa ale Kubis nemal porovnavat s dievcatami. Dali by sa najst bezhakovi triatlonosti, ktori daju podobny profil na 180km trati priemerkou 40km/h a hned potom daju maraton pod 3h. Privara mal pred olympiadov ine vyjadrenia ako "hlavne je zucastnit sa". Myslim, ze ak si Kubis precita tie clanky o blamazi (diskusie pod nimi dufam necita), tak mu to vobec nepomoze. Za predpokladu, ze ho stale pokladame za perspektivneho pretekara. Preto tam mozno mohol ist Haring alebo Tybor - tym uz je to jedno. Navyse Tybor minule OH zajazdil velmi pekne.
spravne, keby siel kubis polovicnu trat (a teda cca polovicny cas), isiel by ine (vyssie watty), t.j. mal by priemerku vyssiu ...
s dievcatami si ho porovnal ty, naco ?
Co je Top Gannom? Cakal som, ze ostatni budu odsudeni na suboj o striebro. Olympijska casovka bola pre Roglica ocividne hlavny ciel sezony po odstupeni na TdF. V cestnych pretekoch nevyzeral, ze by mal na to byt v prvej trojke v casovke.
Zasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie darčekov a možnosti výhodnejšieho nákupuZasielanie Akcie týždňa
Zvoľ si, prosím, o ktoré informácie máš záujem:
Raz za týždeň / mesiac posielame súhrn toho čo pribudlo na MTBIKERi. Nikdy neposielame reklamu ani iný spam.
K narodeninám a meninám posielame menší darček s možnosťami výhodnejšieho nákupu a občas posielame email s akciami na tovar, ktorý Ťa môže zaujímať.
Raz za týždeň posielame súhrn našej Akcie týždňa a občas posielame email o špeciálnych akciách a novinkách v našom e-shope.
Dávam spoločnosti MTBIKER community s.r.o., so sídlom 225, Hrádok 916 33, Slovensko, IČO: 52 770 222, súhlas na zasielanie bezplatných informácií podľa špecifikácie uvedenej vyššie a so spracúvaním mojich osobných údajov na tento účel. Môj súhlas je dobrovoľný a beriem na vedomie, že mám právo ho kedykoľvek odvolať v sekcii Nastavenia e-mailov. Zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) s informáciami v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
check_circle
error
MTBIKER používa cookies
Súbory cookies používame na zabezpečenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu. S Tvojim súhlasom ich budeme používať na meranie užívania webovej stránky, k personalizácii a na zobrazenie relevantných reklám a informácií. Ak nám udelíš súhlas, môžeš ho zrušiť alebo môžeš zmeniť svoje preferencie v sekcii Nastavenia cookies. Ak nesúhlasíš s ukladaním cookies, môžeš ich odmietnuť. Viac o cookies si môžeš prečítať v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
Som rad za Dennisa, ze po smole v Riu uchmatol medailu. Aj za Toma, a Roglica, ze sa spravili vacsi ci mensi comeback.
2. Tom Dumoulin (NED) +1:01,39 min
3. Rohan Dennis (AUS) +1:03,90
4. Stefan Küng (NED) +1:04,30
5. Filippo Ganna (ITA) +1:05,74
6. Wout van Aert (BEL) +1:40,53
7. Kasper Asgreen (DEN) +1:48,02
8. Rigoberto Uran (COL) +2:14,50
9. Remco Evenepoel (BEL) +2:17,08
10. Patrick Bevin (NZL) +2:20,10
.
.
37. KUBIŠ Lukáš (SVK) +11:21
ivan nám to určite odborne zdôvodní...
Podobne aj u žien. Annemiek ukázala svoju formu.
1 Annemiek van Vleuten (Netherlands) 0:30:13
2 Marlen Reusser (Switzerland) 0:00:56
3 Anna Van der Breggen (Netherlands) 0:01:01
4 Grace Brown (Australia) 0:01:08
5 Amber Leone Neben (United States Of America) 0:01:12
6 Lisa Brennauer (Germany) 0:01:57
7 Chloe Dygert (United States Of America) 0:02:16
8 Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa) 0:02:24
9 Juliette Labous (France) 0:02:28
10 Elisa Longo Borghini (Italy) 0:02:47
.
.
37. KUBIŠ Lukáš (SVK) +11:21
Hm, neviem, co si presne o tomto vykone mam mysliet. Lebo je to taka obohrata platna, po kazdych MS uz niekolko rokov, len sa menia mena. Pred nim bol tentokrat len chlapik z Olympijskeho timu utecencov, ktory utekal pred vojnou zo syrskeho Aleppa. Lukas Kubis by pravdepodobne s tymto vykonom skoncil niekde v polovici zenskeho startovneho pola. Australcanka Sarah Gigante je mladsia a na trati s rovnakym profilom dosiahla vyssiu priemernu rychlost. Chapem, chlapec je mlady, treba mu skusenosti, atd atd., ale takato nakladacka podla mna jemu a jeho hlave prilis nepomozem skor naopak. Citam titulky na mediach, ktore niesu topky ani cas: Tokio 2020: Katastrofálny výkon Lukáša Kubiša...
Predpokladam, ze sa zhruba dopredu vedelo, coho je tento Lukas schopny. V tom pripade by mozno bolo lepsie gesto, aby na casovku nastupil amater a sucasny majster Slovenska Rony - aspon by bolo o pekny motivacny olympijsky pribeh viac. Aj ked teda asi chceli niekoho postavit niekoho, kto pojde aj hromadny start.
nielen, ze chceli, ale ono je to dokonca aj vyzadovane pravidlami
Keby mali ženy rovnakú trať tak o koľko by bola tá priemerka iná?
s dievcatami si ho porovnal ty, naco ?