ked kliknem na Nove temy, niektore sa mi nezobrazia, ked ich najdem cez search vidim, ze su tma nove prispevky aj z poslednych minut, cize by sa mi mali ukazat..
to je zamerne, ci mam ja niekde nieco nadstavene? napr RIP, koronavirus a pod...
20.07.2021 - 11:44:38
00
Rachela napísal:
koso_sk, citacia sa schovava len v pripade, ze ide o 100 % duplikat predosleho prispevku v celom jeho zneni. Preto v pripade, ak citujes len cast prispevku, citujes ho postupne po castiach, alebo hoc aj upravis gramaticku chybu v nom, citacie sa zobrazia.

Asi to nefunguje. Alebo nerozumiem ako to ma fungovat? Toto je citacia predch. prispevku 1:1 a zobrazuje sa: https://www.mtbiker.sk/forum/post1755129.html#p1755129
26.07.2021 - 20:16:21
00
Ale v tom pôvodnom je ešte navyše iná citácia. Možno to algoritmus spracúva ináč kvôli tomu.

Edit: teraz som to testol na “čistom” príspevku (len text bez príloh a citácii) a sprava sa to tak, ako pise Rachela
26.07.2021 - 21:21:26
00
Ale toto ma byt osefovane tiez. Podstata je, aby prave taketo prispevky nevznikali.
26.07.2021 - 21:40:09
00
Jezus, samozrejme, bola to chyba, akosi som zabudol na citacie citacii. Vdaka :f:
26.07.2021 - 22:21:40
10
Mam navrh ku bazaru, co takto tam doplnit moznost uviest hmotnost bajku pri inzerovani a ked budem hladat nejaky +-10kg bajk tak si to mozem rovno ODFILTROVAT. Kto nema moznost odvazit tak nech uvedie aspon katalogovu hmotnost alebo aspon odhad. Co vy na to? ? (ak treba, prehodim/prehodte prispevok priamo ku teme bazar, nevedel som kde to bude efektivnejsie napisat)
27.07.2021 - 16:56:06
00
No zda sa, ze forum sa radikalne meni :)
27.07.2021 - 17:02:30
00
Rachela napísal:
Jezus, samozrejme, bola to chyba, akosi som zabudol na citacie citacii. Vdaka :f:

Stale to nefunguje a niektori jedinci maju stale potrebu citovat posledne posty... :(

https://www.mtbiker.sk/forum/post1756226.html#p1756226
29.07.2021 - 22:55:25
10
Citácia posledného príspevku je v poriadku, ak chceš z dlhšieho textu vypichnúť nejakú vetu, alebo kľúčový výraz, na ktorý reaguješ a zvýši sa tým zrozumiteľnosť diskusie.
30.07.2021 - 16:40:01
00
Pali65 napísal:
Citácia posledného príspevku

Citácia časti posledného príspevku je v poriadku :)
30.07.2021 - 17:22:42
03
cervo, Boo_boo, Jezus nestoji za zamyslenie rozsirit listicky, federerov a pod o 1 dalsieho uzivatela? Nemam absolutne nic proti tomu ked niekto pise aj obsiahle prispevky "k veci", slusne,..., ale to co podla mna predvadza uzivatel Kenai v mnozstve svojich prispevkov je, podla mna znechucujuce, nehodnotne - nesledujem cele forum kam on prispieva, ale v temach ktore navstevujem, je mojim "gut feelingom" hruba vacsina jeho prispevkov flame/vymysel/klamstvo. Ano, mozme si ich bloknut, kazdopadne, rozsiahly flame okolo stale viditelny je.

budis poslednym prikladom to, ako sa k Vam sprava v navrhoch k shopu.
15.08.2021 - 08:26:20
05
stanos4 sledujem tému Cyklolegislatíva. Príspevky od užívateľa Kenai mi väčšinou dávajú zmysel a Tvoje poväčšine nie. Nebudem tu teraz na základe toho vypisovať aby Ťa blokli alebo že sú Tvoje príspevky "flame/vymysel/klamstvo". Keď nesúhlasíš, alebo sa Ti to nepáči tak nereaguj.
Považujem Tvoj príspevok vyššie za hodne cez hranu. Ako "žalobníček" v škôlke.
S pozdravom
Milan
16.08.2021 - 10:22:13
12
milsu napísal:
stanos4 sledujem tému Cyklolegislatíva. Príspevky od užívateľa Kenai mi väčšinou dávajú zmysel a Tvoje poväčšine nie.

Na to mas pravo a toto nikde ani nikomu nevycitam, pokial mi nieco neuniklo. Vsak aj ~50% svk pripadaju rozumne reci smer+sns+fasistov a podobne veci.

milsu napísal:
Nebudem tu teraz na základe toho vypisovať aby Ťa blokli

Ani ja som nepisal aby niekoho blokli. Ani tenistov a pod. neblokli (pokial neporusili pravidla/zakon) - ale relevantne prispevky boli presuvane do "ich vlastnej temy"

milsu napísal:
alebo že sú Tvoje príspevky "flame/vymysel/klamstvo".

Ak mas pocit ze moje prispevky obsahuju vymysly/klamstva, prosim, budem rad ked mi ich vytknes, ja sa rad poucim a nie raz aj tuna na fore som ludom podakoval a povedal prepac ked som v niecom nemal pravdu. Zamerne tu neklamem a ked hovorim svoje odhady/nazory tak sa to snazim relevantne oznacit. Taktiez, vytvaranie toho co u Kenai-a oznacujem ako flame vychadza casto napr. z tych zvysnych 2 veci. A taktiez, nemyl sa, nemam problem podlozit moje tvrdenie o vymysloch/klamstvach v kenaiovych prispevkoch - s ktorymi by som ako takymi nemal zasadny problem keby nepredvadzal to vsetko naokolo.

milsu napísal:
Keď nesúhlasíš, alebo sa Ti to nepáči tak nereaguj.

Rozumiem spravne ze mi hovoris ze na veci s ktorymi nesuhlasim/nepacia sa mi nemam reagovat v prispevku v ktorom Ty sam reagujes na nieco s cim nesuhlasis/nepaci sa ti? Ak ano, tak co prosiiim?

milsu napísal:
Považujem Tvoj príspevok vyššie za hodne cez hranu. Ako "žalobníček" v škôlke.

Nech sa paci, mas na to plne pravo.
16.08.2021 - 12:01:35
01
stanos4 píšeš: "Rozumiem spravne ze mi hovoris ze na veci s ktorymi nesuhlasim/nepacia sa mi nemam reagovat v prispevku v ktorom Ty sam reagujes na nieco s cim nesuhlasis/nepaci sa ti? Ak ano, tak co prosiiim?"
Reagoval som LEN preto že vyzývaš adminov k zásahu na užívateľa ktorý Ti nevyhovuje (alebo jeho názory a vyjadrenia). Toť vsjo.
16.08.2021 - 12:26:33
02
Napisem len moj osobny nazor. Na istych jedincov je jediny spravny recept nereagovat, tzn. nedavat podnety k ich dalsim vylevom. Treba na kazdu blbost, zavadzanie, polopravdu davat nepacik a hotovo.
16.08.2021 - 19:08:23
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up