kecinko ja mám malú ruku vždy beriem M-ko alebo 8 a zatiaľ vždy všetko sedelo podľa tabuliek keď meriam obvod ruky Roeckl mám 8 a sedia parádne
13.12.2020 - 15:39:29
00
kecinko Ja som bral 8.5 z Amazonu.
13.12.2020 - 22:30:51
01
No bohuzial tie Roeckl neviem nikde najst a rad by som to videl hoc aj v inej velkosti kym to objednam.
Preto som uviedol 2 modely ktore som nasiel v mojej velkosti (gore ws thermo a castelli spettacolo ros) dostupne. A teda primarne ma zaujimalo ci obdobne zatepleny model staci do minus 5, alebo ist do tych najteplejaich modelov (castelli estremo).
Teplotne rozhranie do +5 mam uz pokryte ale rukavice bez podsivky mi uz pri nizsej teplote nestacia.
13.12.2020 - 22:35:22
00
Zdravím, aké zimné rukavice by ste mi poradili na cestný bicykel s membránou? Na horskom neni taký nápor vetra tak tam vydržím aj v bežných čo mám doma, ale na tom cestnom je za chvíľu cítiť končeky prstov. Nie som nejako moc zimomravý, minulú zimu som chodil na horskom napríklad v teniskách s hrubými merino ponožkami a zima mi na nohy nebola pro výjazdoch do hodiny a tenké rukavice bez membrány :-D Ale začiatkom toho roka som si zadovážil aj cesťák a tam som zistil, že to s vetrom nie je také jednoduché čo sa týka nôh a rúk. Mám nejaké zimné rukavice s "membránou" s Ali ale v tom sa začne hodne potiť ruka, tak by som rád zainvestoval do nejakých lepších.
27.08.2021 - 11:01:27
00
Cestny bicykel s membranou ??
Moja skusenost je, ze rukavice s membranou som hore kopcom prepotil a v zjazde mi vzdy odmrzli prsty do mrtva. Minulu jesen som kupil merino od isadore a od vtedy som membranove nepouzil. Do kopca su priedusne a v zjazde napriek naporu vetra udrzia ruky nezmrznute. Schvalne nepisem, ze udrzia ruky v teple, lebo chlad je citit, ale proste to nie je to odmrzanie prstov. Rovnako lepsie sa mi zdaju aj na rovinate vyjazdy, teploty vyjazdov okolo nuly ci zopar stupnov pod. Pod -5 by som zrejme musel riesit nejaku dalsiu vrstvu.
27.08.2021 - 11:19:06
00
No však chápeme sa ako som to myslel ? Rukavice s membránou ?
Keby som išiel niečo kopcovité tak by som si bral dvoje rukavice, jedny tenké na výjazd a na zjazd napríklad tie s membránou. Skôr mi ide o tie rovinaté výjazdy keď idem na cesťáku po cyklotrase okolo Trenčína.
27.08.2021 - 11:46:27
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up