stvrty napísal:
napredujeme. Sice rychlostou kontinentalneho driftu, ale predsa. Vcera to bolo "skutok sa nestal" a "zakon nebol poruseny", dnes uz "dokazy boli slabe". O takych 10 rokov sa snad dostaneme aj na podatelnu sudu.

Dokonca aj sposob vyjadrovania v odovodneni generalnej prokuratury bol o chlp lepsi ako sedlacina Ciznara a Trnku. Nie o moc, ale tak clovek nemoze chciet vsetko naraz, ze.

Ale vsak moze to ist aj rychlejsie. Aj pri prvych troch prezidentoch som si hovoril ze este 10 a bude sa na to dat aspon pozerat a pozri aky skok je teraz.
Mozno to bude aj s tou spravodlivostou raz. Aj ked zase ta D1-D4...


Naposledy upravil will dňa 02.09.2021 - 22:45:47, celkovo upravené 1 krát.

02.09.2021 - 22:44:27
00
Triky a úniky z daňových úradov ktoré vynasal birmovany komunista ti nevadia?
02.09.2021 - 22:44:53
00
Pali65 napísal:
Zdá sa mi, že tá zásada vstupuje v platnosť, až keď už dôjde k súdnemu konaniu. O. J. Simpson bol porotou oslobodený spod obžaloby z vraždy, ktorú mu potom dokázali pri civilnej žalobe o náhradu škody. Ak polícia niečo vyšetruje a z akýchkoľvek dôvodov to nepostúpi do fázy obžaloby, vždy je ešte možné v prípade nájdenia nových dôkazov obnoviť konanie. Uplatnenie §363 sa hádam neposudzuje ako keby už prebehol súdny proces s právoplatným oslobodzujúcim rozsudkom.


To je fakt, ale potom je to bizarné, že GP zmetie začaté trestné konanie zo stola a prokuratúra môže opäť vzniesť obvinenie. To je defacto porušenie tejto zásady ale deiure asi v poriadku. Je tu fakt kocúrkovo.
02.09.2021 - 22:48:44
00
a to že som alergický na matelkota je asi logické kedže mi vadia všetci podvodníci ktorí už ani nevedia kedy klamú a kedy sem tam povedia pravdu.

-- triki, verny podporovatel Donalda Trumpa
02.09.2021 - 22:55:11
00
Hosť napísal:
A ešte nám vysvetlí prečo nepustil na tlačovku niektorých novinárov?
A to jeho vyjadrenie mu napísal asi sam birmovany komunista

Nie niektorých, iba tých mienkotvornych pravdovravnych nehoaxovnych ako denník N a spol. Teda tie kúpené "nezávislé" opicky, alebo ovečky? 👋😜
03.09.2021 - 02:45:05
01
Satanwagen a ktoré sú hodné vstupu na TB Žilinku podľa teba.
03.09.2021 - 08:56:58
00
Hosť napísal:
Satanwagen a ktoré sú hodné vstupu na TB Žilinku podľa teba.

no ktoré predsa NAŠE :-(
03.09.2021 - 09:04:24
00
https://youtu.be/gBIksEvITDA. Dezolát chce aby sa policajt vyzliekol...
03.09.2021 - 12:06:28
03
bohužiaľ, ten policajt tiež celkom nevie prečo tam je, i keď je jazykovo a vedomostne zdatný...

a ten mentálny neoznačený atlét, čo postrelil tých 2 ľudí priamo do tváre... to naozaj nemohol strieľať niekam na hrudník (kde mali oblečenie, bundy), ak už "musel" strieľať... zaslúžil by pochvalu a minimálne povýšenie... to nám naozaj nevadí, to je v poriadku...

práve som si pozrel po dlhej dobe Gladiátora s Crowom, a zaujalo ma:

Celý Rím by sa mu vysmial, keby nemal strach z jeho pretoriánov...
Strach a úžas... skvelá kombinácia. Ty sa vážne domnievaš, že si týmto ľudí kúpi? Myslím, že vie, čo je to Rím...
Rím je lúza, púhym malým trikom odvedie ich pozornosť, vezme im slobodu a ešte mu zatlieskajú.
Živé srdce Ríma Gaius, nebije v mramore senátu, ale leží niekde v piesku Kolosea...
Ukáže im len smrť, a Rím ho za to bude milovať...

aké trefné... keď hodíme žabu do vriacej vody, vyskočí, ale keď ju pomaličky varíme...
03.09.2021 - 20:45:29
00
No neviem čo máš , ale už to radšej neber :)
03.09.2021 - 22:04:26
00
bohužiaľ nič, ale zišlo by sa... a ty si pozri to video, ako síce dvaja chlapíci pokrikovali po kukláčoch, jeden sa zjavne neudržal na uzde, a vpálil gumové projektily rovno do tváre, jednému zostal zaseknutý v krku... a nikomu to zjavne nevadí...

chlieb a hry... chlieb a hry... nabudúce to budú možno ostré...

https://oliver.blog.pravda.sk/2021/09/03/desive-foto-projektil-vytiahnuty-z-krku-demonstranta/

aby si nemusel dlho hľadať...
03.09.2021 - 22:14:49
00
Policajt tiež pochybil, ale strieľal na besné opice čo do neho skákali. Istotne ho nechcel trafiť do krku, ale proste sa zľakol a dementa trafil kde nemal. Proti tým degešom treba pritvrdiť, lebo to skončí ako so žltými vestami vo Francúzsku. Nedávno v BA už to k tomu nemalo ďaleko.
Ten policajt netrafil pokojne demonštranta mávajúceho zelenou vlajkou niekde na chodníku. Nerobil by som z toho žiadnu tragédiu.
03.09.2021 - 22:49:46
01
Netušil som o čom píšeš, keďže nesledujem hlavné správy, ako som vopred tušil bolo to tam :)
No ísť proti namierenej zbrani chce fakt vysokú inteligenciu.
thumb_up0thumb_down
03.09.2021 - 22:53:01
01
rozhodnes sa ist na neohlaseny protest do hlavneho mesta a robit kktiny
ked uz si tam tak sa rozhodnes blokovat dopravu lebo par debilkom predtebou sa to uspesne podarilo
vidis ze idu po tej ceste na ktorej stojis auta , dokonca fizlovske s majakmi a j*bnes sa im do cesty
odstrkuju ta policajti prec a ty sa tam snazis j*bnut este viac
natrafis na zjavne labilneho blbecka s fn303 co si chce strelit
nuz a mas co si chcel - streli ta - do brucha
lenze ty si ukazkovy nadradeny slovien (tlsty kkt) a tak ta projektil s farbou neoznackuje ale odrazi sa od toho sadla rovno do krku

Mozno by si mohol polozit otazku ze co spravil pre to aby takto nedopadol....
03.09.2021 - 23:09:13
05
Neobhajujem ani demonštrantov ani policajtov...

Len si myslím, že tam streľba nemala vôbec čo hľadať, a mohol to riešiť obuškom, nikto by nemohol nič namietať, lebo by to znamenalo, že demonštrant bol na dosah ruky... ale na videu je žiaľ vidno ako celý čas mieri zbraňou dole, ale pri streľbe žiaľ asi zo zvyku, tak ako má natrénované 2x dvihol hlaveň hore, na oblasť hlavy...

ale takéto situácie môžu spustiť lavínu udalosti, ktoré nedopadnú dobre...
03.09.2021 - 23:39:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up