Neviem do ktorej temy to napisat, chcem sa len podelit o skusenost s predajcom Tiko sport vo Zvolene. Dnes som tam bol prvy a posledny krat. Zhanal som len patku na bajk, prva otazka - kupovali ste bicykel u nas? - po odpovedi, ze nie, uplne arogantny pristup, nezaujem ani len dohladat typ patky v katalogu (o.i. zhanal som patku na Giant, jedna sa o distributora Gianta mienil som ju kupit u nich). Cest vsetkym kamennym predajcom, ale nedivim sa, ze po podobnych skusenostiach ludia uprednostnuju e-shopy...
22.09.2021 - 09:32:18
04
Asi sú za vodou, keď si môžu dovoliť také jednanie 🤔😀
22.09.2021 - 09:35:44
00
Tiko Sport sa tak správal k zákazníkom odjakživa. Už asi nie sú pri malej stanici. Dávno som tam nebol.
22.09.2021 - 11:27:10
00
pa3km napísal:
uplne arogantny pristup, nezaujem

Musím súhlasiť. Ja keď tam idem, vždy sa vopred obrním. Každopádne to platí len na toho jedného pána - naproti tomu tá slečna je ochotnejšia. Keď vidím pri pokladni "jeho", tak radšej ani nič nevravím. Len si zoberiem, čo potrebujem, zaplatím a rýchlo vypadnem. Ak potrebujete nebodaj poradiť, jednoznačne treba ísť inam. Lebo keď sa ho človek na niečo opýta, pripadá sa po tých jeho reakciách ako úplný idiot. V TIKO odporúčam nakupovať len pokiaľ viete, čo presne chcete a kde presne to tam majú, nikde inde to nedostať a je to tam najlacnejšie. :| Asi k nim ešte nedorazila informácia, že zákazníkov si treba vážiť.
28.09.2021 - 11:34:48
02
pán Koller je svojim prístupom k zákazníkom povestný v širokom okolí už nejaké dekády. niekoľko kamarátov tam malo problém s reklamovaním tovaru, bicykle kúpené inde do servisu striktne odmieta už dlhé časy pred covidom, (pre mňa) dosiahol vrchol keď jednému kamarátovi v rámci záruky vymenil na HT ebajku pôvodnú poškodenú vidlu 130 mm za 170 mm. kamoš je menej znalý problematiky a chcel jazdiť, tak na to pristúpil. kúpiť tam jedine to, čo sa v ZV a BB nedá v inom obchode zohnať a naozaj to súrne potrebujete.
28.09.2021 - 12:06:16
00
Zvolenský Black Books? :D
thumb_up0thumb_down
28.09.2021 - 12:16:23
00
keyboard_arrow_up